Opinie o Elektronik s.c. w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Elektronik s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Elektronik s.c. o rekrutacji.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektronik s.c. w Ostrów Wielkopolski

Czy w firmie Elektronik s.c. są regularne szkolenia pracownicze?

Czy warto starać się o pracę w tej firmie ? Czy lepiej odpuścić?

Urszula
@Nowy

A na czym najbardziej Ci w miejscu pracy zależy? Bo ja jak na razie widziałam tylko parę negatywów ale czy to wiarygodne?

Sebix
@Nowy

Praca sama w sobie jest przyjemna i nie monotonna . Towaru jest dużo więc jest co robic . Natomiast płaca to podstawa na więcej nie licz w tej firmie nadgodzin nie warto robić .oczekiwania i mądrości przerastają wysokość wynagrodzenia.praca raczej na chwilę

@Sebix

A przyjęli już kogoś ?

Jacek Nowy wpis
@Sebix

Czemu nie warto robić nadgodzin? Stawka nie jest wtedy wyższa czy po prostu odbiera się wolne?

P.s. Nowy wpis
@Jacek

Każdy wie że Nadgodzina jest cenniejsza niż zwykła godzina. Tutaj za nadgodz otrzymasz mniej niż za normalna stawkę godzinowa. Jak to ma zachęcić do zostawania ? Jak twoje dzienne8h minie zanim kurier przyjedzie to jeszcze usłyszysz pretensje że wychodzisz przed nim no bo jeszcze jedno zamówienie byś zrobił.

Klient Nowy wpis

Porażka, jak można tak pracowników traktować? I z tego co wiem marna płacą pretensje o wszystko i (usunięte przez administratora) ludzi na umowy. Nie polecam chyba że ktoś ma pierwsza prace i chce zarobku u pajaca który i tak na czymś go oszuka No bo wiadomo....

Czy szef jest ok? Czy przyjęli już kogoś ? I czy atmosfera w pracy jest luźna ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Elektronik s.c.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Marzena

Chciałabym doprecyzować kwestie umów, bo mój chłopak chce się tu starać o praćę. Dalej nie dostaje się żadnej, czy coś się pozmieniało na przestrzeni lat? Widzę że robi się tu też sporo nadgodzin - płacą za to jakoś dobrze?

DOCTORCAMPER
@Marzena

12 zł za nadgodziny a mamy 22.06. 2022. Szef to hipokryta i czepia się ludzi. przez 20 minut dość się nasłuchałem jako Klient.

Urszula
@DOCTORCAMPER

Na początku zrozumiałam, że to do Ciebie nagadywał a to chodzi, że słyszałeś od boku? A jak to wyglądało, co do tych ludzi mówił przy Tobie

Elektronik

Uważajcie na pracę w tym sklepie na Kaliskiej robicie po godzinach na prywaciarza który już jest w życiu ustawiony od rana do wieczora zamykacie sklep o 18.00 i siedzicie do 22.00 . o wszystko jest pretensja i zawsze się coś najdzie że źle zrobicie . Praca dla idiotów po szkole i zaraz szukać innej od razu.

Ten który pracował u wykorzystywacza pierszej rang

Jak chodzi o prace w tej firmie to nie polecam. Gonią do roboty a jak do wypłaty to najchętniej cwaniactwo szefunia który nie dał by najlepiej ani złotówki, zostałem oszukany odnośnie wypłaty nie wypłacił mi wszystkiego Solarz. Umowy nawet nie dał nie legalny zgłoszony do inspekcji pracy. Pozdrawiam naiwnych którzy u niego robią. cwaniak którego nauczę szacunku do pracownika !!!!

admin

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Elektronik S.C. ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektronik s.c. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Elektronik s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektronik s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektronik s.c.?

Elektronik s.c.