Opinie o NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki w Łódź

ktoś

Tak Adamie, byli pracownicy sami sobie zawdzięczają utrate pracy zwłaszcza wtedy, gdy dowiadują się o zwolnieniu z pracy 2 godziny przed likwidacją stoiska, a po zakonczeniu współpracy kilka dobrych miesięcy trzeba czekac na rozliczenie, a z szefostwem żadnego kontaktu nie ma. Jak się zwolnisz zrozumiesz co Ci wszyscy mieli na mysli i to nie zawsze były osoby, które nic z siebie nie dawały. Nie oceniaj każdej wypowiadającej się osoby jedną miarą.

Witam, Długo się wstrzymywałem od głosu ale dziś się wypowiem. Tylko jedno się potwierdza. Opinie które tu czytam, są to w większości przypadków opinie tych, którzy w Firmie już nie pracują, zapewne sami to sobie zawdzięczają. Przypominam: w Firmie, która istnieje na rynku od wielu lat, ma wiele punktów i zatrudnia wielu ludzi. Gdybym miał kierować się opinią malkontentów, to nawet bym nie rozpoczął współpracy. Znałem te opinie, ZANIM, ponad pół roku temu rozpocząłem współpracę z której jestem bardzo zadowolony i ta współpraca trwa do dziś. Mam więc dobrą radę dla tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy. Nie czytajcie opinii, tylko sami przekonajcie się, jak jest w Naprezent.PL. Pamiętajcie też, że "opinie" to najczęściej wypisują Ci, którzy względem Firmy byli nie w porządku lub mieli mylne wyobrażenie że praca na stoisku Firmowym, polega na siedzeniu i nic nie robieniu. Ludzie którzy dla Firmy pracują rzetelnie, którzy są z współpracy zadowoleni, nie będą wypisywać opinii, które byłyby przez postronnych postrzegane oczywiście jako "podstawione". NIKT mnie nie prosił o tę opinię. Powtarzam, znałem te opinie, zanim podjąłem pracę, dlatego przychodzę tu teraz, aby to wszystko napisać. Gdyby to samo zrobił każdy, byłoby 150 stron pozytywnych opinii. Tylko po co to komu? Mamy dobrą pracę w dobrej Firmie! Pozdr, Adam.

Wojtek

A ja życzę wszystkim naszym byłym pracownikom i współpracownikom powodzenia w karierze już poza naszymi skromnymi progami. Wkładamy w tą firmę wraz z znakomitą większością zaangażowanych pracowników całe serce od wielu lat, utrzymując niektóre miejsca pracy tylko ze względu na społeczny ich wymiar. Niestety rynek czasem weryfikuje nasze plany, pozostawiając niesmak, bo nie każdy potrafi po partnersku przyjąć rozstanie. Ot życie... Pozdrawiam

Natalia

Droga/i X (nawet nie masz odwagi by się podpisać) jeżeli są takie kłopoty w komunikacji i radzeniu sobie z problemami jak piszesz, to jak to możliwe, że Firma działa od kilkunastu lat? Bezpodstawne komentarze może pisać każdy, a rozumiem, że podjęłaś/podjąłeś sporo działań i mimo to komunikacja zawiodła. W rozwiązywaniu problemów zapewne też masz spore doświadczenie...

Sprzedawca

bez stresu, było naprawde ok. Pani która ze mną rozmaiwała przemiła. Wszystko oficjalnie ale to tylko pozory. Było ok

-doswiadczenie -czy odpowiada mi praca w weekendy -co bym zrobiła gdybym miała natarczywego, nie miłego, żadająego rabatu klienta -reszta sama wychodziła

x

Okropnie tam jest. Brak dialogu pracodawca-pracownik.Idzie się załamać, rodzaj radzenia sobie z problemami przez właścicieli beznadziejny. Stanowczo odradzam współpracy.

ktos

Nie podpisuj sie pod umową zleceniem,bo źle na tym wyjdziesz.

To juz Twoja decyzja czy chcesz tam pracowac czy nie, ale stawke pewnie dostaniesz taka jak inni czyli z 7,00 zl a wydaje mi sie ze za taka robote powinno dostac sie wiecej. Ja mam zle wspomnienia ze wspolpracy z ta firma ale to moja opinia.

