Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
1 15 43 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Henry Nowy wpis

Mam wrażenie, że wcale nie wiecie nic o firmie. Jeśli ktoś ma podstawy do oskarżania to dobrze jest uzasadnić. Idealnych firm nie ma.

lalabarbie

UWAGA !!!! oszustwo MIREK WOZNIAK przyjmuje kto ma renta janusz k. marek nowkowski. tomasz i ola osjada . kto nie ma renta nie przyjmuje. mirk wozniak swinstwo FIRMA LAVORO

Tak9Nie

haha
@lalabarbie

Ty lalabarbie, ależ bzdurnie piszesz:D Jak Ci nie pasuje, to nie pracuj i po problemie :D

PIT. Nowy wpis
@haha

I bardzo dobrze że pisze ..... Trafił w czuły punkt ???? Uderz w stół a nożyce same się odezwą ???????????????????????? Przynajmniej ludzie się dowiedzą prawdy . Piękna i ogromna jest siła Internetu .

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 117 dni.

Jak ze studentami w Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zainteresowany

Słyszałem, że agencja ma kłopoty. Może coś wiecie? Chciałem skorzystać z ich pośrednictwa.

@Zainteresowany

Nie polecam

Jantus

Jest prawdą że Lavoro ma dziwne układy w Siemianowicach ŚL.Pracownicy z innych agencji są lepiej traktowani jeżeli chodzi o wypłaty.Laworo faktycznie obiecuje przy przyjęciu dużo a potem pracujesz cały czas za najniższą krajową.Premię w wysokości 100zł jak przepracujesz cały miesiąc bez urlopu.Przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności bo otrzymują zwrot z PFRON-u a pracowników wynajmują I otrzymują wynagrodzenie za pracownika a pracownik najniższą gdyby mogli dali by połowę mniej.Nie radzę pracować dla tej firmy są agencje gdzie płacą lepiej na tym samym stanowisku co ludzie z Laworo.Tym problemem powinien zainteresować NIK i PFRON który wypłca za tych pracowników.

Tak4Nie

Eustachy

Potwierdzam, bo pracowałem w Siemianowicach na produkcji. Pracownicy z innych agencji pracy (młodzi zdrowi ludzie, po szkole) często są zatrudniani do lżejszych prac przy maszynach lub montażu. A ludzi z Lavaro z orzeczeniem o niepełnosprawności kieruje się do dużo cięższej pracy (dźwiganie i przewożenie ciężkich pojemników i dostarczanie ich operatorom maszyn). Rozmawiałem z tymi pracownikami i widać też po nich, że to jest praca ponad ich siły. Widocznie sytuacja życiowa ich do tego przymusiła??? Ale widocznie kadra zarządzająca jedną i drugą firmą to ewidentnie Boga się nie boi!:-(

Tak4Nie

pawlito91

zrobiłem badania, książeczke san.oczywiscie na swój koszt... a wielki koordynator na to "zostaw sobie to na pamiątke... za póżno.." ku........a!!!!!!!! nic tylko spotkać i wymalować w palnik..... mają z nas kase a szczunku brak!!!!

Tak1Nie
kamila

LAVARO nabór osób niepełnosprawnych do fabryk w Sosnowcu, Tychach i Siemianowicach. Z II grupa. Do fabryki na akord. Na maszyny, magazyny... Najnizsza krajowa. Mialam okazje pracować z osobami z grupami inwalidzkimi i wiem jak ciezka prace musialy wykonywać, bo czlowiek zdrowy nie dawal rady fizycznie. Ktoś w tym kraju sie z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na lby pozamienial.

Tak2Nie

magda

Mam problem, ponieważ byłam na inwentaryzacji w Piotrze i Pawle w Poznaniu na początku 2014 roku i nie otrzymałam teraz od nich PITu 11, próbowałam się skontaktować ze wszystkimi oddziałami w Polsce i żaden z numerów podanych na stronie nie istnieje. Ktoś też jest w takiej sytuacji i wie co zrobić?

seba

czy ktoś pracował w lavoro w Siemianowicach jak tam jest ??

ikon

skoro dają umowe na 4 lata to chyba dobrze świadczy o firmie, a że pracownicy nie wywiązuja się ze swoich obowiązków a później tylko narzekają to już nie mają na to wpływu. Mnie to osobiście szkoda tego pracodawcy- wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii??

martyna

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora). Daja umowe na 4 Lara a po trzech miesiacach zwalniaja jak PSA. Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a cały dyrektor cwaniak rzuca papierami w twarz,wielki biznesmen zerujący na pieniądzach chorych ludzi. Brak słów.

Alcia

no właśnie to co teraz z tymi PITami? jest jeszcze jakikolwiek oddział, do którego można w tej sprawie się odezwać? wie ktoś co mamy w takiej sytuacji zrobić żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym?

karmel

też nie dostałam od nich PIT-u, numery kontaktowe są odłączone, poprostu żart a nie firma,

Marta

Skoro likwidacja to znaczy, że pitów też nie wysyłają? bo ja nadal nie dostałam a czekam tylko za tym jednym??

CZARNA
@Marta

WITAM W TYCHACH JEST ODDZIAŁ LAVORO CZY KTOŚ BYŁ JUŻ U NICH NA ROZMOWIE? I JAKIE WRAŻENIA ? Pozdrawiam serdecznie

właśnie tak

informacja o likwidacji jest również w krs, wszystkie biura zostały zamknięte(usunięte przez administratora)

nigdy więcej

Że co? Czekam na te pieniądze za inwentaryzację i czekam. Jak głupia piszę maile - zero odzewu... Czy w końcu doczekamy się tych pieniędzy? Chyba będę musiałą pojechać tam osobiście i zorientować się co jest grane, ale że oddział w Poznaniu zamknęli, że firma w stanie likwidacji... Masakra, pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje, to proszę o odzew!

Tak1Nie

Adam s
@nigdy więcej

Witam pracuje w częstochowie przez hansa tex, wlasnie dla tej firmy . Wysłali mnie do firmy gdzoe ludzie zachowują soe jak świnie ,placą jak za majtki obsrane ,sami pilnują terminu wypłat Smieszne jest to ze hansa wlaśnie zatrudnie ludzi "Plandeki"do koordynowania w firmie ludzmi .Darcie mordy calą noc,ponizanie ,wyzywanie !Na koniec śmiech w razie sprzeciwu

Ania T.

Jeżeli chodzi o Poznań, gotówkę odebrałam 7 stycznia w biurze za inwentaryzację. Później na drzwiach była kartka o likwidacji oddziału w Poznaniu, jest tam również numer do kontaktu w pilnych sprawach. Wiem, że firma upadła i dotyczy się to wszystkich oddziałów, ponoć jeszcze Wrocław wypłaca kasę.

M.K.

Firma jest w stanie likwidacji. Wszystkie oddziały zostały zamknięte w całej Polsce.

TakNie

tak oddział w Poznaniu zamknęli. NIkt o tym nas nie poinformował dopiero dzwoniąc do warszawy dowiedziałyśmy sie o tym. Pani powiedziała, że firma istnieje i nie mamy sie martwić o pieniądze ale myśle że to ściema ;d (usunięte przez administratora)

gosc

Inwentaryzacja była w styczniu, więc do 21 lutego powinien być przelew - tak przynajmniej zawsze było. Inna sprawa, że podobno zamknęli oddział w Poznaniu, więc może być problem, żebyśmy w ogóle tę kasę otrzymali. :/

pracownik inwentu

mam również taki sam problem. Inwentaryzacja 1stycznia a pieniędzy do tej pory nie ma. W umowie jest dziwnie napisane: "Zleceniodawca zobowiązuje się do zapłaty wynagrodzenia w terminie 21 dni licząc od pierwszego dnia kalendarzowego miesiąca następnego w którym praca była wykonywana" Czy im chodzi o 21 luty zatem czy 21 styczeń? Jeśli jest nas więcej możemy wspólnie coś zadziałać

mloda

mam ten sam problem w umowie jest napisane ze pieniadze powinny na koncie sie znalesc do 21 kazdego miesiaca za grudzien nie otrzymalam jeszcze kasy. Jak dzwonię to nikt nie odbiera.

TakNie

dziękuję :) niby ktoś odebrał ale zobaczymy czy prześlą pieniądze ;)

TakNie

telefonów nie odbierają na maile nie odpisuja nie ma jak sie skontaktować z zadnym oddziałem.pieniedzy nie wypłacają. może ktoś pomóc? jakiś inny numer kontaktowy czy coś?

GANG-BANG

Jak lubisz tak o kimś pisać to jak masz w sobie moc i odwagę żeby kogoś upubliczniać-mimo pomyłki.Przedstaw się a łatwiejsza będzie dyskusja

aga

Ja również potwierdzam tę negatywną opinię o OL. Zero profesjonalizmu, o czym świadczy brak zainteresowania po rozmowie kwalifikacyjnej.

TakNie

Gang Bang - 2012-07-14 14:24:24 Ogólnie firma porażka dezorganizacja niedoinformowanie i ogólnie Lipa.Współpracowałem z filią w Katowicach p.[usunięte przez moderatora] która nas prowadziła nigdy nic nie wie wypłata żadko kiedy na czas i żenada ogólnie nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Musisz sobie Karolku znaleźć firmę, w której płacą za leżenie i nadawanie na innych, a premiują za chamstwo i prostactwo w czystej formie. Zbijesz tam majątek. Proszę przekaż od nas wyrazy najgłębszego współczucia swojej rodzinie. Powinni dostawać rentę za przebywanie z Tobą.

Gang Bang

Zostaw opinię o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.