Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.

Adres: Piwna 17 B, 50-353 Poznań

NIP: 8982082913 REGON: 20242147 KRS: 0000251381

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
1 15 5 1

Opinie o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Paweł
 Opinia

@Pracownik Nie napisałeś niestety żadnych szczegółów na temat pracy w firmie Obiettivo Lavoro. Mógłbyś napisać dlaczego tak właściwie nie polecasz? @Adam s Przez firmę Obiettivo Lavoro zostałeś wysłany do innej firmy, więc dlaczego właśnie Obiettivo Lavoro obwiniasz za warunki panujące w firmie, w której pracujesz?

Pomocna?
TakNie
Zainteresowany
 Opinia

Słyszałem, że agencja ma kłopoty. Może coś wiecie? Chciałem skorzystać z ich pośrednictwa.

Pomocna?
TakNie
Pracownik
 Opinia
@Zainteresowany 29.01.2018 22:47

Nie polecam

Pomocna?
TakNie
lalabarbie
 Opinia

UWAGA !!!! oszustwo MIREK WOZNIAK przyjmuje kto ma renta janusz k. marek nowkowski. tomasz i ola osjada . kto nie ma renta nie przyjmuje. mirk wozniak swinstwo FIRMA LAVORO

Pomocna?
Tak8Nie
haha
 Opinia
@lalabarbie 28.08.2015 09:18

Ty lalabarbie, ależ bzdurnie piszesz:D Jak Ci nie pasuje, to nie pracuj i po problemie :D

Pomocna?
TakNie
Jantus
 Opinia

Jest prawdą że Lavoro ma dziwne układy w Siemianowicach ŚL.Pracownicy z innych agencji są lepiej traktowani jeżeli chodzi o wypłaty.Laworo faktycznie obiecuje przy przyjęciu dużo a potem pracujesz cały czas za najniższą krajową.Premię w wysokości 100zł jak przepracujesz cały miesiąc bez urlopu.Przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności bo otrzymują zwrot z PFRON-u a pracowników wynajmują I otrzymują wynagrodzenie za pracownika a pracownik najniższą gdyby mogli dali by połowę mniej.Nie radzę pracować dla tej firmy są agencje gdzie płacą lepiej na tym samym stanowisku co ludzie z Laworo.Tym problemem powinien zainteresować NIK i PFRON który wypłca za tych pracowników.

Pomocna?
Tak3Nie
Eustachy
 Opinia

Potwierdzam, bo pracowałem w Siemianowicach na produkcji. Pracownicy z innych agencji pracy (młodzi zdrowi ludzie, po szkole) często są zatrudniani do lżejszych prac przy maszynach lub montażu. A ludzi z Lavaro z orzeczeniem o niepełnosprawności kieruje się do dużo cięższej pracy (dźwiganie i przewożenie ciężkich pojemników i dostarczanie ich operatorom maszyn). Rozmawiałem z tymi pracownikami i widać też po nich, że to jest praca ponad ich siły. Widocznie sytuacja życiowa ich do tego przymusiła??? Ale widocznie kadra zarządzająca jedną i drugą firmą to ewidentnie Boga się nie boi!:-(

Pomocna?
Tak3Nie
pawlito91
 Opinia

zrobiłem badania, książeczke san.oczywiscie na swój koszt... a wielki koordynator na to "zostaw sobie to na pamiątke... za póżno.." ku........a!!!!!!!! nic tylko spotkać i wymalować w palnik..... mają z nas kase a szczunku brak!!!!

Pomocna?
Tak1Nie
kamila
 Opinia

LAVARO nabór osób niepełnosprawnych do fabryk w Sosnowcu, Tychach i Siemianowicach. Z II grupa. Do fabryki na akord. Na maszyny, magazyny... Najnizsza krajowa. Mialam okazje pracować z osobami z grupami inwalidzkimi i wiem jak ciezka prace musialy wykonywać, bo czlowiek zdrowy nie dawal rady fizycznie. Ktoś w tym kraju sie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na lby pozamienial.

Pomocna?
Tak1Nie
magda
 Opinia

Mam problem, ponieważ byłam na inwentaryzacji w Piotrze i Pawle w Poznaniu na początku 2014 roku i nie otrzymałam teraz od nich PITu 11, próbowałam się skontaktować ze wszystkimi oddziałami w Polsce i żaden z numerów podanych na stronie nie istnieje. Ktoś też jest w takiej sytuacji i wie co zrobić?

Pomocna?
TakNie
seba
 Opinia

czy ktoś pracował w lavoro w Siemianowicach jak tam jest ??

Pomocna?
TakNie
ikon
 Opinia

skoro dają umowe na 4 lata to chyba dobrze świadczy o firmie, a że pracownicy nie wywiązuja się ze swoich obowiązków a później tylko narzekają to już nie mają na to wpływu. Mnie to osobiście szkoda tego pracodawcy- wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii??

Pomocna?
TakNie
martyna
 Opinia

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora). Daja umowe na 4 Lara a po trzech miesiacach zwalniaja jak PSA. Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a cały dyrektor cwaniak rzuca papierami w twarz,wielki biznesmen zerujący na pieniądzach chorych ludzi. Brak słów.

Pomocna?
TakNie
Alcia
 Opinia

no właśnie to co teraz z tymi PITami? jest jeszcze jakikolwiek oddział, do którego można w tej sprawie się odezwać? wie ktoś co mamy w takiej sytuacji zrobić żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym?

Pomocna?
TakNie
karmel
 Opinia

też nie dostałam od nich PIT-u, numery kontaktowe są odłączone, poprostu żart a nie firma,

Pomocna?
TakNie
Marta
 Opinia

Skoro likwidacja to znaczy, że pitów też nie wysyłają? bo ja nadal nie dostałam a czekam tylko za tym jednym??

Pomocna?
TakNie
CZARNA
 Opinia
@Marta 26.02.2014 13:49

WITAM W TYCHACH JEST ODDZIAŁ LAVORO CZY KTOŚ BYŁ JUŻ U NICH NA ROZMOWIE? I JAKIE WRAŻENIA ? Pozdrawiam serdecznie

Pomocna?
TakNie
właśnie tak
 Opinia

informacja o likwidacji jest również w krs, wszystkie biura zostały zamknięte(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
nigdy więcej
 Opinia

Że co? Czekam na te pieniądze za inwentaryzację i czekam. Jak głupia piszę maile - zero odzewu... Czy w końcu doczekamy się tych pieniędzy? Chyba będę musiałą pojechać tam osobiście i zorientować się co jest grane, ale że oddział w Poznaniu zamknęli, że firma w stanie likwidacji... Masakra, pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje, to proszę o odzew!

Pomocna?
Tak1Nie
Adam s
 Opinia
@nigdy więcej 08.02.2014 17:34

Witam pracuje w częstochowie przez hansa tex, wlasnie dla tej firmy . Wysłali mnie do firmy gdzoe ludzie zachowują soe jak świnie ,placą jak za majtki obsrane ,sami pilnują terminu wypłat Smieszne jest to ze hansa wlaśnie zatrudnie ludzi "Plandeki"do koordynowania w firmie ludzmi .Darcie mordy calą noc,ponizanie ,wyzywanie !Na koniec śmiech w razie sprzeciwu

Pomocna?
TakNie
Ania T.
 Opinia

Jeżeli chodzi o Poznań, gotówkę odebrałam 7 stycznia w biurze za inwentaryzację. Później na drzwiach była kartka o likwidacji oddziału w Poznaniu, jest tam również numer do kontaktu w pilnych sprawach. Wiem, że firma upadła i dotyczy się to wszystkich oddziałów, ponoć jeszcze Wrocław wypłaca kasę.

Pomocna?
TakNie
M.K.
 Opinia

Firma jest w stanie likwidacji. Wszystkie oddziały zostały zamknięte w całej Polsce.

