Megatherm Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Mieczysław Kolecki

Poznań

Opinie o Megatherm Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Mieczysław Kolecki

Klient

Nie wiem czy komukolwiek ta opinia pomoże w razie podejmowania współpracy z tą firmą, ale z mojej strony daję wielki POZYTYW jako klient tej firmy. Jako jedyni przyjechali w sylwestra do awarii pieca i jako jedyni zrobili w tej kwestii więcej niż oczekiwałem w taki dzień, żeby usunąć awarię.

Zostaw opinię o Megatherm Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Mieczysław Kolecki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megatherm Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Mieczysław Kolecki