Alkom

Poznań

Opinie o Alkom

iwona

Jestem zatrudniona w tej firmie i to jest jedna jedyna, z której jestem zadowolona nie wykorzystuje się pracowników jak w innych firmach sprzątających, można się dogadać w wszystkich sprawach super pracodawca a ja super pracownik i nie ma problemu. Pozdrawiam moich przełożonych

Nika

Byłam na rozmowie o prace w tej firmie. Dokładnie chodziło o prace przy zieleni. Zaproponowali mi 10zł na ręke, przy czym w umowie miałabym że pracuje 90h w miesiącu. Reszta na czarno. Nie dość, że na wejściu jakieś matactwa to kasa mierna. Nie zdecydowałam się na prace.

Joanna

Pracujesz obecnie w Alkom? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia, na które obecnie mogą liczyć pracownicy firmy. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

adam

renato' wiem, ze wczesnej kogoś poszukiwali, wszystko się zgdza, firma jest z Poznania i zajmują się czystością oraz wywozem smieci, ja tez nie widzialam teraz by poszukiwlai kogoś a może ktoś pomylił firmy i dlatego tak omyłkowo napisał, nic sie nie stało.

renato

Firma ALKOM z Poznania to firma sprzątająca i wywożąca śmieci i nie szuka konsultanta ani sprzedawcy.

OSZUKANY

czesc, sluchajcie! ja tez jestem pokrzywdzony przez ta firme, konsultowalem juz sprawe z prawnikami i spawa jest do wygrania. jedyna mozliwoscia zeby przeciwstawic sie jest zbiorowy prostest. musimy zakonczyc ta oszukanczą dzialalnosc!!!!! dowiedzialem sie ze jedyna morzliwoscia jest wspolny protest. wiem jak mozemy to wygrac, potrzebuje tylko waszych relacji, piszcie prosze na moj adres mailowy jeśli was też oszukano: alexandermundd@gmail.com zapewniam pełną anonimowosć

Jano

Czytasz co jest napisane? To nie jest oferta Alkom z Poznania.

mik

zwróć uwagę na to, że w Poznaniu są dwie firmy ALKOM ja piszę o tej z ul. Północnej zajmującej się między innymi sprzątaniem i odbiorem odpadów

mik

mobbing, krzyki, brak szacunku do pracowników, umowy na minimalną, a reszta pod stołem...

bumbarabum

Ta firma szuka sp ds płac, a ta z nieporozumienia to autoryzowany agent T mobile polska, co nie zmienia faktu , że Alkom (z Poznania) to syf i nic poza tym.

mik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie, szkoda zdrowia niezależnie od tego ile by nie płacili. Wszystkie opinie są prawdziwe z daleka od nich!!!

haha!

Widzę, od niedawna w internetach? Ta oferta dotyczy innego "alkomu", co za typ :D

ręceopadają

Nie polecam pozbył się dyrektorki, a zatrudnił następnego "inteligenta" Pana asystenta, który jak by mógł sypał by kwiaty na ziemię którą stąpa Pan H.S..

hahahaha
@ręceopadają 31.05.2016 14:19

Byłem na rozmowie o Prace u tego Pana "asystenta" czy tam kim jest poziom jego pytań jest wręcz uwłaczający. Jeżeli firma ma taki poziom jak inteligencja tego Pana szczerze nie polecam.

smiechnasali

nie polecam zdecydowanie , ludzie nawet nie ma co aplikować. potrzebują duzo ludzi do pracy , wiecie jaką stawkę proponują?ja tam byłem stanowisko pilarz 10zł zł/h ,inne stanowiska 9 zł praca od poniedziałku do soboty po 10 godzin ,proponowali mi to przy 8 letnim doswiadczeniu w tym zawodzie ,to kpina. Oczywiscie zrezygnowałem. wyobrazacie sobie ciac drewno przez 10 godzin za 10zł , w dodatku umowa na najnizsza krajową a reszta w koperte.Niech zaczną od szanowania ludzi i godnych zarobkow to będę miec pracownikow na stałe.

hahah

Kompetentna osoba? Tam już takich nie ma, uwierz mi. Bagno tonące we własnym mule, tak się tam pracuje.

