Opinie o Kubosta Management Krzysztof Gutowski w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kubosta Management Krzysztof Gutowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kubosta Management Krzysztof Gutowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubosta Management Krzysztof Gutowski w Poznań

Doc Nowy wpis

Podejscie tego delikwenta do przyszlego najemcy jest na zalosnym poziomie, kontaktowalismy sie z nim 4 razy i umawialismy na wizyte by moc zobaczyc mieszkanie, za kazdym razem rzekomo ktos rezerwowal mimo ze mial sie do nas odezwac gdyby osoba ktora moze sobie pozwolic na spalenie 1000 zl za bezzwrotna zaliczke na poczet rezerwacji nie bylo kontaktu. Wlasciciel mieszkania powinien przemyslec kogo bierze by zajmowal sie wynajmem bo ten pacjent ewidentnie dziala na niekorzysc wlasciciela.

@Doc

Przykro mi że odniósł Pan/Pani takie wrażenie z kontaktu ze mną. Niestety napisany komentarz nie pozwala mi się odnieść do konkretnej sytuacji. Widząc jednak opinię z końca sierpnia domyślam się że chodzi o najtrudniejszy okres w wynajmie mieszkania z uwagi na poszukiwanie mieszkań przez studentów. Dla pośrednika to jest również trudny czas ponieważ telefon dzwoni od 7 rano do 22 i często osoby, które są spoza miasta i przyjeżdżają specjalnie na spotkanie z Białegostoku, Wrocławia, Olsztyna, rezerwują mieszkanie do czasu wizyty oglądając tego dnia jeszcze 5 innych mieszkań, czasem potwierdzą wynajem a czasem spodoba im się jednak inne mieszkanie. W mojej opinii, brakiem profesjonalizmu byłoby umówić się na spotkanie i osobie, która jedzie specjalnie 5h powiedzieć że jednak zostało mieszkanie wynajęte mimo rezerwacji. Dlatego w tym okresie tworzą się listy zainteresowanych do których w kolejności staram się oddzwaniać. Mam nadzieję że mimo problemów udało się Pani/Panu znaleźć mieszkanie spełanijące oczekiwania :)

Mike's

Nie polecam współpracy z tym człowiekiem. Podejście do klienta tego pana to nieporozumienie. Zlewanie telefonów, problemy z kontaktem mailowym. Jeśli ktoś chce podjąć współpracę z nim polecam się zastanowić kilka razy albo korzystnie zmienić umowę.

@Mike's

Witam potwierdzam Pana słowa ...

@Mike's

Trudno mi ustosunkować się do opinii gdyż opiniotwórca się nie podpisał. W ciągu dnia pracy przeprowadzanych jest wiele prezentacji, spotkań, odbiorów, czy spraw urzędowych, dlatego nie zawsze w danej chwili jest możliwość odebrania telefonu czy też natychmiastowej odpowiedzi na maila. Niemniej jednak staramy się w jak najszybszym czasie udzielić oczekiwanych informacji.

Najemca

Wynajmuje od Pana Krzysztofa mieszkanie od maja i od tego czasu " walczę " z nim o zakończenie może i drobnych spraw w mieszkaniu ale uciążliwych w codziennym życiu. Po mimo wielokrotnych ustaleń i terminów zakończenia usterek do dnia dzisiejszego nic nie zostało zrobione . Nie polecam współpracy z tym Panem nie wywiązuje się z ustaleń .

@Najemca

Bardzo mi przykro, że czas oczekiwania na zgłoszoną usterkę był dłuższy niż klient tego oczekiwał. Trudno mi wskazać powód zaistniałej sytuacji, ponieważ osoba zostawiająca komentarz nie podpisała się. W przypadku nowych mieszkań którymi się opiekujemy, wszystkie powstałe usterki muszą zostać zgłoszone do administracji, dewelopera lub firmy wykończeniowej, która przeprowadzała remont. Dlatego często ten czas jest wydłużony z uwagi na procedury formalne i nie jest zależny bezpośrednio ode mnie. Zwłaszcza w okresie pandemii COVID, wiele firm nie podejmuje realizacji naprawy w trosce o bezpieczeństwo pracowników i wówczas musimy szukać wykonawstwa zastępczego.

Widzę, że nie ma tu informacji odnośnie firmy Kubosta Management Krzysztof Gutowski w miejscowości Poznań. Wiecie co się tam dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych.

Najemca

Witam nie polecam współpracy z ta firma człowiek który ją reprezentuje po prostu (usunięte przez administratora) ludzi . Na początku jest bardzo miły i pomocny do czasu otrzymania swojej prowizji . Ale jak po czasie występują jakieś problemy załatwienie ich z nim to koszmar czasowy . Tysiące tel umawiane spotkanie bez rezultatu . Nie polecam .

Krzysztof Gutowski
@Najemca

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kubosta Management Krzysztof Gutowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubosta Management Krzysztof Gutowski - Poznań

• Jak się pracuje w Kubosta Management Krzysztof Gutowski?

Zobacz opinie na temat firmy Kubosta Management Krzysztof Gutowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kubosta Management Krzysztof Gutowski?

Kubosta Management Krzysztof Gutowski
  • Smolna 13B lok. 41