Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Opinie o Kwazar Corporation Sp. z o.o.

Rafał

Dawno już nikt nie wypowiadał się na temat pracy w Kwazar Corporation. Czym to jest spowodowane? Napiszcie proszę, jak obecnie pracuje się w tym miejscu! @Anonim kilka lat temu zwracał uwagę na kwestię niewielkich zarobków - czy ta kwestia uległa poprawie w Kwazar Corporation?

Anonim

Praca Kwazar to największy burdel szczególnie majstrowie na wtryskarkach bardzo małe zarobki lekceważą pracowników. Pracownik jest nie szanowany zastraszany itp. szkoda słów.

Zostaw opinię o Kwazar Corporation Sp. z o.o. - Budy grzybek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwazar Corporation Sp. z o.o.