3 Dodaj opinię
3 16 33 5 1

Opinie o Tesso Sp.j.

Agata Nowy wpis

Zaciekawiła mnie praca w Tesso. Najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera. Dobrze się tam pracuje pod tym względem?

TakNie2
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Tesso Sp.j.?

Zniesmaczona

Szanowni Ludzie, nauczcie się, proszę, pisać poprawnie po polsku: używajcie przecinków, kropek, średników; zaczynajcie nowe zdanie od dużej litery. Tego bełkotu nie idzie czytać!!! Moja refleksja tyczy się wszystkich postów i wszystkich możliwych portali... z poważaniem, Zniesmaczona

Tak4Nie1
nono
@Zniesmaczona

Czepisza sie....Jak rozmawiasz z kims, tez zwracasz uwage na przecinki i duza litere???Ogarnij sie to forum nie sprawdzian z Polskiego. Jak nie pasuje to nie czytaj, musu nie ma

Tak2Nie1
gość Nowy wpis
@Zniesmaczona

Dokładnie! Co kurczę miał na myśli autor pisząc "co prawda hale mają ciężko kierowcy"

cobra

omijajcie

Tak1Nie1
Agata Nowy wpis
@cobra

Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Tesso. Zawsze warto podawać jakieś argumenty - wtedy komentarz jest bardziej wiarygodny i przedstawia nieco jaśniej sytuację w danej firmie. Jesteś obecnie zatrudniony w Tesso, czy nie jesteś już związany z tym pracodawcą? Co więcej możesz o nim powiedzieć?

TakNie2
Kac

Nie wiecie dlaczego zamknęli Gdynię,pracowała tam fajna (usunięte przez administratora)

Gogol

Dziwna sprawa ale ja słyszałem, że firma ma o[pinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Tak19Nie1

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Tesso Sp.j.?

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Agata

@@ktoś to czemu oni się zgadzają na takie zatrudnienie? I czy Ukraińcy w Polsce mogą pracować bez umowy? Czyli uważasz, że różnie są traktowani pracownicy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro?

Agata

@Monika nikogo nie wybielam. Chcę, żeby tylko wszystko zostało udowodnione i uargumentowane na temat firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, by można byłoby stwierdzić, że są prawdziwe.

Monika

Nie widzisz tego że opinia jest jednoznaczna nikt nie poleca tej firmy każdy wie co się tam dzieje (usunięte przez administratora)

Tak12Nie

Agata

@Marta ale użytkownicy chcą tutaj dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, a nie szukać informacji w Google. Musimy wspólnie stworzyć tutaj bazę informacji, by ułatwić wielu osobom szybkość znalezienia informacji. @Sylwia czy da się coś z tym zrobić?

Agata

@Mała nie jestem pracownikiem firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro i nikogo nie wybielam. Ja chcę się dowiedzieć jaki reportaż i jaki to związek z firmą. Pamiętajcie, że forum ma pomagać w zdobywaniu informacji, a jak Wy piszecie niejasno i mało merytorycznie to użytkownicy nie są w stanie nic z tego się dowiedzieć na temat firmy.

Tak1Nie1
Marta
@Agata

Z tą firmą związane jest wiele Google nie boli poszukaj brak słów na tą firmę mobbing i nekanie taka prawda

Tak2Nie1
Agata

@Rudy nie rozumiem części Twojej wypowiedzi. Jaki reportaż? W telewizji? Jaki ma z tym związek z jałmużną, którą ofiarowuje firma Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro? Możesz napisać na spokojnie, co miałeś na myśli?

Agata

Nie wiem czy wszyscy zainteresowani pracą w Tesso lub jej pracownicy znają historię jak powstała ta działalność. W aktualnościach firmy możecie znaleźć wywiad z prezesem na temat działalności i historii firmy. Dowiecie się również o działaniach charytatywnych, w które angażuje się firma Tesso. Zachęcam do przeczytania: http://tesso.pl/?1,pl_wywiad-z-prezesem-jak-to-sie-wszystko-zaczelo-

Tak4Nie

Agata

@MIKI wiesz, że mobbing oznacza spełnienie tych przesłanek: poniżenie, ośmieszenie, zaniżenie samooceny, wyeliminowanie albo odizolowanie pracownika od współpracowników? Czy takie zdarzenia dotyczyły Ciebie? Na forum powinniśmy pamiętać o jak najbardziej wiarygodnych i rzetelnych opiniach, tak żeby firma mogła być przedstawiona w świetle w jakim jest w rzeczywistości.

pocałuj

@ Matti - a w jaki konkretnie sposób cie oszukali?

