Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.

Opinie o Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.

To w ogóle prawda z tymi szkoleniami? Osoby całkiem nowe nie są wcale szkolone? Od tygodnia szukają kogoś do podwieszania materiału. Oferta jest na tyle krótko opisana, że nie wiem czy wymagają doświadczenia czy nie? wiecie?

Jakie wartości są cenione w Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.?

@Anonim Nowy wpis

Tutaj nie ma żadnych wartości każdy patrzy tylko na siebie nawet nowi pracownicy nie są w żaden sposób przygotowywani szkoleni do pracy po za tym są ogromne zaniedbania zranienia rąk ponaciagane mięśnie

Jacek

Nie polecam tak jak piszą Ukraina jest lepiej traktowana niż ludzie co robią po 20 lat Majster Tomasz L.to największa k.... na całym zakładzie tylko szczela z ucha i (usunięte przez administratora)ludzi za zgodą jednej osoby oprócz tego nic nie umie.Nie polecam tego zakładu chyba że nerwy sobie chcecie zepsuć

Ewcia Nowy wpis
@Jacek

co to oznacza, że lepiej? macie jakieś bieżące przykłady okoliczności do przytoczenia wprost? i czy były podejmowane ewentualne rozmowy w kontekście takich wątpliwości pracowników? jak teraz proporcje się rozkładają pod względem narodowości?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Oni podobno aktualnie nikogo nie zatrudniają dodam że nawet Ukraińcy uciekają bo zarobki śmieszne kierownictwo to banda a warunki pracy jak w krajach trzeciego świata za to na lato pewnie będą brać kogo popadnie i obiecywać cuda na kiju w akcie desperacji

Urszula
@Marcin

Skoro nie zatrudniają to od czego ci Ukraińcy mają uciec? Po ile godzin w rzeczywistości się tu pracuje? Pisali o 7/8 etatu, czemu nie chcą ludzi na cały?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o..
gacy

Witam. Aktualnie pojawia sie ogłoszenie pracy w ocynkowni na produkcję w Częstochowie. Czy ktoś obecnie pracujących pracowników może napisać jakie są warunki pracy i zarobki na start, czy warto starać się o pracę w tej firmie? Z góry dziękuję za pomoc. pozdrawiam.

@gacy

Potwierdzam 7/8 etatu smród brud i ubóstwo , 9 par rękawic na miesiąc i oólnie nic sie nie należy a po południu robi sie zadymienie ,oszczędzają filtry a ludzie to wdychają i filtrują i jeszce nie ma sie czym umyć.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.?

Heniek

Częstochowa 7/8 etatu smród brud i ubóstwo

Urszula
@Heniek

"smród brud i ubóstwo"? Pierwszy raz widzę taką umowę. :/ A tak poważnie to faktycznie wszystko tam dalej tak zaniedbane jest? Ja myślałam, że po takim czasie to raczej takie rzeczy powinno się ogarniać. Chcesz przez to powiedzieć, że warunki opisane sprzed lat pozostały niezmienne?

Agnieszka

@pracownik a co oznacza dla Ciebie sformułowanie "prawdziwy zarządca"? Jaki powinien według Ciebie być, a jaki jest w OCYNKOWNI ŚLĄSK? Co dokładnie jest łamane z przepisów BHP?

Agnieszka

Pracujesz w OCYNKOWNIA ŚLĄSK? Jak firma przedstawia się na dzień dzisiejszy? Chętnie dowiemy się od Was więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

kto

Hej, wiecie czy jest szansa, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Podobno nie pokazują się żadne oferty pracy bo każdemu pasują wszystkie warunki socjalne.

kakao

jak sie komus nie podoba to po co tam pracuje

@kakao

najbardziej podoba sie ta praca tym co lubią wchodzić w KAKAO

bbm

jak zawsze wsyscy najmadrzejsi. praca jak kazda inna, trzeba robic a nie (usunięte przez administratora) sie. placa zawsze na czas, zadnych opoznien. co do premi to roznie, jak jest lepszy miesiac to mozna pare stowek przygarnac, jak gorszy to z pustego sie nie najleje stanowiska rozna wiec mozna cos dla siebie wybrac jest mozliwosc awansu jedzenie ok, zawsze cieple szkolenia robia na wozki i suwnice pare razy w roku

xymox

były jeszcze mniejsze przelewy- to prawda niestety a co można zyskać-np.pozrywane ręce i chore płuca

xymox

premie to bzdury ,od pół roku nie było żadnych a raz była-wstyd sie przyznać przelew na konto 12zł60gr

lolo

300- 500 że niby gdzie i na jakim stanowisku ????

@lolo

powiem tylko tyle tym co chcą podjąć prace w tym zakładzie i liczą na dobre zarobki,premie i inne bzdury którymi chcą zachęcić nowych pracowników-na 1 miesiac należy sie osiem par rękawic roboczych-reszte trzeba sobie kupić i ta liczba ciągle sie zmniejsza-wydaje sie że to mówi wszystko o tym zakładzie-ODRADZAM

xymox

Jaki system premiowy -bardzo sie zdziwisz.

xymox

No to sie możesz zdziwić kolego

xymox

Jaki system premiowy-bardzo sie zdziwisz kolego jak sie zatrudnisz w tym obozie koncentracyjnym.

semino

witam. Posiadamy aktualną ofertę pracy do OCYNKOWNI do NIEMIEC, jesli jest Pan zainteresowany proszę o przesłanie aplikacji na praca@pracowicie.pl

Marian

Szkodliwość duża! Kontrole szkodliwości manipulowane. Ludzie pracowali w chmurach pyłu z czujnkami I nic nie wychodziło. Taki wewnętrzny PRL robol zapieprza biuro i elita się delektuje życiem. Szkoda tych ludzi bo za to co tam robia powinni zarabiać x 3. Konfinenci na każdym kroku utopiliby w łyżce wody. To Ocynkownia Ślask... Najlepiej presperujaca to jak jest w innych???

wypsztykany z urlopu

wypsztykałem się z urlopu dlatego mnie zwolnił pawełek pomimo że miałem umowę na 3 lata żadnej bumelki żadnego spóźnienia lecisz bo mamy takiego focha nie polecam burdelu

praca

Poszukuję pracownika na cynkownie w Niemczech. Zainteresowane osoby proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. - Chrzanów

• Jak się pracuje w Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.