NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki

Łódź

NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki

Opinie o NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki

Patryk

(usunięte przez administratora)nie polecam najniższa krajowa atmosfera niezbyt

Max

E papierosy wyspa Tesco Września sobota 9.09 popołudniu nieczynne . Towar zamówiony odebrać niemozna. Parodia

Mikus

Wyspa w Tesco Wrzenia chłopak który sprzedaje chyba pracuje tam za kare. Jeden duży przekret

Tomek września
@Mikus 03.08.2018 22:46

Potwierdzam

e papierosy
@Mikus 03.08.2018 22:46

Ja przychodzę do Wrześni do tesco po olejki i ja uważam ze chłopak sie zna na rzeczy doradza bardzo do posmiania do pogadania i nie wydaje sie mi zeby byl tam za karę.. bynajmniej ja jestem zadowolony..

Byka pracownica
@e papierosy 17.08.2018 21:02

Skad te osobiste komentarze na temat pracowników. To na pracodawce strona a nie hejjt na pracownika ????

Zenek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Idealnie nigdzie nie będzie więc może warto dać spokój?

Edyta

@Pracownik, czy takie sytuacje, o których piszesz, na pewno miały miejsce w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki? Przecież za zwolnienie lekarskie dłuższe, czyli na przykład w trakcie ciąży, w głównej mierze płaci ZUS, a nie pracodawca. W Internecie nie znalazłam nowych ofert pracy w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki - może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat prowadzonych właśnie rekrutacji?

Co powiecie o wynagrodzeniu w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

@Administrator 04.02.2018 14:32

Najniższa krajowa, a jak zapytasz o podwyżkę to usłyszysz, że przecież zawsze na początku roku jest "podwyżka"????????????

@Administrator 04.02.2018 14:32

Ja cały czas nie potrafię zrozumieć dlaczego, jak współpracownica zachodzi w ciążę i trzeba jej za zwolnienie oraz urlop wypłacić, to zabiera się premię osobom pozostająym w sklepie? Dlaczego pracownik ma pokrywać "koszty firmy"??

RozczarowanaAna

Pracowalam tam aż 17 dni. O 17 za dużo. W tym czasie Pani audytor (mama Pana Tomasza) uprzykrzyla mi pracę do granic możliwości a Pan szef nic z tym niezrobil. Druga sprawa to na odchodne chcieli mnie wrobic w braki towarowe za wysokie sumy.... O inwencie nikt nie słyszał. Pani kierownik regionalna Paulina jak tylko dowiaduje się o odejściu traktuje Cię jak śmiecia. Pomijam fakt że praca po 10H a o przerwie nikt nie słyszał.... dużo by wymieniać. Dopiero jak powiedziałam że jest prawnik który się zajmie ta sprawą i PiP to nagle odsuneli zarzuty kradzieży. Cuda na kiju. Nie polecam.

Balbina
@RozczarowanaAna 22.10.2017 12:53

Wszystko co jest tu napisane to swieta prawda. Tez bylam pracowniczka tej firmy i zarobki nie sa adekwatne do narzuconych obowiazkow. Zero przerw. Premie na poczatku ze dwie rzucone na zachete. Milion telefonow, milion maili i koszmarna pani audytor dzwoniaca zawsze w nieodpowiednim momencie (np duzo klientow). Milion inwentaryzacji, ktore nigdy sie nie zgadzaja, a na koniec brak oststniej wyplaty i kop w (usunięte przez administratora) za przeproszeniem. Potem nagle gigantyczne braki i zarzucanie winy pracownikowi. Nie dajcie sie wmanewrowac w prace w tej firmie jesli chcecie spac spokojnie.

Edyta

@RozczarowanaAna a możesz napisać dokładniej - w jaki sposób uprzykrzano Ci prace w NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki? Czyli chcesz powiedzieć, że firma nie przestrzega przepisów BHP? Każdy pracownik ma prawo do przerwy, a jej odmowa to wręcz łamanie prawa pracy. Ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

Edyta

Tak jak napisałeś @nickname firma ma wiele fili więc na pewno nie jest w stanie kontrolować wszystkiego z centrali. Może warto dać znać pracodawcy o tego typu komentarzach wtedy moglibyśmy poznać też jego zdanie. Forum na służyć przede wszystkim aktywnej komunikacji wszyscy użytkownicy powinni o tym pamiętać.

