OCYNKOWNIA ŚLĄSK

Chrzanów

Opinie o OCYNKOWNIA ŚLĄSK

Agnieszka

Pracujesz w OCYNKOWNIA ŚLĄSK? Jak firma przedstawia się na dzień dzisiejszy? Chętnie dowiemy się od Was więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie największe plusy dostrzegacie w pracy w tym miejscu?

kto

Hej, wiecie czy jest szansa, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Podobno nie pokazują się żadne oferty pracy bo każdemu pasują wszystkie warunki socjalne.

antos

Admin, admin. W co se lecisz? Za to ze mówię jak jest po zakładach to mnie usuwosz? Takich tu nie lubita. Jak som rzeczowi i bez bluzgów to już wróg? Powtarzom: możesz sie zarobić na śmierć. Jak nie bedziesz sie klepoć z majstrami i źgać ich papierosami, dostaniesz najgorszom premie, bydziesz mioł śmich nie stawke a urlopu nie pocz. Tom cynkownie znom po ludziach, nic dobrego nie powiedzom a jo tylko mogem ocenic jak każdy inny zakłod.

kakao

jak sie komus nie podoba to po co tam pracuje

@kakao 21.06.2016 12:54
jak sie komus nie podoba to po co tam pracuje

najbardziej podoba sie ta praca tym co lubią wchodzić w KAKAO

bbm

jak zawsze wsyscy najmadrzejsi. praca jak kazda inna, trzeba robic a nie (usunięte przez administratora) sie. placa zawsze na czas, zadnych opoznien. co do premi to roznie, jak jest lepszy miesiac to mozna pare stowek przygarnac, jak gorszy to z pustego sie nie najleje stanowiska rozna wiec mozna cos dla siebie wybrac jest mozliwosc awansu jedzenie ok, zawsze cieple szkolenia robia na wozki i suwnice pare razy w roku

xymox

były jeszcze mniejsze przelewy- to prawda niestety a co można zyskać-np.pozrywane ręce i chore płuca

lolo

300- 500 że niby gdzie i na jakim stanowisku ????

@lolo 13.06.2016 23:15
300- 500 że niby gdzie i na jakim stanowisku ????

powiem tylko tyle tym co chcą podjąć prace w tym zakładzie i liczą na dobre zarobki,premie i inne bzdury którymi chcą zachęcić nowych pracowników-na 1 miesiac należy sie osiem par rękawic roboczych-reszte trzeba sobie kupić i ta liczba ciągle sie zmniejsza-wydaje sie że to mówi wszystko o tym zakładzie-ODRADZAM

xymox

Jaki system premiowy -bardzo sie zdziwisz.

xymox

No to sie możesz zdziwić kolego

xymox

Jaki system premiowy-bardzo sie zdziwisz kolego jak sie zatrudnisz w tym obozie koncentracyjnym.

semino

witam. Posiadamy aktualną ofertę pracy do OCYNKOWNI do NIEMIEC, jesli jest Pan zainteresowany proszę o przesłanie aplikacji na praca@pracowicie.pl

Marian

Szkodliwość duża! Kontrole szkodliwości manipulowane. Ludzie pracowali w chmurach pyłu z czujnkami I nic nie wychodziło. Taki wewnętrzny PRL robol zapieprza biuro i elita się delektuje życiem. Szkoda tych ludzi bo za to co tam robia powinni zarabiać x 3. Konfinenci na każdym kroku utopiliby w łyżce wody. To Ocynkownia Ślask... Najlepiej presperujaca to jak jest w innych???

Grupa Seppelr

Witamy pracowników ocynkowni Częstochowa, dla wspólnego dobra firma Seppeler życzy sobie aby zaprzestać podawania jakichkolwiek informacji o ocynkowni Częstochowa, na forum publicznym, nie zastosowanie się będzie skutkowało zwolnieniem dyscyplinarnym oraz wejście na drogę prawną. Pozdrawiamy.

droga prawna
@Grupa Seppelr 03.02.2015 15:53

Jaką drogę prawną? Co Ty gościu z kosmosu jesteś. Widać że chodziłeś do szkoły. Ale jeszcze wiele lat pracy przed Tobą. Szkoda że nasz rząd was wpuścił do Polski bo już żaden Niemiec nie chcę pracować za marne grosze.Ja wierze że jeszcze trochę. A tak na zakończenie Polska to wolny kraj i nie zabronisz mi Niemcu pisać o czym chcę ka-pe-wu --

wypsztykany z urlopu

wypsztykałem się z urlopu dlatego mnie zwolnił pawełek pomimo że miałem umowę na 3 lata żadnej bumelki żadnego spóźnienia lecisz bo mamy takiego focha nie polecam burdelu

praca

Poszukuję pracownika na cynkownie w Niemczech. Zainteresowane osoby proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

praca

poszukuje pracowników na cynkownie w Niemczech zainteresowane osoby prosze o kontakt tel. (usunięte przez administratora)

koleśklb

Zimno jak w psiarni tam na zakładzie!! wypłaty to szkoda gadać!! no a premia to tylko z nazwy premia bo 50 zł to datek dla ubogich!! Tam kase to zarabia biuro i majstrowie którzy myślą że bóg wie kim są!!!!!!!!

kapitan82

placa 1900 brutto na reke masz max 1500....nadgodziny polowa przy wyplacie a druga polowa za 3 mies..porazka totalna.praca ciezka latem upal zima zimniej niz na dworze.smrud wszedzie i oczywiscie to na zdrowiu sie odczowa.tak ze proponuje sie dobrze zastanowic zeby isc tam pracowac.chyba ze kogos sytuacjia zmusi a nie ma gdzie indziej pracy.

John

nie ma żadnego systemu socjalnego

tomi

Jacek nie wygłupiaj się. Może ktoś się nabierze, ale nie my.

kapitan

porazka.pracuje w kluczborku....masakra totalna...motto z nami warto....ciekawy jestem kto je wymyslil...1500 zl max na reke nadgodziny na 2 raty placa praca ciezka i smierdzacy zapach..zeby sie psuja a juz wiecrj nic nie pisze

nie polecam zarobki małe na taką prace jak tam sie wykonuje,no chyba że w biurze to polecam tam mają lepiej,są lżejsze prace za takie pieniądze

anomin

Raczej nie polecam. Wszędzie ten drażniący zapach kwasu.

Zostaw opinię o OCYNKOWNIA ŚLĄSK - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCYNKOWNIA ŚLĄSK