ZBUJU
@pocałuj

Zależy na jakiej posadzie pracujesz. Nie jest źle jak na tą firmę co prawda hale mają ciężko kierowcy, przeceniający i biuro mają super ale pracowałem tam w wakacje parę razy i jak byłem na hali parę razy to nie widziałem płaczu przeciwnie dziewczyny gadały sobie śmiały się podczas pracy itp. Pani Janina co prawda jest ostra ale taka jej praca i nic nikt na to nie poradzi. Moja opinia jest taka: Kierowcy w skali od 1 do 10 mają 8, hale 4 biuro 6 taka jest moja opinia pracowałem jako pomocnik kierowcy a jak skończę szkołę idę tam na kierowcę kat. B lub C

ultras

Racja żenada nie firma powinna jakaś inspekcja sie zając teraz nawet Ukrainców zatrudniaja za grosze hehe śmieszne

Tak8Nie

Tak6Nie

Matti

he he he , ale te pierwsze wypowiedzi to chyba szefostwo pisało,żeby pozytywnie zareklamowac się albo pani Janeczka. Pracowałemkiedyś w tej firmie, i oszukują na pensjach jak cholerę.

makanaki

Ale co to pani Janina ma sie polozyc wraz z pracownikami i ogladac MTV? Przeciez od tego jest , by dbac o interesy firmy. Dzieki temu , ze Ona i jeszcze pare osob dba tak jak nalezy , to macie pensje na czas i w calosci wyplacana. Sorry, ale znam troche ta firme i pozwolilem sobie na wyrazenie swojej opinii.Pozdrawiam malkontentow!

Tak7Nie

buhaha

Pracuję w tej firmie i jest mega presja ze strony Pani Janiny. Cały czas poganianie

Tak11Nie

haha

tak ja pracuje w tesso ludzie co wy wypisujecie to brednie super firma tak chyba w mobingu który prowadzi pani Janina jak Hitler dziewczyny chodza i płaczą po kątach nikt raczej nie cieszy sie z tej pracy pracują bo muszą najnisza krajowa oczywiscie i na czarno albo pół etatu lub zlecenie i uczucie batu na plecach tylko szybko szybko i wyzwiska ludzi i przycinki wypłat pani Janiny, wypłaty sa na czas jedyna prawda tak nic poza tym

Tak12Nie
Gruby

Fakt. Jak ktoś szuka roboty w Pruszczu to w Tesso najlepiej. Jest spoko tak że walcie śmiało.

MałaMi

Ja nie mam ciężkiej pracy, więc trudno mi się wypowiadać o tym, jak się pracuje np. w sortowni Tesso, ale mogę napisać o biurze. Ludzie są fajni, a to chyba najważniejsze. Nie wiem, może to ja jestem ugodowa, ale inni chyba też, bo można porozmawiać, pośmiać się i nikt nikomu nie wkłada noża w plecy. Mam normalną umowę, kończę pracę i wracam w spokoju do domu :-)

Czarny

Jest git. Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego. Ja miałem to wiem co mówie. A jak ktoś szuka roboty to mogę śmialo polecić Tesso. Rynek niepewny a firma nie zginela jak inne. Robota caly czas i widac ze bedzie dalej bo to nie jakas pierwsza lepsza firma krzak tylko porzadny pracodawca. Chyba u nas wiekszego i kepszego nie ma.

Ania

Praca to praca ale nie wszędzie są uczciwi pracodawcy. Ja musiałam się kiedyś sądzić z takim jednym co to uważał że nie musi wypłacać całej pensji. W Tesso płacą i nikt nie próbuje mnie oszukać. A ja mam dzieci na utrzymaniu i wreszcie mam spokojną głowę.

wawa32

Na Tesso nie moge powiedziec zlego slowa. Robota jak wszedzie, traktuja czlowieka z szacunem, jest dobrze.

Gość

Tesso jest w porządku, pracuję i mam na chleb. I na masełko :-). A poważnie to normalna firma, jakich dzisiaj coraz mniej. Pracuję, dostaję wypłatę, nikt mnie nie nęka, ludzie bardzo ok.

Zostaw opinię o Tesso Sp.j. - Pruszcz Gdański

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie