Tesso Sp.j.

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tesso Sp.j.

PM

Ogólnie pracowałem w Tesso 3 lata. Stanowiska w pracy są różne: kierowca, sortujaca, pracownik biurowy, operator wozka. Ogólnie z plusów to powiem że praca fizyczna jest mega prosta. Jak wszędzie trzeba sie liczyc z tym, ze trzeba byc dokladnym i popracowac mięśniami. Zespół mieszany, bo Ukraincy i Polacy, ale pracuje tam wiele osób juz po kilkanascie lat i jakos nie narzekają. Najfajniej maja kierowcy i operatorzy wózków. Czasami wypadają soboty pracujące, ale na kase nie moglem nigdy narzekać. Jak chcesz zarobić dobrze, to firma daje takie mozliwości. Kasa zawsze tego samego dnia kazdego miesiąca. Plus praca w ciuchach, jak sie znajdzie coś fajnego to mozna kupic sobie za grosze.

Robert
@PM

Właśnie szukają osoby do obsługi systemu magazynowego i wagi towarowej. Napisali w ogłoszeniu jedynie, że wymagają obsługi komputera i dokładności oraz, że praca dwu zmianowa. Napisz, czy dostanę UoP i jeśli się orientujesz, to na jakie wynagrodzenie mogę tam liczyć?

Kolos Nowy wpis
@Robert

Około 3 tysięcy, było tak przynajmniej jak pracowałem 2 lata temu, za to stanowisko jest też dodatkowa premia 2/3 stówki, ogólnie praca dość lekka , skanujesz sobie wózki i wbijasz je do systemu , czasami trzeba przenieść coś cięższego ale to rzadko. Z minusów to "góra" problemy na magazynie ma w głębokim poważaniu ale idzie sie przyzwyczaić.

Krystyna Nowy wpis
@Kolos

Jeśli chodzi o "coś cięższego" to o jakich kategoriach wagowych tu mowa? Pytam, bo zastanawiam się czy zatrudniliby tutaj kobietę?

Darek
Kandydat

Jest ogłoszenie na kontrolera, czy wiecie jak wygląda proces rekrutacyjny?

Łukasz
@Darek

Niestety jeszcze nie byłem na rozmowie ale też jestem zainteresowany. Masz doświadczenie na podobnym stanowisku? Myślisz że to będzie decydujące przy przyjęciu? Jakbyś się czegoś dowiedział to daj znać :)

kandydat Nowy wpis
@Łukasz

Trzeba mieć duże doświadczenie?

Krystyna Nowy wpis
@kandydat

Chyba gdyby wiedział to raczej by o to nie pytał? ;) Ale w sumie to ciekawe, nie piszą o tym w ogłoszeniu?

Jak w Tesso Sp.j. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

bolo
Kandydat

Czy to prawda, że wynagrodzenie jest minimalne na umowie a reszta do koperty lub działalność??

Rozmowa kwalifikacyjna
Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tesso Sp.j.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Czy w Tesso Sp.j. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Gogol

Dziwna sprawa ale ja słyszałem, że firma ma o[pinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Byly
@Gogol

No właśnie- dziwna sprawa

Agata

Zaciekawiła mnie praca w Tesso. Najważniejsza jest dla mnie dobra atmosfera. Dobrze się tam pracuje pod tym względem?

Pracodawca

@Agata

Atmosfera w Tesso jest jak najbardziej przyjazna. :) Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy w naszej firmie.

Jak długo trwa proces awansu w Tesso Sp.j.?

Pracodawca

@Pytanie

Długość procesu awansu nie jest ściśle określony i zależy od wielu czynników, m.in. od zajmowanego przez danego pracownika stanowiska, jego zaangażowania w pracę, dotychczasowego doświadczenia, jak również zapotrzebowania kadrowego.

Zniesmaczona

Szanowni Ludzie, nauczcie się, proszę, pisać poprawnie po polsku: używajcie przecinków, kropek, średników; zaczynajcie nowe zdanie od dużej litery. Tego bełkotu nie idzie czytać!!! Moja refleksja tyczy się wszystkich postów i wszystkich możliwych portali... z poważaniem, Zniesmaczona

nono
@Zniesmaczona

Czepisza sie....Jak rozmawiasz z kims, tez zwracasz uwage na przecinki i duza litere???Ogarnij sie to forum nie sprawdzian z Polskiego. Jak nie pasuje to nie czytaj, musu nie ma

gość
@Zniesmaczona

Dokładnie! Co kurczę miał na myśli autor pisząc "co prawda hale mają ciężko kierowcy"

cobra

omijajcie

@cobra

Twoja wypowiedź niewiele mówi osobom zainteresowanym podjęciem pracy w Tesso. Zawsze warto podawać jakieś argumenty - wtedy komentarz jest bardziej wiarygodny i przedstawia nieco jaśniej sytuację w danej firmie. Jesteś obecnie zatrudniony w Tesso, czy nie jesteś już związany z tym pracodawcą? Co więcej możesz o nim powiedzieć?

Kac

Nie wiecie dlaczego zamknęli Gdynię,pracowała tam fajna (usunięte przez administratora)

Na co należy się przygotować przed rozmową kwalifikacyjną w Tesso Sp.j.?

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Agata

@@ktoś to czemu oni się zgadzają na takie zatrudnienie? I czy Ukraińcy w Polsce mogą pracować bez umowy? Czyli uważasz, że różnie są traktowani pracownicy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro?

Agata

@Monika nikogo nie wybielam. Chcę, żeby tylko wszystko zostało udowodnione i uargumentowane na temat firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, by można byłoby stwierdzić, że są prawdziwe.

Monika

Nie widzisz tego że opinia jest jednoznaczna nikt nie poleca tej firmy każdy wie co się tam dzieje (usunięte przez administratora)

Agata

@Marta ale użytkownicy chcą tutaj dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro, a nie szukać informacji w Google. Musimy wspólnie stworzyć tutaj bazę informacji, by ułatwić wielu osobom szybkość znalezienia informacji. @Sylwia czy da się coś z tym zrobić?

Agata

@Mała nie jestem pracownikiem firmy Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro i nikogo nie wybielam. Ja chcę się dowiedzieć jaki reportaż i jaki to związek z firmą. Pamiętajcie, że forum ma pomagać w zdobywaniu informacji, a jak Wy piszecie niejasno i mało merytorycznie to użytkownicy nie są w stanie nic z tego się dowiedzieć na temat firmy.

Marta
@Agata

Z tą firmą związane jest wiele Google nie boli poszukaj brak słów na tą firmę mobbing i nekanie taka prawda

Agata

@Rudy nie rozumiem części Twojej wypowiedzi. Jaki reportaż? W telewizji? Jaki ma z tym związek z jałmużną, którą ofiarowuje firma Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro? Możesz napisać na spokojnie, co miałeś na myśli?

Agata

Nie wiem czy wszyscy zainteresowani pracą w Tesso lub jej pracownicy znają historię jak powstała ta działalność. W aktualnościach firmy możecie znaleźć wywiad z prezesem na temat działalności i historii firmy. Dowiecie się również o działaniach charytatywnych, w które angażuje się firma Tesso. Zachęcam do przeczytania: http://tesso.pl/?1,pl_wywiad-z-prezesem-jak-to-sie-wszystko-zaczelo-

Zostaw merytoryczną opinię o Tesso Sp.j. - Pruszcz Gdański

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Tesso Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Tesso Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Tesso Sp.j.