Elektronik S.C.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o Elektronik S.C.

Ten który pracował u wykorzystywacza pierszej rang

Jak chodzi o prace w tej firmie to nie polecam. Gonią do roboty a jak do wypłaty to najchętniej cwaniactwo szefunia który nie dał by najlepiej ani złotówki, zostałem oszukany odnośnie wypłaty nie wypłacił mi wszystkiego Solarz. Umowy nawet nie dał nie legalny zgłoszony do inspekcji pracy. Pozdrawiam naiwnych którzy u niego robią. cwaniak którego nauczę szacunku do pracownika !!!!

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie Elektronik S.C. ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Elektronik S.C. - Ostrów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektronik S.C.