Magard - Maciej Nowacki

Poznań

Magard - Maciej Nowacki

Opinie o Magard - Maciej Nowacki

były pracownik

Atutem firmy Magard jest jej stabilność, na pracę można liczyć przez cały rok, a pieniądze są zawsze na czas i w wypracowanej sumie. Dużym udogodnieniem jest też możliwość pobierania tygodniówek, czy opcja wypracowania większej ilości godzin, niż standardowy etet. Pan Maciej Dodge'a raczej nie tankuje, bo porusza się inna terenówką;) Atmosfera w firmie bywała zarówno dobra jak i momentami toksyczna, głównie za sprawą nieżyczliwych "kolegów" czy trudności z organizacją niezbędnego sprzętu. Okres spędzony w Magardzie nie był na pewno czasem straconym, praca jest dość ciężka, ale na pewno daje satysfakcję robienia czegoś pożytecznego. Ambitniejszym, polecam jednak szukania zatrudnienia gdzie indziej, siłą tego przedsiębiorstwa, jest praca klasy robotniczej i w takich nastrojach społecznych przyjdzie Państwu pracować.

były-pracownik-chama-i-wyzyskiwacza

nie odbiera telefonów, oszukuje przy wypłatach i nie płaci nadgodzin, wiekszosc pracoeników boi sie sprzeciwić i nie dopomina się o swoje żeby nie wylecieć z pracy. no to wyleciałem na własne życzenie. pozdrawiam i czekam na zaległe 2300!!!!!! 46 złotych reszty daje panu maciejowi na paliwo do Dodge'a, niech ma biedaczysko za co w świeta do rodziny pojechać

Zostaw opinię o Magard - Maciej Nowacki - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magard - Maciej Nowacki