MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.

IBSLer

Dno, nie wiem kto tam chce pracować ale z tymi głodowymi stawkami nie opłaca się, lepiej iść obok do pracy. Problem jest z podstawowa odmierza ochronna w biurach robisz „darmowe” nadgodziny i jesZcze te zasiedziali pracownicy bez pojęcia bojący się o swoje stołki . Mc = beton

Lidia

@anonymous, przedstawiłeś warunki finansowe proponowane Ci przez MC-Bauchemie Sp. z o.o.. Czy mógłbyś uzupełnić swój wpis o pozostałe warunki zatrudnienia w oparciu, o które współpracujesz lub współpracowałeś z tą firmą?

Administrator

Co powiecie na temat zarobków w MC-Bauchemie Sp. z o.o.? Czy ich poziom od czasu dodania ostatniej opinii uległ zmianie?

anonymous
@Administrator 25.02.2018 11:39

Firma zdaje się nic sobie nie robi z tego, iż na chwilę obecną jest rynek pracownika, zarobki są na bardzo niskim poziomie.

miś

...po 2 latach nie żałuje mojej decyzji. ..kompletne dno. .dna. ..nigdy w życiu

Wyeksploatowany

A co można powiedzieć o firmie na której czele stoi "triumwirat", metody eksploatacji pracownika wypracowane i doskonalone przez sąsiadów zza zachodniej granicy już od czasów zaborów. Najlepszy model zarządzania "Daj pozorną władzę Polakowi aby chcąc się wykazać szedł po trupach". Polecam bezrobotnym nie chcącym się napracować !

przeciętna firma, przecietne zarobki

Mogę powiedzieć, że firma jest zupełnie przeciętna. Dobry pracodawca dla studenta 1 roku, który chce zdobyć jakieś doświadczenie. Miła atmosfera, praca bezstresowa, wyrobisz się w 8 godzin, pracodawca nie łamie praw pracownika...Ale praktycznie zerowa szansa na jakiś szybki rozwój. W firmie awansują nieliczni, na jakichś niejasnych zasadach się to często zdarza...Jak nie należysz do grona, które zasiadło w MC 15-20 lat temu to niestety raczej niczego się tam nie dorobisz. Trochę inny krąg stanowią handlowcy, którzy jako "jedyni przynoszący zysk" są tam na szczególnych prawach ( wyjazdy, szkolenia, integracja).

Bizuu

Kołchoz z kiepska kadra kierowniczą dbającą wyłącznie o własne interesiki a nie dobro firmy, brak jakiejkolwiek przemyślanej polityki kadrowej, nastawienie wyłącznie na wyeksploatowanie pracownika a potem wyplucie !

w

było marnie, Dyr. Handlowi pilnują stołków i w ogóle nie miał koncepcji jak kierować sprzedażą. Starzy pracownicy oszukiwali młodszych, którym mieli pomagać.

Abc

czy mógłbyś doprecyzować co znaczy "Średnia Pensja, średnie prowizję ". Podaj przynajmniej jakieś przedziały netto. Z góry dziękuję.

Przedstawiciel Handlowy

Dobra firma. Inwestują w pracownika (szkolenia, wyjazdy, integracja). Samochód (Octavia)komputer i telefon, średnia pensja, średnie prowizje. Produkty raczej trudno sprzedawalne ale jak się pokręcisz po rynku to chętnych znajdziesz. I lepiej jak dostaniesz region działania tylko dla siebie - jeśli trafisz na region do starego wyjadacza to zostają ci ochłapy a wtedy będzie krucho .... Ogólnie polecam.

Zostaw opinię o MC-Bauchemie Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.