smiechnasali

dokładnie tak , potwierdzam

oburzona

Fajna atmosfera ? kto Ci takich głupot nagadał!!!Właściciel wyciśnie cię jak cytrynę i wyrzuci do kibla bo interesuje go wyłącznie zysk i nie fikniesz wyżej niż do jego kolan a jeżeli myślisz inaczej to jesteś frajer .Minimum na umowie a reszta na jego nowe auto .Jeżeli to prawda ,że Dyrektor odeszła to mądra kobieta ,która w porę zauważyła to całe szambo.Jak najdalej od Alkomu.Amen

były

Firma jest tragiczna. Od czasu jak odeszła Dyrektor jest syf, a zostali tylko Ci którzy potrafią podejść szefa, dobrze wejść bez wazeliny, albo Ci którzy nie mają wyboru. Zmiany które wprowadza Sienkiewicz pociągną firmę na dno, a to bardzo dobrze wg mnie. Czekam na to. Ja już szukam nowej pracy :) Pozdrawiam cierpliwych

qwerty8

nie wiem z kąd tyle negatwnych opini, ja siedze już w tej robocie 3rok i podoba mi się. Jak jest jakiś problem to odrazu trzeba mówić i negocjować inne warunki a nie sie na forum wylewać żale. mi pasuje ta praca, i wypłata też, wiec nie wiem o co tyle hałąsu,,,

AAA

Na jakich terenach się pracuje jako pracownik porządkowy ?

bezimienny

Jakie ciagniki maja w ALKOMIE ? Chce isc tam do pracy i jestem tym zainteresowany

nik-t

bagietka to nie kwestia wiary tylko chciwość właściciela doprowadza do oszukiwania ludzi .

nik-t

Mógłby ktoś napisać w jaki sposób i kiedy odbywa się wypłata części wynagrodzenia -tej płaconej pod stołem ? w miarę dokładnie ??

filipp

pracowałem w alkom 2 lata i nie miałem żadnych problemów. zupełnie nie rozumiem niektórych komentarzy. wynagrodzenie naprawdę spoko

@filipp 24.11.2015 12:57

Jeżeli dla Ciebie spoko jest otrzymywanie części wypłaty pod stołem , bez składek i stanie jeszcze po własne pieniądze w godzinnej kolejce to zgłoś się do odpowiedniego lekarza -służę numerem telefonu !!!!!!!

kama

Ja jestem bardzo zadowolona z Alkom. Wszystko na czas, tak jak chciałam. polecam

oburzona

Dziwię się ,że przez taki długi czas udaje im się stosować bulwersujące praktyki związane z wynagrodzeniem -minimum na konto a reszta w gabinecie pani Dyrektor.Gdzie jest PIP i inne instytucje ,które mają dbać o dobro pracownika.Wystarczy,żeby ktoś z w/w instytucji przyszedł do firmy 10 dnia miesiąca i zapytał się ludzi stojących w okropnie długiej kolejce po co tutaj przyszli i wszystko będzie jasne.Kto patrzy przez palce na obrzydliwe oszustwa właściciela firmy ?Wiem to na pewno w końcu wszystko się wyda i tyle !!!!!

kaja84

Rusza akcja zima ,więc znowu szukają głupich do roboty.No śmiało zatrudniajcie się , Szef potrzebuje nowej bryki , harujcie za ochłapy wypłacane pod stołem. Potrzebują głupich i mocnych.Pa

Jolka

Praca sprzątaczki w dogodnych godzinach. Płaca porównywanie jak w innych firmach. Jestem zadowolona

Poznaniak

Głupot nie wypisujcie, bo jakoś inni pracują wiele lat i nie narzekają. Ja też pracuje od 3 lat i zamierzam tu zostać.

pamiętliwa

Trzeba pracować ale na litość boską nie w Alkomie.Wszystkich się nie da zadowolić a najtrudniej o zadowolenie z wykonywanej pracy.Nikt nie szanuje Ciebie i tego co robisz.Dla właściciela jesteś śmieciem ,nikim ,maszyną do zarabiania pieniędzy a dlaczego ??? Wynagrodzenie za pracę wypłacane jest w kwocie minimalnej i to od niej zarabiasz na emeryturę a resztę wypłaca Pani Kierownik w swoim gabinecie pod stołem po godzinnym odstaniu w kolejce !!!Szef się na to godzi -okrada nas a wy go chwalicie ??Do lekarza z wami.

minus

Nie zadbają o wasze interesy .Legalnie wypłata minimalna a reszta na czarno -właściciel musi żyć a wy do pieca !!!!

oszukana

Wszystko odbywa się w białych rękawiczkach . Oficjalnie ochłapy a reszta na lewo pod stołem.Pan (usunięte przez administratora)pławi się w luksusie a hołota pracuje na jego zachcianki.I tyle w temacie.

