Obiettivo Lavoro Polska Agencja Pracy Tymczasowej

Poznań

Opinie o Obiettivo Lavoro Polska Agencja Pracy Tymczasowej

lalabarbie

UWAGA !!!! oszustwo MIREK WOZNIAK przyjmuje kto ma renta janusz k. marek nowkowski. tomasz i ola osjada . kto nie ma renta nie przyjmuje. mirk wozniak swinstwo FIRMA LAVORO

haha
@lalabarbie 28.08.2015 09:18

Ty lalabarbie, ależ bzdurnie piszesz:D Jak Ci nie pasuje, to nie pracuj i po problemie :D

Jantus

Jest prawdą że Lavoro ma dziwne układy w Siemianowicach ŚL.Pracownicy z innych agencji są lepiej traktowani jeżeli chodzi o wypłaty.Laworo faktycznie obiecuje przy przyjęciu dużo a potem pracujesz cały czas za najniższą krajową.Premię w wysokości 100zł jak przepracujesz cały miesiąc bez urlopu.Przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności bo otrzymują zwrot z PFRON-u a pracowników wynajmują I otrzymują wynagrodzenie za pracownika a pracownik najniższą gdyby mogli dali by połowę mniej.Nie radzę pracować dla tej firmy są agencje gdzie płacą lepiej na tym samym stanowisku co ludzie z Laworo.Tym problemem powinien zainteresować NIK i PFRON który wypłca za tych pracowników.

Eustachy

Potwierdzam, bo pracowałem w Siemianowicach na produkcji. Pracownicy z innych agencji pracy (młodzi zdrowi ludzie, po szkole) często są zatrudniani do lżejszych prac przy maszynach lub montażu. A ludzi z Lavaro z orzeczeniem o niepełnosprawności kieruje się do dużo cięższej pracy (dźwiganie i przewożenie ciężkich pojemników i dostarczanie ich operatorom maszyn). Rozmawiałem z tymi pracownikami i widać też po nich, że to jest praca ponad ich siły. Widocznie sytuacja życiowa ich do tego przymusiła??? Ale widocznie kadra zarządzająca jedną i drugą firmą to ewidentnie Boga się nie boi!:-(

pawlito91

zrobiłem badania, książeczke san.oczywiscie na swój koszt... a wielki koordynator na to "zostaw sobie to na pamiątke... za póżno.." ku........a!!!!!!!! nic tylko spotkać i wymalować w palnik..... mają z nas kase a szczunku brak!!!!

kamila

LAVARO nabór osób niepełnosprawnych do fabryk w Sosnowcu, Tychach i Siemianowicach. Z II grupa. Do fabryki na akord. Na maszyny, magazyny... Najnizsza krajowa. Mialam okazje pracować z osobami z grupami inwalidzkimi i wiem jak ciezka prace musialy wykonywać, bo czlowiek zdrowy nie dawal rady fizycznie. Ktoś w tym kraju sie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na lby pozamienial.

magda

Mam problem, ponieważ byłam na inwentaryzacji w Piotrze i Pawle w Poznaniu na początku 2014 roku i nie otrzymałam teraz od nich PITu 11, próbowałam się skontaktować ze wszystkimi oddziałami w Polsce i żaden z numerów podanych na stronie nie istnieje. Ktoś też jest w takiej sytuacji i wie co zrobić?

seba

czy ktoś pracował w lavoro w Siemianowicach jak tam jest ??

ikon

skoro dają umowe na 4 lata to chyba dobrze świadczy o firmie, a że pracownicy nie wywiązuja się ze swoich obowiązków a później tylko narzekają to już nie mają na to wpływu. Mnie to osobiście szkoda tego pracodawcy- wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii??

martyna

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora). Daja umowe na 4 Lara a po trzech miesiacach zwalniaja jak PSA. Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a cały dyrektor cwaniak rzuca papierami w twarz,wielki biznesmen zerujący na pieniądzach chorych ludzi. Brak słów.

Alcia

no właśnie to co teraz z tymi PITami? jest jeszcze jakikolwiek oddział, do którego można w tej sprawie się odezwać? wie ktoś co mamy w takiej sytuacji zrobić żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym?

karmel

też nie dostałam od nich PIT-u, numery kontaktowe są odłączone, poprostu żart a nie firma,

Marta

CZARNA
@Marta 26.02.2014 13:49
Skoro likwidacja to znaczy, że pitów też nie wysyłają? bo ja nadal nie dostałam a czekam tylko za tym jednym??...

