FLOpharma Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o FLOpharma Sp. z o.o.

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Michał SIejak
@admin 12.08.2015, 10:25

Doświadczenia z firmą FLopharma mamy jak najgorsze - firma uchyla się od płatności , co gorsza, kompletnie nie obsługuje swojego zadłużenia - p. Michał Koba nie odbiera telefonów i maili, a gdy już nam się udało do niego dodzwonić z innego numeru, cynicznie poinformowal nas, że będzie maksymalnie grał na zwłokę, by ostatecznie nie musieć płacić. Nikomu nie polecam tych cwaniaków jako pracodawców - chyba, że ktoś jest masochistą i chce pracować za free.

Zostaw opinię o FLOpharma Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOpharma Sp. z o.o.