Nickname

Próżno doszukiwać się pozytywnych aspektów pracy w tej firmie. Sieć sklepow, mająca swoje filie w różnych miastach winna dbać o komfort pracowników a nie tylko o bogactwo asortymentu. Niestety, firma sama sobie stwarza czarny PR. Proszę spojrzeć na komentarze wyżej. Rzuca się w oczy kilka opinii mówiących właściwie o tym samym problemie. No cóź... Kopanie dołków pod samym sobą to jak strzelanie samobója. Pewne osoby winny zastanowić się- Czy warto?

xyz

dopóki jest się potulnym jak baranek wszystko gra, a jak się człowiek zacznie upominać o swoje to kręcą, zwalają jeden na drugiego i nikt nagle nie jest za nic odpowiedzialny. Przy zwolnieniu nikt nie pamięta o zaległych premiach, inwenta na odejście nie rozliczona od 1,5 miesiąca, pieniędzy ani widu ani słychu, bo "z odchodzącym pracownikiem trzeba się rozliczyć" ale oczywiście na niekorzyść pracownika. pracowałam tam uczciwie i tak mnie pożegnali, że zostałam bez środków do życia, od 3 dni chodzę głodna i z nie opłaconymi rachunkami, bo utrzymuję się na własny koszt a niestety przy ich śmiesznych stawkach nie da się nic zaoszczędzić. jutro zgłaszam sprawę do pipu, niech zamkną ten burdel na kółkach.

Mis

No mają bardzo duży wybór artykułów @malwa ale akurat to jest coś dobrego, bo każdy znajdzie coś dla siebie.

Lena

Praca po natłoku i przysposobieniu tabelek, arkuszy i innych takich spraw, ok. Gorzej jest jak osoba odchodzi z pracy. Na swoje pieniądze czeka się wieki. Ja czekam od sierpnia, mamy prawie grudzień a tu ciągle cisza, śmiech na sali. Poczekam jeszcze troszkę, później sprawę będę kierowała do odpowiednich organów. Piszę aby ostrzec innych przed tego typu sytuacjami Pozdrawiam

Gosc

Praca jest dla osob ktore chca sie rozwijac i chca PRACOWAC. Ja pracuje i nie mam powodow do narzekan, jesli komus sie spodoba to bedzie chcial zostac ;)

LL

Straszna firma ! nie polecam nikomu!na pieniądze po zakończonej współpracy trzeba czekać miliardy ! jeszcze raz nie polecam !

A

Praca całkiem przyjemna, dla kogoś kto ma sporo wolnego czasu w sam raz. Ja zrezygnowałam ze względu na pracujące weekendy, które mi bardzo nie odpowiadały. Problem jest tylko jeden. Półtora miesiąca temu zakończyłam współpracę, a wynagrodzenia jak nie było tak nie ma. "Pan Szef" wykręca się natłokiem zadań i urlopami. Nie wiem czego się spodziewać...

gość

Firma nie rzetelna i niewiarygodna. Do dawania poprzeczkę zawodowych i finansowych to tak ale gdy dobrze pracujesz a myślisz o sobie to do płacenia ostatni...... Nie polecam!!!

xyz

niestety musze potwierdzic te opinie, o likwidacjii stoiska dowiedzialysmy sie kilka dni przed. najwieksze jaja wyszly jak robilysmy inwentaryzajcie roczna!!!! Okazalo sie ze brakuje towaru za ponad 1,5. uwazalismy ze to niemozliwe, jak to? spr czesc z rzeczy ktore sprzedalismy pamietalismy. Okazalo sie ze czesc kart jest nie wprowadzona do kompa. Nas juz straszyli ze bedziemy mysieli wszystko zwrocic, ze to nasza wina. A za ten caly stres nie przeprosili nawet. Potem była likiwdacja stoiska, za pieniedzmi czekalismy ponad 3mce, bo musieli wszytsko porozliczac (ich nie obchodzlo, ze powinni nam wczesniej wyplacic. Dopiero jak postraszylam, ze jesli w ciagu tyg sie nie rozlicza zglosze wszystko do odpowiednich organow. Pieniadze nagle sie znalazly!