Po pierwsze "przedstawicielu firmy" każdy może tutaj napisać swoją opinię. Czytając je w 100% się z nimi zgadzam... napisana informacja o możliwych konsekwencjach równoznaczna jest z groźbą. Byli pracownicy niestety piszą prawdę i trzeba się z tym pogodzić. Nie życzę nikomu pracy w tej firmie. Całe szczęście że z niej uciekłam.

student informatyki

mam pytanie przy okazji do przedstawiciela firmy albo pracowników tu piszących: jestem gotowy do pracy w internetach, od 2 lat zajmuje sie aukcjami na allegro i mam status studenta jakby co :). znajdzie sie dla mnie robota jakas?

Przedstawiciel Firmy

odpowiadając na ostatnie posty: nasz post nie jest straszeniem organami ścigania - jest informacją o możliwych konsekwencjach pomawiania, wpisywania nieprawdziwych informacji i szkalowania firmy na forum publicznym, mają one wpływ na wizerunek i wiarygodność firmy i tu rezerwujemy sobie prawo do wyciągania konsekwencji wobec takich osób być może nie każdy wpisujący zdaje sobie sprawę że odpowiada za to co wpisuje z uwagi na to że osoby wpisujące posty piszą anonimowo a nie z imienia i nazwiska wiarygodność informacji jest po prostu słaba, każdy może wpisywać różne dyrdymały i czytając trzeba zdawać sobie z tego sprawę każdy pracujący bez żadnych konsekwencji zawsze może poinformować kierownictwo firmy o sprawach które go bolą i jakim złośliwym trzeba być człowiekiem że zamiast rozwiązywać sprawy wewnątrz firmy tego nie czyni tylko woli się wyżyć w takim serwisie (wystarczy w necie poszukać opinii o ww. serwisie żeby wyrobić sobie zdanie na jego temat) cv oczywiście zawsze można złożyć, a czy będzie z tego współpraca zależy m.in. od bieżącego zapotrzebowania na dane stanowisko ps. naprawdę warto też dbać o ortografię i gramatykę w postach bo to też mówi o osobach piszących pozdrawiam

Black

Ktoś kto straszy organami ścigania nie będzie w tych czasach pozytywnie odebrany,taki obraz nie da Wam korzystnej reklamy .Autor tej koncepcji jest po prostu śmieszny!

Przedstawiciel Firmy

Dziękujemy wszystkim za komentarze. Z pewnością pomogą nam usprawnić niektóre procesy mogące powodować opisane odczucia niektórych osób. Nie zdarzyło się jeszcze żeby nasza firma komukolwiek bez powodu dokonała potrąceń a i nawet wtedy są one mniejsze niż rzeczywiste straty jakie firma odniosła w wyniku zaniedbań w przestrzeganiu procedur stojących po stronie osób współpracujących (np. pozostawienie powierzonego mienia bez nadzoru/zabezpieczenia) Jednocześnie zwracamy uwagę, aby o nie wprowadzać w błąd osób czytających poprzez podawanie nieprawdziwych informacji na forum publicznym. W internecie można wpisać wszystko ale trzeba być świadomym że nikt na tym forum nie jest anonimowy i musi być gotowy na odpowiedzialność za to co wpisał Każde postępowanie prowadzone przez organy sprawiedliwości nakaże dostarczenia przez administrację serwisu forum danych, które bez problemu zidentyfikują osoby piszące komentarze. Wpisując nieprawdziwe informacje proszę być zatem gotowym na tłumaczenie się z nich w instytucji przewidzianej do tego celu i poniesienie konsekwencji finansowych dość odczuwalnych dla własnego budżetu ps. a serwisy takie jak ten akurat służą zupełnie innym celom niż obiektywna informacja na temat firm

