Salutaris Odszkodowania

Żagań

Opinie o Salutaris Odszkodowania

Edyta

@Marlena Wojciszko piszesz o tym, że jeśli ktoś się sprawdzi, to może liczyć na umowę o pracę. Wiesz może ile czasu na przejście na ten rodzaj umowy trzeba czekać? Mogłabyś powiedzieć też coś więcej na temat pozostałych warunków zatrudnienia? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć również na dodatkowe benefity, czy też możliwości podnoszenia kwalifikacji w formie dodatkowych kursów lub szkoleń?

anonymous

Jaką opinię ma kancelaria , jestem zainteresowana powierzeniem swojej sprawy, proszę o poradę

Edyta

Dużo osób wypowiada się na temat Salutaris Odszkodowania z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiem się więcej na temat mocnych stron pracy własnie w tej firmie. Czym wyróżnia się ona na tle innych z branży?

Marlena Wojciszko
@Marlena Wojciszko 17.10.2017 15:18
Mają dobre warunki, najpierw prowizja a jak się ktoś sprawdzi to i umowa o pracę, sprawy wygrywają, więc zarobki są dobre, ja j...

Ale ja mówiłam o Kancelarii z Sopotu.

anonymous
@Edyta 21.08.2017 15:17

kto pracuje w Salutaris Sopot i pracował u konkurencji , gdzie jest lepiej

Bartosz

Agentów którzy współpracowali z tą firmą proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki , pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń. Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl

Maria Przybysz

Spółka zajmowała się moją sprawą odszkodowawczą i uzyskała dla mnie kilka tysięcy złotych mimo, że poprzednia kancelaria prowadząc sprawę kilka miesięcy nie uzyskała niczego, jestem ogromnie wdzięczna i zadowolona. Dziękuje Pani Weronice, te pieniądze naprawdę były mi potrzebne na powrót do zdrowia.

Lankaster

Witam, jesteś zainteresowany pracą w poważnej kancelarii na lepszych warunkach niż w tej powyżej? Zadzwoń (usunięte przez administratora)

brat

Mój brat miał wypadek w wakacje, leżał w szpitalu dwa tyg. Zaraz po wypadku firmy odszkodowawcze zaczęły wydzwaniać i były też takie co nachodziły brata w szpitalu i namawiały, że to już trzeba podpisać umowę i w ogóle, że są najwięksi i najlepsi.To było podejrzane i nie etyczne. Firma Salutaris zgłosiła się do nas znacznie później, umówiliśmy się w domu na spotkanie. Nie namawiali, nie obiecywali po prostu pytali się co jest dla nas istotne w tej sprawie, na koniec złożyli sensowną ofertę z możliwością otrzymania zaliczki w pierwszym okresie leczenia. Prowadzą sprawę mojego brata i chyba wygląda dobrze, ubezpieczyciel wypłacił kwotę bezsporną. Jak na razie warto było się nie spieszyć. Za kilka miesięcy napiszą ciąg dalszy jak się sprawa zakończy.

beny

Jak rozwiązać problem ze sprawami odrzuconymi przez kancelarię ?? Jeżeli jesteś agentem kancelarii odszkodowawczej i masz "odrzucone sprawy" my zajmiemy się nimi ( średnio 50 % z nich jest do odzyskania ) a Ty nie stracisz prowizji. DYSKRECJA ZAPEWNIONA skontaktuj się z nami: odszkodowaniadopoprawki@gmail.com

Marzena 9865

Polecam firmę odszkodowawczą Salutaris z Sopotu adres e-mail: http://www.salutarispolska.pl/ Kancelaria ma swoją siedzibę w Sopocie, ale agentów w całej Polsce, moją sprawę doprowadzili do końca, chociaż wcześniej sprawa trafiła do dużej rzekomo prężnie działającej kancelarii a rezultatów żadnych, negatywne opinie pewnie wzięły się stąd, że ktoś w Gdańsku założył kancelarię odszkodowawczą Salutaris-w Gdańsku....bo sama trafiłam tam na początku a oni wykazują się brakiem profesjonalizmu.

Magda

Moja sprawa została zakończona wyrokiem sądowym, kwota jaką uzyskali i w tak krótkim czasie przeszła moje najśmielsze oczekiwania, podziękowania dla całej załogi. Magda

Piotr

Jestem klientem tej firmy od kilku miesięcy, wybrałem ją spośród kilku ofert złożonych przez różne firmy jest OK. Dlaczego oni , no właśnie. Nie są największą firmą i w tym ich siła , angażują się w 100% w moją sprawę , najpierw pilnowali sprawę karną a teraz prowadzą sprawę o wypłatę odszkodowania. Dla mnie ważne jest to , że jestem informowany na bieżąco co tam w mojej sprawie. Oby tak dalej , polecam Piotr z okolic Olsztyna

Klient

Prawda firma 2 lata załatwiała mi odszkodowanie, miało być w tysiącach wyszło w paru stowach, nerwy telefony i upominanie się 3 tygodnie o swoje pieniądze, nie kompetencja, wielka żenada. Nie polecam jeżeli chcecie odszkodowanie idźcie do radcy prawnego lub adwokata, załatwi to dużo lepiej i szybciej.

Maroni3282

Nie uczciwa firma bardzo utrudniająca sprawy i niszcząca newy.

Bardzo niesprawiedliwa opinia

Z treści samej wynika brak obiektywizmu

Zostaw opinię o Salutaris Odszkodowania - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salutaris Odszkodowania