Kargo Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kargo Sp. z o.o.

atavar

Składaj, składaj warto, można zarobić .. ale pracować trzeba.

Daj sobie spokój i poszukaj normalnej pracy w normalnej firmie...

rozczarowana

Byłam niedawno na rozmowie o prace do biura. Przeszłam pierwszy etap natomiast na drugim miałam już rozmowę chyba z właścicielem który zadał mi bezpośrednie pytania: Ile mam dzieci? w jakim wieku? gdzie mąż pracuje? jak często chodzę na fitness (miałam to wpisane w zainteresowania). Nie dostałam pracy. To jest taka nasza polityka prorodzinna w kraju. Nie masz dzieci to źle bo zaraz zajdziesz w ciążę, masz ale małe też niedobrze bo przecież chorują.

wiewiork

dzieki za informacje :) na pewno bedzie przydatna dla przedstawicieli handlowych, a co z atmosfera w biurze? akurat staram sie o prace w biurze?jak tam z atmosfera? z zarobkami?

zarobiony
@wiewiork

a ja jestem zadowolony :-) faky ze dobre czasy sie skonczyly ale jak sie zasuwa to sie ma

jes

dobre czasy w kargo chyba sie juz skonczyly,nie ma juz "ogromnych" premii ,oczywiscie jestes w stanie zarobic o ile dogonisz wyżyłowane targety,a poza tym trzeba pamietac ze pracujesz u nich na wlasnej dzialalnoesci ..jesli masz maly zus to..ok ...a jesli masz pelna skladke zus to juz niekoniecznie musi sie oplacac ..policzysz zus,podatek dochodowy ,ksiegowa.....i...brak urlopu....to juz nie wyglada tak kolorowo....

wiewiork

Witam wydaje mi sie ze te forum sluzy raczej pozostawieniu opini czy ten pracodawca jest godny polecenia, czy warto zlozyc cv i isc na rozmowe,jaka atmosfera panuje w firmie, jak ksztaltuja sie zarobki? te forum powinno pomoc osobom szukajacym prace stwierdzic czy warto w ogole zlozyc cv do tej firmy a nie wchodzenie w relacje firma- sklep. zupelnie niepotrzebnie rozwinela sie ta powyzsza dyskusja. czy moglby ktos napisac na temat zarobkow w biurze?atmosfery?

co do wypłat to płacą na czas i są ogromne premię.konkurencji żal,że firma sobie dobrze radzi i ciągle się rozwija!

Oczywiście, że wozimy DPD, szef nam mówi, że to jest OK i żadnej kontroli się nie boją. Chociaż przeczytałem ustawę Prawa Farmaceutycznego i teraz mam wątpliwości. Ale to nie moja Firma.

Miki

A teraz też uważasz, ze robicie to dobrze ?

Ojciec

Można i tak się usprawiedliwiać. Po prostu korumpujecie swoich klientów, wciskając bzdety. A może konkurencja chce uświadomić swoich klientów, że to nie jest opłata, tylko jak to napisał Matrix , którą można w każdej chwili egzekwować z powrotem. A z tym transportem to też nie prawda, że leki wozicie DPD ? Loo wciśnij następny bajer, o tym jak Kargo robi to zgodnie z prawem.

Loo

czy te wpisy robi konkurencja....Kargo?chyba tak.......Nierozumiem o co chodzi z tymi opłatami....wszyscy płaca za półkę w sieciach wiec po co te wpisy?Czyzby konkurencji było żal ze straciła Sano i wogole traci rynek na rzecz kargo...?

Były

O co chodzi z tą siecią SANO z Koszalina, tylko nie mówcie, że oni wzięli kasę od Kargo. Niezłe barany, nie znają prawa polskiego. Pewnie nie Polacy.Natomiast co do transportu, to z tego co pamiętam, Kargo wysyłało swoje Wszystkie towary DPD. Myślę, ze można ich podać bez problemu do GIF , podać jakiś okres np: kwiecień, powiadomić, żeby GIF od DPD pobrał listy przewozowe, na których jest numer FV, a następnie skontrolował te numery FV w Kargo i będzie wszystko jasne, czy pracują zgodnie z Prawem Farmaceutycznym.

Joker

A jak w Kargo wygląda dostawa leków do sklepów ?

Obserwator

Ale to jest problem Właścicieli sieci i sklepów !!!! A nie Kargo. Jak są głupie i nie znają przepisów prawa to niech zwracają opłaty + odsetki i ewentualne koszty zastępstwa procesowego i koszty sadowe. K A R G O tak trzymać, z mojego punktu widzenia bardzo dobre działania.

Matrix

Oczywiście, że te opłaty Kargo traktuje jak świetnie oprocentowaną kaucję. Np: zapłacili sieci Sano z Koszalina około między 60-80 tys. Po roku, dwóch lub trzech wyskakują z obsługi tej sieci. I co zrobi Kargo? Zgodnie z ustawą zażąda tej opłaty z powrotem + odsetki, które są większe od tych na lokacie. Nawet jeżeli sprawa będzie w sądzie, to i tak Kargo wygra. Powodzenia dla Sano i innych podobnych sieci i sklepów.

Jupiter

Jeden ? Cierpienie się zacznie jak skończy się handel z tą siecią lub sklepem.

Krzysiek

A znacie choćby jeden sklep, który ucierpiał z tego powodu?

Obserwator

Oczywiście szefowie Kargo i Merkurego o tym wiedzą. Zobaczymy jak długo na tym oszustwie pojadą. Proponuję edukować sklepy, opowiadać o przepisach prawa właścicielom sieci i sklepów. Podobno jedna firma po zachodniej strony Polski zaczęła edukować swoich klientów na co są narażeni ze strony Kargo.

Jupiter

Uwaga na tą firmę. Korumpowanie sklepów poprzez proponowanie opłat, za wejście lub w postaci usług marketingowych. Podziwiam głupotę sieci lub sklepów, które w to wchodzą. Zgodnie z treścią art.15 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji z dnia 16 kwietnia 1993 r. czynem nie uczciwej konkurencji jest utrudnianie innym przedsiębiorcom dostępu do rynku, w szczególności: punkt 4. pobieranie innych niż marża handlowa opłat za przyjęcie towaru do sprzedaży. Dlaczego głupota? ponieważ w każdej chwili można zażądać zwrotu tych pieniędzy. I niestety sklepy będą musiały to oddać, ponieważ przegrają w sadach. Proponuję odnieść się do wyroków w tych sprawach. II CK4/7 wyrok SN z 2008.01.09 oraz I CKN 610/00 wyrok SN z 2002.04.12 i wiele innych orzeczeń SN. Szefowie z Merkurego dobrze zdają sobie z tego sprawę. Żal mi tylko tych klientów (sklepów, sieci), a w szczególności SANO z Koszalina.

Zostaw merytoryczną opinię o Kargo Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Kargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kargo Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kargo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kargo Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kargo Sp. z o.o.