ktoś

Tak Adamie, byli pracownicy sami sobie zawdzięczają utrate pracy zwłaszcza wtedy, gdy dowiadują się o zwolnieniu z pracy 2 godziny przed likwidacją stoiska, a po zakonczeniu współpracy kilka dobrych miesięcy trzeba czekac na rozliczenie, a z szefostwem żadnego kontaktu nie ma. Jak się zwolnisz zrozumiesz co Ci wszyscy mieli na mysli i to nie zawsze były osoby, które nic z siebie nie dawały. Nie oceniaj każdej wypowiadającej się osoby jedną miarą.

Adam

Witam, Długo się wstrzymywałem od głosu ale dziś się wypowiem. Tylko jedno się potwierdza. Opinie które tu czytam, są to w większości przypadków opinie tych, którzy w Firmie już nie pracują, zapewne sami to sobie zawdzięczają. Przypominam: w Firmie, która istnieje na rynku od wielu lat, ma wiele punktów i zatrudnia wielu ludzi. Gdybym miał kierować się opinią malkontentów, to nawet bym nie rozpoczął współpracy. Znałem te opinie, ZANIM, ponad pół roku temu rozpocząłem współpracę z której jestem bardzo zadowolony i ta współpraca trwa do dziś. Mam więc dobrą radę dla tych, którzy zastanawiają się nad podjęciem współpracy. Nie czytajcie opinii, tylko sami przekonajcie się, jak jest w Naprezent.PL. Pamiętajcie też, że "opinie" to najczęściej wypisują Ci, którzy względem Firmy byli nie w porządku lub mieli mylne wyobrażenie że praca na stoisku Firmowym, polega na siedzeniu i nic nie robieniu. Ludzie którzy dla Firmy pracują rzetelnie, którzy są z współpracy zadowoleni, nie będą wypisywać opinii, które byłyby przez postronnych postrzegane oczywiście jako "podstawione". NIKT mnie nie prosił o tę opinię. Powtarzam, znałem te opinie, zanim podjąłem pracę, dlatego przychodzę tu teraz, aby to wszystko napisać. Gdyby to samo zrobił każdy, byłoby 150 stron pozytywnych opinii. Tylko po co to komu? Mamy dobrą pracę w dobrej Firmie! Pozdr, Adam.

Wojtek

A ja życzę wszystkim naszym byłym pracownikom i współpracownikom powodzenia w karierze już poza naszymi skromnymi progami. Wkładamy w tą firmę wraz z znakomitą większością zaangażowanych pracowników całe serce od wielu lat, utrzymując niektóre miejsca pracy tylko ze względu na społeczny ich wymiar. Niestety rynek czasem weryfikuje nasze plany, pozostawiając niesmak, bo nie każdy potrafi po partnersku przyjąć rozstanie. Ot życie... Pozdrawiam

Natalia

Droga/i X (nawet nie masz odwagi by się podpisać) jeżeli są takie kłopoty w komunikacji i radzeniu sobie z problemami jak piszesz, to jak to możliwe, że Firma działa od kilkunastu lat? Bezpodstawne komentarze może pisać każdy, a rozumiem, że podjęłaś/podjąłeś sporo działań i mimo to komunikacja zawiodła. W rozwiązywaniu problemów zapewne też masz spore doświadczenie...

x

Okropnie tam jest. Brak dialogu pracodawca-pracownik.Idzie się załamać, rodzaj radzenia sobie z problemami przez właścicieli beznadziejny. Stanowczo odradzam współpracy.

ktos

Nie podpisuj sie pod umową zleceniem,bo źle na tym wyjdziesz.