WITAM W TYCHACH JEST ODDZIAŁ LAVORO CZY KTOŚ BYŁ JUŻ U NICH NA ROZMOWIE? I JAKIE WRAŻENIA ? Pozdrawiam serdecznie

właśnie tak

informacja o likwidacji jest również w krs, wszystkie biura zostały zamknięte(usunięte przez administratora)

nigdy więcej

Że co? Czekam na te pieniądze za inwentaryzację i czekam. Jak głupia piszę maile - zero odzewu... Czy w końcu doczekamy się tych pieniędzy? Chyba będę musiałą pojechać tam osobiście i zorientować się co jest grane, ale że oddział w Poznaniu zamknęli, że firma w stanie likwidacji... Masakra, pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje, to proszę o odzew!

Adam s
@nigdy więcej 08.02.2014 17:34

Witam pracuje w częstochowie przez hansa tex, wlasnie dla tej firmy . Wysłali mnie do firmy gdzoe ludzie zachowują soe jak świnie ,placą jak za majtki obsrane ,sami pilnują terminu wypłat Smieszne jest to ze hansa wlaśnie zatrudnie ludzi "Plandeki"do koordynowania w firmie ludzmi .Darcie mordy calą noc,ponizanie ,wyzywanie !Na koniec śmiech w razie sprzeciwu

Ania T.

Jeżeli chodzi o Poznań, gotówkę odebrałam 7 stycznia w biurze za inwentaryzację. Później na drzwiach była kartka o likwidacji oddziału w Poznaniu, jest tam również numer do kontaktu w pilnych sprawach. Wiem, że firma upadła i dotyczy się to wszystkich oddziałów, ponoć jeszcze Wrocław wypłaca kasę.

M.K.

Firma jest w stanie likwidacji. Wszystkie oddziały zostały zamknięte w całej Polsce.

tak oddział w Poznaniu zamknęli. NIkt o tym nas nie poinformował dopiero dzwoniąc do warszawy dowiedziałyśmy sie o tym. Pani powiedziała, że firma istnieje i nie mamy sie martwić o pieniądze ale myśle że to ściema ;d (usunięte przez administratora)

gosc

Inwentaryzacja była w styczniu, więc do 21 lutego powinien być przelew - tak przynajmniej zawsze było. Inna sprawa, że podobno zamknęli oddział w Poznaniu, więc może być problem, żebyśmy w ogóle tę kasę otrzymali. :/

pracownik inwentu

mam również taki sam problem. Inwentaryzacja 1stycznia a pieniędzy do tej pory nie ma. W umowie jest dziwnie napisane: "Zleceniodawca zobowiązuje się do zapłaty wynagrodzenia w terminie 21 dni licząc od pierwszego dnia kalendarzowego miesiąca następnego w którym praca była wykonywana" Czy im chodzi o 21 luty zatem czy 21 styczeń? Jeśli jest nas więcej możemy wspólnie coś zadziałać

mloda

mam ten sam problem w umowie jest napisane ze pieniadze powinny na koncie sie znalesc do 21 kazdego miesiaca za grudzien nie otrzymalam jeszcze kasy. Jak dzwonię to nikt nie odbiera.

dziękuję :) niby ktoś odebrał ale zobaczymy czy prześlą pieniądze ;)

telefonów nie odbierają na maile nie odpisuja nie ma jak sie skontaktować z zadnym oddziałem.pieniedzy nie wypłacają. może ktoś pomóc? jakiś inny numer kontaktowy czy coś?

GANG-BANG

Jak lubisz tak o kimś pisać to jak masz w sobie moc i odwagę żeby kogoś upubliczniać-mimo pomyłki.Przedstaw się a łatwiejsza będzie dyskusja

aga

Ja również potwierdzam tę negatywną opinię o OL. Zero profesjonalizmu, o czym świadczy brak zainteresowania po rozmowie kwalifikacyjnej.

