Opinie o N PORT SP Z OO w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie N PORT SP Z OO. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w N PORT SP Z OO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o N PORT SP Z OO w Wrocław

Robert SS

E Firma tragedia !!! Nie Polecam . Ktoś powinien zabrać im się za (usunięte przez administratora) , umowy śmieciowe bez żadnych dodatków oferowane stawki są niewiarygodnie zaniżone np. za pracę montera fotowoltaiki proponują 9 euro na godzinne gdzie minimalna stawka za te stanowisko wynosi 28 euro , w dodatku te tępe baby pracujące w biurze co miały dopuszczający z geografii twierdzą że Belgia i Holandia to jest to samo xD tak mi powiedziała pani w biurze pomijając fakt że miałem jechać na montaż paneli fotowoltaicznych a na miejscu stwierdzili że na montaż wiatraków , aż się boje co by sie okazało na miejscu xD

Haha Nowy wpis
@Robert SS

Czy firma energia port a n port to ta sama firma?

Czy pracownicy N PORT SP Z OO mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Herr Nowy wpis

Czy piszecie o firmie energiaport z Wrocławia czy to też z tego miasta ale N port?

Jaki jest okres rozliczeniowy w N PORT SP Z OO? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie N PORT SP Z OO? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
StanWro

Chce aplikować do pracy na operatora manitki. Mam ponad 2 lata doświadczenia. Mógłbyś podać więcej szczegółów co to za historia? (usunięte przez administratora) Dziekuje

hit

przepracowalem wiele lat w roznych krajach europy, raz lepiej raz gorzej ale dalo rade wytrzymac, w tej firmie przepracowalem w belgii 2 dni, kwatera jakis ochydnie zaniedbany kontener, mialabyc praca dla elektrka a byla taka ze nawet pomocnik by tego nie chcial robic,na dzien dobry od polakow z sasiednich kontenerow uslyszalem ze jak przyjechalem z n-portu to dluzej jak pare dni tu nie wytrzymam i mieli racje, nie jestem hejterem ani obibokiem i nierobem, od czasu tego epizodu pracuje w austrii na dobrych warunkach, znam jezyki obce, nie chce sie tez mscic na tej pseudo firmie, choc moze i powinienem za to wszystko, chce przedewszystkim ostrzec ludzi, powinnismy sobie pomagac. gdyby przes wyjazdem mnie ktos ostrzegl to nie jechalbym 1500 km, stracic kase na podroz i kupe zdrowia i nerwow na ta firme, jesli ktos ma watpliwosci to moze podac maila i mu cala historie wyjasnie

Mlody
@hit

Nerwy i psychika zajechana przepracowałem prawie 2 mies, a myślałem że nie przetrwam tygodnia z tymi ludźmi, to że ktos najmłodszy z ekipy, najlepiej wjechać na niego i orać mu głowę

@hit

Chce aplikować do pracy na operatora manitki. Mógłbyś podać więcej szczegółów co to za historia? przemyslawkubicki72@gmail.com Dziekuje

Wiecie czy N PORT SP Z OO udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

der

tak. udostepnia, siedzisz sobie w domku i zdalnie kujesz bruzdy pod kable na budowie w belgii, od czasu do czasu tez zdalnie beton taczkami przywieziesz na zalpienie tych bruzd, praca marzenie, nie czekaj, aplikuj juz dzis

Max

Firma godna polecenia praca nie jest ciężka polecam dachy oraz naziemne instalacje firama wypłacalna i miła atmosfera w pracy

A.

Pracowałem tam prawie 2 lata Belgia, wypłata zawsze na czas od pierwszego telefonu zostałem poinformowany jak praca wygląda na czym polega jaka stawka, pierwszy miesiąc umowa zlecenie nastepnie o prace. Zdarzały się jakieś problemy ale panie zawsze pomagały je rozwiązać zjazdy do Polski były planowane i nigdy nie było problemów, jeśli coś wynikneło że trzeba było załatwiać to p. Urszula, Monika, Sylwia, Kasia pomagały natychmiast z pieniędzmi ok na czas, mieszkanie jak i dojazd do pracy zapewniała firma. Fajni ludzie bardzo życzliwi,Zdarzały się także lewusy ale szybko wylatywali. Jeśli pracownik był uczciwy to biuro dbało o niego ja dobrze wspominam firmę i polecam. PS jeśli są jakieś ciekawe projekty to num dalej mam ten sam. Kuj. Pom

Radek

Firma jest w likwidacji bo w kwietniu 2019 w kancelarii notarialnej wspólnicy podjęli taką decyzję

zainteresowany

Czy ktoś ma wiedzę na temat funkcjonowania tej spółki. N port Sp. zo.o. w likwidacji.czy to firma z Wrocławia na Gajowickiej. Dlaczego na stronie www jest wszystko inaczej? Czy spółka funkcjonuje czy jest w procesie likwidacji przez udziałowców?

Generalnie wszystko byłoby w porządku gdyby nie to że obiecywali po 3 miesiącach umowę o pracę a jak się później okazało to non stop pracowałem na smieciówce. Pieniądze zawsze były na czas a nawet przed czasem. Powiem tak: Można podjąć współpracę z tą firmą ale tylko i wyłącznie od razu podpisując umowę o pracę inaczej będę wodzic za nos miesiącami a zlecenie jak było tak będzie.

Tusia

Witam czy mógłby ktoś napisać coś więcej na temat tej firmy .Dlaczego mają tyle negatywnych opini

Witold

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje i jak to wygląda?

Dla mnie firma ok. Pracowałem rok.

A.

Przez 4 tygodnie przewinęło się 6 elektryków i 2 spawaczy i jakoś nikt nie był zadowolony z tej firmy to mówi samo za siebie dwa tygodnie i uciekają ludzie z n port szkoda czasu i nerwów na oszustów

Elektryk

Nie polecam (usunięte przez administratora)

Belgia

I znowu po 10 a wypłaty nadal niema

Kamilos

dla mnie firma ok. nie ma problemów z wyplatami zawsze sa ok. bez większych problemów pracuje nadal

Mateusz

Pracowałem 6 miesięcy. Polecam - Wszystko ok.

Zostaw merytoryczną opinię o N PORT SP Z OO - Wrocław

• Jak się pracuje w N PORT SP Z OO?

Zobacz opinie na temat firmy N PORT SP Z OO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

N PORT SP Z OO