Candletrend Tomasz Mianowski

Częstochowa

Opinie o Candletrend Tomasz Mianowski

Mira

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Candletrend to spoko firma, być może niektóre osoby nie są zainteresowane pracą i dlatego narzekają?

zuza

Nie zgadzam sie z niektorymi opiniam.Po pierwsze warunki pracy kazdy widzi w pierwszy dzien po drugie jezeli chodzi o płace tez kazdy wie w pierwszy dzien wiec jezeli komus nie pasuje to nie musi zostawac.A jezeli chodzi szefostwo to sa mili a jak czasem ktos krzyknie to chyba normalne w pracy.Bardziej trzeba uwazac na starej daty pracownikow.

Miika

Kolejne ogłoszenie, że szukają pracownika, dziewczyny są coraz mądrzejsze i szybko się zwalniają. A wystarczyło by traktować pracownika jak człowieka.

Zuzanna

@L..a Ty długo już pracujesz w Candletrend? Możesz powiedzieć cos więcej o swoim dziale? Jak wygląda jego codzienna praca? Wspominasz o kontrolowaniu pracowników. Kontrola tego, jak przebiega praca to obecnie stały element funkcjonowania firmy. Jaką formę kontroli masz na myśli?

L..

Mili i pomocni ? przez ile? tydzień, dwa ? Wszystko po kilku dniach się zmienia... Na początku by nie wystraszyć pracownika, a później mają Cię za nic... A jak sądzisz D. dlaczego taka rotacja pracowników ? za marne pieniądze, wieczne kontrolowanie i krytykę przez 'szefową...'

Zuzanna

@D.a co uważasz za największy plus pracy w Candletrend?

D.

Witam. Pracowałam tam i nie mogę się zgodzić z opinią z brakiem szacunku. Bardzo mili, pomocni. Z każdym problemem można zadzwonić bez strachu. Bardzo gorąco polecam. Pracowalabym tam dalej gdyby nie to że musiałam się wyprowadzić.

Kitka

Ooo, opinie zniknęły... A dzięki nim wiele osób mogło się ustrzec przed pracą w tym miejscu. Ale mimo to i tak wszyscy stamtąd szybciutko uciekają, co widać ciągłymi poszukiwaniami pracownika.. Nie polecam, brak szacunku do człowieka.

uminik

Umowa to bardzo istotna kwestia - chciałbym się dowidzieć jakiej właśnie umowy mogę się spodziewać na początku współpracy czy to będzie możę umowa o pracę czy tylko możliwej est podpisanei umowy zlecenia albo o dzieło. Miło by było jakbyście to podali do wiadomości. trzymajcie kciuki mam nadzieje , że uzyskam wreszcie wymarzoną pracę .

kasia

Pracowalam tam jeden dzien za darmo.W ramach tego nawet szklanki wody nie zapropowano.

Zostaw opinię o Candletrend Tomasz Mianowski - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candletrend Tomasz Mianowski