y

Kingo, o jakiej rozmowie z szefostwem mówisz skoro mamy tu doczynienia z unikaniem takich rozmów właśnie przez szefostwo. Nieprawidłowości są i to duże. Co tu dużo mówić. Unikanie wypłaty należnej pensji jest oszustwem ściganym z mocy prawa. Serwisy takie jak ten nie służą do dyskusji niezadowolonych pracowników z szefami tylko do powiadomienia o złej lub dobrej sytuacji w firmie inne osoby zainteresowane współpracą. Nie może być tak, że funkcjonowanie firmy polegające na wyzyskiwaniu pracowników oraz pozbawianiu należności finansowej uchodzi bez jakiegokolwiek odzewu. Taki serwis pomaga w przerwaniu takiej sytuacji. Ludzie maja prawo wiedzieć jak jest. To o czym pisze min. ,,ktoś" jest prawdą. PSMożna znaleźć inne uczciwe oferty pracy, oparte na normalnych warunkach i zarobkach adekwatnych do przepracowanych godzin, z jasno określonym (z góry) zakresem obowiązków (a nie rosnących w nieskończoność).

ktoś

Droga Kingo, podczas współpracy tez tak myślałam, problemy które zupełnie zmieniły mój punkt patrzenia na ta firemke i całe niby poważne szefostwo wyszły dopiero przy moim odejściu.Z tego co napisałaś wynika, że ciągle pracujesz, zobaczysz dopiero jakie jaja będą przy twoim wymowieniu. Z góry mogę cię uprzedzić, że o ostatnia wypłatę będziesz musiała się prosić po kilka razy, szefostwo będzie ciebie unikać i nie będzie z nimi kontaktu. Zastanów się, czy współpraca dalej jest opłacalna chociażby dla tego, że jest wiele ciekawszych ofert na rynku pracy z uczciwym szefostwem.

Kinga

Czytając opinie zastanawiam się czy mówimy o tej samej Firmie??? Przez nawet długi okres współpracy nie spotkałam się jeszcze z zachowaniem/traktowaniem jak opisujecie. Owszem, może nie wszystko działało jak w zegarku, czasem trzeba było chwilę poczekać, ale przy ilości spraw jaką wszyscy (pracownicy w sklepach, biuro, szefostwo) mają na głowie nie jest to nic nadzwyczajnego. Wynagrodzenie- zależy, jak kto patrzy. W dzisiejszych czasach rozpoczynając swoją karierę zawodową, bez żadnego doświadczenia, czy z małym, ciężko od razu myśleć o wygórowanych zarobkach. Choć wiadomo- każdy by chciał. Z resztą w handlu wiadomo jak jest. No i na pewno Firma (jak każda, której zależy na przetrwaniu) stawia na zaangażowanie swoich pracowników. Bez wkładu własnego zawsze pozostaniecie ‘szarymi pracownikami’ z jak piszecie, najniższą krajową. A możliwości rozwoju są- trzeba tylko umieć wykorzystać okazję. No i może zamiast narzekać anonimowo na forum warto porozmawiać z Szefostwem o tym co Was boli- bo może wina nie leży tylko po ich stronie.

ktoś

Współpraca okropna, jak na wszystko się zgadzasz to jest ok, ale jak zaczniesz mieć jakieś sprzeciwy to miła atmosfera się kończy. Dodatkowo całe te testy osobowosciowe... Pomysł wzięty z kosmosu, przecież i tak będziemy tylko Sprzedawczyniami/sprzedawcami a pytania jak byśmy na prezesa startowali. Ta firma i jej organizacja jest po prostu śmieszna. Lepiej znaleźć jakąś poważna ofertę a nie takie coś.

Y

Dzięki XD, faktycznie szkoda czasu i nerw.(usunięte przez administratora) Brrrr...

XD

(usunięte przez administratora) a wynagrodzenie smieszne co do wymagań...

x

Macie racje szkoda czasu na taką współpracę. Stanowczo odradzam, warto poszukać innej oferty pracy niż w tej firmie. Wymagania nie są odpowiednie do zarobków.

z

zalezy jak centrum handlowe otwarte ;) po 12h i dzień wolny :)

Zostaw merytoryczną opinię o NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki - Łódź

• Jak się pracuje w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki?

Zobacz opinie na temat firmy NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki?

Kandydaci do pracy w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki
1.8/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Łaska 3/5
    95-200 Łódź