N PORT SP Z OO

Opinie o N PORT SP Z OO

Belgia

Jest tak ze najpierw pani monika obiecuje jedno a druga pani kasia kordynator ma (usunięte przez administratora) nic nie moze nic nie zrovi

Aleksandra
@Belgia 19.11.2018 11:48

O czym dokładnie mówisz? Rozumiem, że współpracowałeś, bądź też współpracujesz aktualnie z firmą N PORT. Jak wygląda kontakt z tą firmą? Mówisz o jakichś niedopowiedzeniach - czy próbowałeś je jakoś wyjaśniać z odpowiednimi osobami w firmie? Może zaszła po prostu jakaś pomyłka. Jak myślisz?

Stachu

Moje sugestie dla N PORT SP Z OO: Wszystko zgodnie z umową, pieniądze zawsze na czas. Polecam.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w N PORT SP Z OO? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

anonymous

Złodziejska firma nie polecam!!!!,nie płacą składek emerytalnych i oszukują na zwolnieniach L4.

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w N PORT SP Z OO, to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Pracownik_b

Pracuje juz pół roku, dobra firma. Gadatliwe Panie z biura sa na plus

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na wątku o N PORT SP Z OO w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Pracownik - belgia

Pracowałem w firmie na poczatku 2017 roki firma ok, niestety jedna pani urszula z biura klamczucha i manipulantka

byly pracownik

nie wyplacaja wynagrodzenia spozniaja sie wyplata w ratach

Złodziejka firma nie polecam oszuści kłamią na samym początku spawanie w Belgia dyr totalny niczego niema polską umową zlecenie płatne w zł.

?????

odradzam ,pracowalem w Belgii w BTS to tam jest mycie a nie spawanie ,po czym P Sylwia ,wmawia po przyjezdzie do Belgii ze uprzedzala a to nie prawda ,,,,

bob

Maja oferte do Belgii ,,,nie polecam ,tam jest mycie zbiornikow chemia a nie spawanie

adi

dobra

Zostaw opinię o N PORT SP Z OO - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie N PORT SP Z OO