Pomocna?
TakNie
pracownik
 Opinia

tak oddział w Poznaniu zamknęli. NIkt o tym nas nie poinformował dopiero dzwoniąc do warszawy dowiedziałyśmy sie o tym. Pani powiedziała, że firma istnieje i nie mamy sie martwić o pieniądze ale myśle że to ściema ;d (usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
gosc
 Opinia

Inwentaryzacja była w styczniu, więc do 21 lutego powinien być przelew - tak przynajmniej zawsze było. Inna sprawa, że podobno zamknęli oddział w Poznaniu, więc może być problem, żebyśmy w ogóle tę kasę otrzymali. :/

Pomocna?
TakNie
pracownik inwentu
 Opinia

mam również taki sam problem. Inwentaryzacja 1stycznia a pieniędzy do tej pory nie ma. W umowie jest dziwnie napisane: "Zleceniodawca zobowiązuje się do zapłaty wynagrodzenia w terminie 21 dni licząc od pierwszego dnia kalendarzowego miesiąca następnego w którym praca była wykonywana" Czy im chodzi o 21 luty zatem czy 21 styczeń? Jeśli jest nas więcej możemy wspólnie coś zadziałać

Pomocna?
TakNie
mloda
 Opinia

mam ten sam problem w umowie jest napisane ze pieniadze powinny na koncie sie znalesc do 21 kazdego miesiaca za grudzien nie otrzymalam jeszcze kasy. Jak dzwonię to nikt nie odbiera.

Pomocna?
TakNie
pracownik
 Opinia

dziękuję :) niby ktoś odebrał ale zobaczymy czy prześlą pieniądze ;)

Pomocna?
TakNie
pracownik
 Opinia

telefonów nie odbierają na maile nie odpisuja nie ma jak sie skontaktować z zadnym oddziałem.pieniedzy nie wypłacają. może ktoś pomóc? jakiś inny numer kontaktowy czy coś?

Pomocna?
TakNie
GANG-BANG
 Opinia

Jak lubisz tak o kimś pisać to jak masz w sobie moc i odwagę żeby kogoś upubliczniać-mimo pomyłki.Przedstaw się a łatwiejsza będzie dyskusja

Pomocna?
TakNie
aga
 Opinia

Ja również potwierdzam tę negatywną opinię o OL. Zero profesjonalizmu, o czym świadczy brak zainteresowania po rozmowie kwalifikacyjnej.

Pomocna?
TakNie
500
 Opinia

Gang Bang - 2012-07-14 14:24:24 Ogólnie firma porażka dezorganizacja niedoinformowanie i ogólnie Lipa.Współpracowałem z filią w Katowicach p.[usunięte przez moderatora] która nas prowadziła nigdy nic nie wie wypłata żadko kiedy na czas i żenada ogólnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musisz sobie Karolku znaleźć firmę, w której płacą za leżenie i nadawanie na innych, a premiują za chamstwo i prostactwo w czystej formie. Zbijesz tam majątek. Proszę przekaż od nas wyrazy najgłębszego współczucia swojej rodzinie. Powinni dostawać rentę za przebywanie z Tobą.

Pomocna?
TakNie
Gang Bang
 Opinia

Ogólnie firma porażka dezorganizacja niedoinformowanie i ogólnie Lipa.Współpracowałem z filią w Katowicach p.[usunięte przez moderatora] która nas prowadziła nigdy nic nie wie wypłata żadko kiedy na czas i żenada ogólnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pomocna?
TakNie
Major
 Opinia

Witam Zgadzam się z przed mówcą w 100% .Pisanie SMS-a to troszkę nie poważne podejście do kwestii rozmowy o prace-- krótko Żenada, Zero pomocy Zero profesjonalizmu ....

Pomocna?
TakNie
Lavaro
 Opinia

Gorąco nie polecam brak kontaktu zwrotnego po rozmowie, nie podchodzą poważnie do kandydatów.

Pomocna?
Tak1Nie

Zostaw opinię o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny