CREDITEXPRESS INKASSO Poland

Opinie o CREDITEXPRESS INKASSO Poland

nick

Wasze interpunkcja i ortografia są żenujące, żeby nie napisać, że powoduje u mnie wyrzyg. >_

(Anit
@nick

Inteligent '!?!?! A skad ty w cei?

303D

Info z pierwszej ręki, na rekrutacji nie jest wcale najistotniejsze, byście byli najlepsi. Najważniejsze dla firmy jest to, żebyście byli NAJTAŃSI. Proces poszatkowany na możliwie najmniejsze części, dzięki temu można zatrudnić byle półgłówka za półdarmo, po krótkim instruktażu. Praca na przeczekanie na 2-3 miesiące, nie oczekujcie po niej absolutnie niczego więcej. Swoją drogą cała branża nie jest rozwojowa, może jeden na 4000 zostanie jakimś wyższej rangi specem od nadzorowania procesu, poza tym tam nic ambitniejszego się nie wymyśli, ta branża polega ogólnie w przenośni na sprzątaniu śmieci po kimś, na tym nigdy i nigdzie na świecie nie robiło się wielkich pieniędzy, taka brutalna prawda.

Eq
@303D

Na jakie stanowisko sie rekrutowales? Jal wygladała sama rekrutacja? Asesment?

DoNick

Nie wiem kto ci takich bzdur naopowiada, bo wciaz szukają i są możliwosci rozwoju. Oferuja przyzwoite pieniadze a szczegolnie w dziale IT. Szukaja tez negocjatorow i dają lepsze warunki pacowe niz w innych firmach oraz opiekę medyczną i pakiet sportowy. Moźna tez starac sie o stanowisko negocjatora w dziale prawno-sądowniczym tam sa jeszcze lepsze warunki ale chyba trzeba miec ukonczone studia wyźsze najlepiej prawnicze. Najlepiej dowiedziec sie u zrodła a nieopowiadac bzdur

Dobra daj spokój czytaj ze zrozumieniem

Dobra daj spokój czytaj ze zrozumieniem. Wygląda tak jak na każdym. Brak możliwości rozwoju i żenujące warunki. Chyba że jesteś z tych co sprzedadzą własna rodzine i kolegow wtedy awans murowany.

Dobra daj spokój czytaj ze zrozumieniem

Dobra daj spokój czytaj ze zrozumieniem. Wygląda tak jak na każdym. Brak mozlosci rozwoju i żenujące warunki. Chyba że jesteś z tych co sprzedadzą własność rodzine i kolegow wtedy awans murowany.

do analiz szukają to znów ktos sie zwolnil?

dobra daj spokoj
@1

co mozecie powiedziec o dziale analiz ? jak wyglada praca na stanowisku mlodszego specjalisty ds analiz ?

Brak mozliwosci rozwoju dlatego ludzie sie zwalniaja zeby nie wspomniec o placy ktora jest na zenujaco niskim poziomie i dotyczy to wszystkich dzialow i stanowisk od negocjatora po stanowiska innych dzialow jak np IT

pytanie

Pytanie do pani dyrektor. Czy Pani naprawdę nie widzi co się tu naprawdę dzieje czy może gra Pani w ta sama gre co kierownictwo? Sila tej firmy to negocjatorzy i skipersi . Nie - managerzy. Kiedy okręt tonal kto robil nadgodziny dawal rozwiązania umial wyciągać wnioski pracowal ponad silny a kto bezproduktywnie trwonil czas w salkach konferencyjnych i szukal winnych zamiast motywowac do pracy? Tworzcie dalej swoja klike a firma utonie. Ludzie widza co tu się dzieje i nie będą pracować w poczuciu wyzysku i niespelnienia. Ten system ma krótkie nogi. Zacznijcie od uczciwej konkurencji i jawnej rekrutacji i nie tworzcie obozu gora-dol bo w szanujacej się firmie szanuje się prace. Wy natomiast jesteście mistrzami w robieniu dolowych pracowników na szaro. Jakieś wnioski? Przecież i tak ich nie wyciągnięcie. Ha i uwierzcie nikt nie będzie pisal wam niesprawiedliwych opinii. Taka macie na jaka zasluguzyliscie

Samotnik

Wegrzy sie zawiną i bedzie koniec cei. Już połowa znaczących ludzi sie zwolnila.

przykra jestes ty

Żaden gość z ciebie przecież od razu widać ze to pani SV... wyciągać wnioski! Nie krzywdzić pracownikow i nie myśleć o swoim czubku nosa! Poza tym mala uwaga- ja nie obrazalam cie jako osoby bo nie mam prawa. Krytykowalam twoje kompetencje a twój poziom to juz pyskowka. Proszę nie biadolic nad moim losem i nie grozić mi donosem do mojego pracodawcy. Bo to slabe. Silną powinna być w argumentach a nie w takiej zenujacej odpowiedzi.