Gang Bang - 2012-07-14 14:24:24 Ogólnie firma porażka dezorganizacja niedoinformowanie i ogólnie Lipa.Współpracowałem z filią w Katowicach p.[usunięte przez moderatora] która nas prowadziła nigdy nic nie wie wypłata żadko kiedy na czas i żenada ogólnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musisz sobie Karolku znaleźć firmę, w której płacą za leżenie i nadawanie na innych, a premiują za chamstwo i prostactwo w czystej formie. Zbijesz tam majątek. Proszę przekaż od nas wyrazy najgłębszego współczucia swojej rodzinie. Powinni dostawać rentę za przebywanie z Tobą.

Gang Bang

Major

Witam Zgadzam się z przed mówcą w 100% .Pisanie SMS-a to troszkę nie poważne podejście do kwestii rozmowy o prace-- krótko Żenada, Zero pomocy Zero profesjonalizmu ....

Lavaro

Gorąco nie polecam brak kontaktu zwrotnego po rozmowie, nie podchodzą poważnie do kandydatów.

JaG

Jeśli ktos nie słyszał o włoskich [usunięte przez moderatora] pracy z przed lat zapraszam do odwiedzenia jednego z oddziałów firmy OL.

ona

nie polecam!!!!! Oddział w Poznaniu to śmiech na sali!!! Traktują człowieka jak nie wiadomo co, zamiast dzwonić panie piszą smsy, obiecują pracę na następny dzień, godzinę do ugadania, co się później okazuje, nie dzwonią olewają Cię, a ogłoszenie widnieje ponownie o pracę!!! Bardzo nie przyjemne i napewno wiecej nie skorzystam z ich usług - NIE POLECAM! Zresztą, pani na rozmowie ledwo co umiała słowo z SIEBIE wydusić.

Genek

Jak się nie masz do czego "konkurencjo" przyczepić to się czepiasz pisowni. Wpis tej dziewczyny świadczy o tym, że faktycznie tam pracowała i ma rozeznanie, a nie autopromocja typu ----> patrz pierwszy wpis. Za nadgorliwość też możesz wylecieć. Słyszysz to tykanie? Policzone chwile i kuroniówka zadzwoni Ci w zdewastowanych zębiskach.

konkurencja

z Twojego wpisu jedno jest pewne, że w OL ktoś musiał popełnić pomyłkę, zatrudniając Ciebie ( taki chwilowy spadek formy)..... może do pomyłki doszło, ponieważ nie sposób przeprowadzać maturę z języka polskiego przy procesie rekrutacyjnym.... Jakość Twojego postu jednoznacznie wskazuje na słuszność decyzji, w następstwie której, straciłaś pracę......

ja niestety nie mogę zgodzić się z ta oceną. Mam jak najgorsze zdanie o tej firmie - sama w niej pracowałam jako rekruter. Przede wszystkim firma nie jest wiarygodna (wynagrodzenia nigdy nie były na czas, umowy na granicy prawa, zatajanie informacji o warunkach pracy itp.) Jest to firma której nie stać na prawdziwych specjalistów i zatrudnia praktykantów - jakość sama mówi za siebie. Jeśli jesteś klientem to nie polecam - ta firma nie ma żądnych narządzi - typu testy. A sama pseudo kierowniczka oddziału Poznań [usunięte przez moderatora] to jedna wielka pomyłka w tej firmie. Pani po historii która nie ma pojęcia o HR i kierowaniem ludzmi. A hasła wpisane na goldenie" zarządzanie zespołem: motywowanie, coaching, mentoring, oceny pracownicze zespołu pracowników" to chyba z książki przepisała. O wsparciu nie było mowy a ocena pracownicza była. Karta spisana z netu a na moje pytanie czy mogła by uzasadnić swoją ocenę to powiedziała że tak odczówa i tyle a przykładów nie poda bo nie pamięta :)

olo
@pracownik 16.06.2011 03:58

bo trzeba wmawiać wszystkim kandydatom do pracy, aby w swych aplikacjach dopisywali wszystkie swoje walory, dodawali zdjęcia, czasami nawet publikowali swoje osiągnięcia, twórczość np. że potrafią dobry obiadek ugotować, firmy chętnie takie osoby podobno zatrudniają, a nie tak żeby nic nie wiedzieli o ludziach kto jaki jest, to ma być cv z listem motywacyjnym w jednej kupie, tak trzeba doradzać. ..... no a tak to straciłaś pracę i tyle, za małą nadgorliwość w pracy hehe:)

Zostaw opinię o Obiettivo Lavoro Polska Agencja Pracy Tymczasowej - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obiettivo Lavoro Polska Agencja Pracy Tymczasowej