Kasia

To juz Twoja decyzja czy chcesz tam pracowac czy nie, ale stawke pewnie dostaniesz taka jak inni czyli z 7,00 zl a wydaje mi sie ze za taka robote powinno dostac sie wiecej. Ja mam zle wspomnienia ze wspolpracy z ta firma ale to moja opinia.

Kasia

Po pierwsze "przedstawicielu firmy" każdy może tutaj napisać swoją opinię. Czytając je w 100% się z nimi zgadzam... napisana informacja o możliwych konsekwencjach równoznaczna jest z groźbą. Byli pracownicy niestety piszą prawdę i trzeba się z tym pogodzić. Nie życzę nikomu pracy w tej firmie. Całe szczęście że z niej uciekłam.

student informatyki

mam pytanie przy okazji do przedstawiciela firmy albo pracowników tu piszących: jestem gotowy do pracy w internetach, od 2 lat zajmuje sie aukcjami na allegro i mam status studenta jakby co :). znajdzie sie dla mnie robota jakas?

Przedstawiciel Firmy

odpowiadając na ostatnie posty: nasz post nie jest straszeniem organami ścigania - jest informacją o możliwych konsekwencjach pomawiania, wpisywania nieprawdziwych informacji i szkalowania firmy na forum publicznym, mają one wpływ na wizerunek i wiarygodność firmy i tu rezerwujemy sobie prawo do wyciągania konsekwencji wobec takich osób być może nie każdy wpisujący zdaje sobie sprawę że odpowiada za to co wpisuje z uwagi na to że osoby wpisujące posty piszą anonimowo a nie z imienia i nazwiska wiarygodność informacji jest po prostu słaba, każdy może wpisywać różne dyrdymały i czytając trzeba zdawać sobie z tego sprawę każdy pracujący bez żadnych konsekwencji zawsze może poinformować kierownictwo firmy o sprawach które go bolą i jakim złośliwym trzeba być człowiekiem że zamiast rozwiązywać sprawy wewnątrz firmy tego nie czyni tylko woli się wyżyć w takim serwisie (wystarczy w necie poszukać opinii o ww. serwisie żeby wyrobić sobie zdanie na jego temat) cv oczywiście zawsze można złożyć, a czy będzie z tego współpraca zależy m.in. od bieżącego zapotrzebowania na dane stanowisko ps. naprawdę warto też dbać o ortografię i gramatykę w postach bo to też mówi o osobach piszących pozdrawiam

Black

Ktoś kto straszy organami ścigania nie będzie w tych czasach pozytywnie odebrany,taki obraz nie da Wam korzystnej reklamy .Autor tej koncepcji jest po prostu śmieszny!

Przedstawiciel Firmy

Dziękujemy wszystkim za komentarze. Z pewnością pomogą nam usprawnić niektóre procesy mogące powodować opisane odczucia niektórych osób. Nie zdarzyło się jeszcze żeby nasza firma komukolwiek bez powodu dokonała potrąceń a i nawet wtedy są one mniejsze niż rzeczywiste straty jakie firma odniosła w wyniku zaniedbań w przestrzeganiu procedur stojących po stronie osób współpracujących (np. pozostawienie powierzonego mienia bez nadzoru/zabezpieczenia) Jednocześnie zwracamy uwagę, aby o nie wprowadzać w błąd osób czytających poprzez podawanie nieprawdziwych informacji na forum publicznym. W internecie można wpisać wszystko ale trzeba być świadomym że nikt na tym forum nie jest anonimowy i musi być gotowy na odpowiedzialność za to co wpisał Każde postępowanie prowadzone przez organy sprawiedliwości nakaże dostarczenia przez administrację serwisu forum danych, które bez problemu zidentyfikują osoby piszące komentarze. Wpisując nieprawdziwe informacje proszę być zatem gotowym na tłumaczenie się z nich w instytucji przewidzianej do tego celu i poniesienie konsekwencji finansowych dość odczuwalnych dla własnego budżetu ps. a serwisy takie jak ten akurat służą zupełnie innym celom niż obiektywna informacja na temat firm

Zostaw opinię o NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NaPrezent.pl S.C. Krzysztof Frysz Tomasz Pawlak Wojciech Jagodzki