alkom praca

chce sie tam zatrudnic ,ile zarobie na smieciarce jako pomocnik?

pyra

ochłapy na umowę - do emerytury a reszta na czarno bez składek zus i bez przyszłości -na nowe auto szefa tego chcecie ???

bamberka

pracować trzeba wszędzie ale ta atmosfera !!!!!!!!!!!!!!!!!muszę to napisać - za takie wynagrodzenie szukajcie lepszego miejsca !!!

miki

Pracuje tam juz dwa lata i jest spoko a ci co piszą to metody którym niechęć sie robić

Jakub

Pracuję w Firmie od roku, praca spoko. Jak ktoś chce pracowac a nie tylko chodzic do pracy to będzie zadowolony.

tatu-s

Szef to furiat a dyrektorka nie wie co się dzieje , kasę biorą do siebie a ludzi mają głęboko gdzieś . Kierownictwo to niemoty bojące się szefa a więc za wszystko obwiniają ludi pracujących na śmiesznych umowach , a wypłata albo po połowie i według kaprysu szefa . Jak chcesz pracować po 16 godz. dziennie w deszczu a zimą na mrozie w nie ludzkich warunkach polecam .

Jakub
@tatu-s 05.03.2015 14:31

szarastrefa

Umowy zlecenia są wystawiane na śmieszną kwotę.Resztę płacą na lewo do ręki.W treści umowy zlecenia nie ma wzmianki ,że kwota brutto jest umniejszana jeżeli cię nie ma w pracy.Więc można walczyć o swoje pieniądze.Masz na umowie 800 zł. a nie było cię 3 dni w pracy to należy Ci się 800 zł.Właściciel tylko krzyczy a resztą trzęsie pani dyrektor.Niektórym wydaje się ,że wiedzą wszystko i mogą wszystko.Niby chcą oddać część obowiązków a tak naprawdę jedno pismo czytają 20 razy i są dumni,że znaleźli błąd (zamiast m powinno być n) .Uważają się za ważnych a całą czarną robotę zlecają koleżance w pokoju.Atmosfera w pracy okropna.Jeden obgaduje drugiego.Typowo polska firma.Chcecie się poczuć jak śmieć to zapraszam do |Alkomu.

szarak

Na zwyklym szarym stanowisku gdzie każdy cie tylko jebie masz 3k wiec pewnie i ponad 6000 wynegocjujesz.

Klasyk

do 6000

jachu

...a ile można wynegocjować na rękę? do 3000? do 4000? do 5000? czy może do 6000?

NANpoz

tyle ile wynegocjujesz

pozNAN

Zarobki "na rękę" kierowników i fizycznych?

???

cos o tej firmie? a co bys chciala wiedzieć? jakieś konkretne zapytania?

anita

czy ktoś mi coś powie o tej firmie??

Klasyka
@anita 26.11.2013 08:33
czy ktoś mi coś powie o tej firmie??

Ja tez to znam. Pospulstwo udające inteligencje a dyplomy to chyba na bema kupili. Oszukuja jak się da. A Pani dyrektor to nawet od kwoty netto chce odciagać hehhe poprostu żal.pl

były kierowca

(usunięte przez administratora) Praca tam jest marzeniem każdego , wszyscy się do siebie uśmiechają a przy wypłatach ludzie płączą ze szczęścia bo tyle się tam zarabia ... Na akcji zima za 12 godzin dziennie plus wszystkie święta i weekendy możesz zarobić 3300 dużo?? no na pewno licząc godziny to 7 zł / godz . Dalej jesteś zainteresowany pracą tam?? To przedstawiam dyrektora a raczej kierownika transportu .. pan(usunięte przez administratora) (cudowny pan z partii PO ) wita każdego uściskiem dłoni , przemiły gość który tylko patrzy żeby za coś z wypłaty odciągnąć .. Jeszcze się dziwię że nikt mu nie w.....il .. i na koniec KRZYKACZ mgr.inż. (usunięte przez administratora)nie nie to nie słynny pisarz to BÓG śmieci z Poznania ... Reasumująć ZAPRASZAM tylko ludzi o mocnych nerwach lub silnej pięści :)) Pozdrawiam J....

a placa w jakich granicach fizyczny - kierownik, chce zatrudnić pracowników i nie orientuję się żeby mi nie pouciekali

praca

a średnie zarobki w jakich granicach ile moze dotać kierownik ?albo fizyczny ?

Zostaw opinię o Alkom - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alkom