Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Jaktorów

Opinie o Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Czarny Las

Po co coś pisać jak kasujecie niewygodne opinie. Była dyskusja w której wziął udział jeden z członków zarządu to wszystkie posty (~ok. 30) zostały wykasowane, a wątek wyczyszczony. Żeby oddać sprawiedliwości - Dziw bierze ale minęło już kilka lat od śmierci p. Michała (prezes) ,a firma wciąż istnieje. SUKCES. Co nie zmienia faktu że rzeczy które miały miejsce można uznać za "niemoralne" ,albo po prostu "niesłychane". Czy Kwazar Corp. warta uwagi - zdecydowanie NIE. Dlaczego - powodów zbyt wiele żeby je wypisywać. Jeśli ktoś chce się przekonać na własnej skórze jego wola. PS. Nie "pluje" na firmę, właścicieli, czy współpracowników. Po prostu po ludzku ostrzegam.

Wiesz coś o pracy w firmie Kwazar Corporation Sp. z o.o. oraz czy przestrzegają terminowość wypłat? Wiesz coś o warunkach pracy u nich? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Kwazar Corporation Sp. z o.o. - Jaktorów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwazar Corporation Sp. z o.o.