D

dlaczego sv mogą jesc obiady i buły przy biurku a pracownicy cc nie moga podobno na cc jest zakaz jedzenia to dlaczego one jedzą i siedzą na faceboku na swoich prywatnych smartfonach

gość

To przykre jak nisko potrafi czlowiek upasc zeby z zemsty i zawisci obsmarowac swoich bylych wspolpracownikow w internecie.. gdzie byly wasze szczere opinie jak pracowaliscie w cei? wtedy byl tylko bardzo ''szczery'' usmiech, klepanie po plecach i szukanie sposobu jak to zrobic zeby sie nie narobic. Wszyscy dobrze wiemy kto sie wypowiada na tym forum. Zamiast kompromitowac sie zenujacymi wpisami poszukajcie sobie takiej pracy, ktora bedzie dla was satysfakcjonujaca. Zycze wam zeby wasz przyszly szef nie musial w przyszlosci wyrabiac sobie o was zdania czytajac podobne komentarze. Powodzenia!

zarty na bok

Nie wierze ze ktoś chce tam wyslac CV. ;p drogi pracowniku back office wez się do roboty zamiast mnie podpuszczać. Tu nie trzeba nic pisać wystarczy poczytać co sami piszecie i jak źle znosicie krytykę.

nie ruszac nie podjadac

@iwona prezentujesz w pigolce cala klasę cei.Obrażanie pracowników i kwestionowanie ich inteligencji.. widać jak traktujecie pracowników. Antyreklame robicie sobie niesamowita. Ludzie czy to poważna i szanująca się firma? Haha Ocencie cię sami.

tak jest

Cwaniactwo Eksploatacja Ignorancja. Po prostu CEI. Zapraszamy!!!

kwakwa

Atmosfera super, dopóki nie ma się styczności z niekompetentną kadrą managerską. W tej firmie nie ma się wrażenia, że pracuje się na jeden zespół. Ważniejsze są cztery litery konkretnego kierownika niż przyznanie się do karygodnych błędów. Słowo przepraszam też cięzko usłyszeć, za to Twoje pomysły będą traktować jako swoje i w takiej formie będą donosić do pani dyrektor, a Twoje błędy wystawiać będą na świeczniku. Właściwie to firma jeszcze się trzyma dzięki nieswoim pomysłom i żyje wyłącznie z naśladowanictwa konkurencji. Pracowników inteligentnych się zwalnia, zdecydowanie panuje kolesiostwo i dbanie o własne interesy. Spokojny o swoją kariere może być ten, kto wie gdzie przylizać i jest lojalny wobec niezbyt kompetentnej pani kierownik. tyle w temacie. pozdrawiam cieplo kochane ludziska z CC, a kierownictwu zycze wiecej uczciwosci, których również pozdrawiam

kwakwa

Atmosfera super dopóki nie ma się styczności z niekompetentną kadrą managerską. W tej firmie nie ma się wrażenia że pracuje się na jeden zespół. Ważniejsze są cztery litery konkretnego kierownika niż przyznanie się do karygodnych błędów. Słowo przepraszam też cięzko usłyszeć, za to Twoje pomysły będą traktować jako swoje i w takiej formie będą donosić do pani dyrektor, a Twoje błędy wystawiane na świeczniku. Właściwie to firma jeszcze się trzyma dzięki nieswoim pomysłom i życie tylko z naśladowanictwa konkurencji. Pracowników inteligentnych się zwalnia, zdecydowanie panuje kolesiostwo i dbanie o własne interesy. Spokojny o swoją kariere może być ten kto wie gdzie przylizać i jest lojalny wobec niezbyt kompetentnej pani kierownik. tyle w temacie. pozdrawiam cieplo kochane ludziska z CC, a kierownictwu zycze wiecej uczciwosci

Nic dodać nic ująć
@kwakwa

Nic dodać nic ująć

unikać !!!

Od niedawna (nie wszyscy to wiedzą) na skrzynki zainteresowanych przychodzi taka informacja: "...dokonano wpisu 19-01-2016 16:53:16 z komputera o numerze IP 000.000.000.000. Proponuje pisać na temat, nie nęcić i nie snuć intryg. Pomału anonimowość w sieci zaczyna być...nieanonimowa. Pozdrawiam ;-)

Może

Były przypadki, że pismo w ogóle nie doszło, bo dłużnik zmienił adres, dług przedawniony a komornik zablokował pensję. Potem długie miesiące odkręcania ale blokada ciągle trwała...

oko
@Może

Ja nie zmieniłem adresu i spłacałem kredyt i tak mam zablokowane konto nie mam za co żyć po nie wasz podali mnie do komornika , a te wpłaty poszły w błoto jakim czeba być człowiekiem .

Zostaw merytoryczną opinię o CREDITEXPRESS INKASSO Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Zobacz opinie na temat firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CREDITEXPRESS INKASSO Poland?

Kandydaci do pracy w CREDITEXPRESS INKASSO Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CREDITEXPRESS INKASSO Poland