Sponsoring Insight Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sponsoring Insight Sp. z o.o.

ola

Ja chciałabym zatrudnić sie do nich do działu marketingu, zalezy mi na tym by sie podszkolić z tej branży, nie mam doswiadczenia wiec chyba nie przyjmą mnie dlatego interesuje mnie staż.

Stazysta

Wiec nie jestem jedyny. Tez chcialem przestrzec przed ta firma. Morale i wiedza na zenujacym poziomie...

Zdecydowanie nie polecam! Wyzysk, chamstwo i prostactwo. Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Lepiej trzymać się z daleka.

Dokładnie tak jak wyżej. Negatywnych opinii, które wychodzą poza biuro coraz więcej. Może kolejni stażyści przestaną się tak łatwo nabierać na opowieści o świetnie prosperującej firmie i poważnym podejściu do pracownika. Wieczne kombinowanie przy warunkach zatrudnienia, nieterminowe wypłaty i przede wszystkim ściema na każdym kroku. Szef to rzeczywiście komiczna i najczęściej nietrzeźwa postać.

nigdy_wiecej

Dokładnie! Nikt nic nie wie, czeski film. Dostajesz do zrobienie coś, czego nigdy nie wczesniej nie robiłaś i słyszysz: "poradzisz sobie, coś na pewno wymyślisz" a później co chwile pytania, czy już gotowe, bo dedlajn:|

ana

Firma pomyłka albo raczej parodia:) Wiecznie nowi stażyści zmaiast etatowych pracowników i wiecznie pijany właściciel. Jak ktoś lubi filmy Barei, to polecam!

Zostaw opinię o Sponsoring Insight Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sponsoring Insight Sp. z o.o.