QVikar

Poznań

QVikar

Opinie o QVikar

Karol

Hahahhaaaahhaaaa!!! A nie pracowałeś w Odense najpierw? Złotóweczka z Ciebie! Jadłeś jedzenie przeterminowane, które dawał Ci wcześniejszy pracodawawca? Pewnie też go obsmarowałeś! Pracowałem dla Qvikar, nadal utrzymuję kontakt i współpracę. Nie zostałem zwolniony, właściciel firmy pomógł mi dostać lepszy kontrakt w dużej firmie. Zapewniam, że jeżeli człowiek jest punktualny, zdolny do pracy, uczciwy oraz nie jest alkoholikiem i złodziejem... nie zostaje zwolniony z żadnej szanującej się firmy. Myślę także, że właściciel tej firmy, nadal przetrzymuje Waszą korespondencję mailową czy też smsową i takie oszczerstwa jakimi miotasz, są bardziej niż niebezpieczne. Więc następnym razem wytykając czyjeś błędy, zacznij od podania swoich! Bo jakiś powód Twego rozgoryczenia, czyli zwolnienia z pracy musiał być! Jestem więcej niż pewien, że nie zostałeś zwolniony bez konkretnego powodu!! Myślę, że można zasięgnąć informacji o Was (Robson i Grzegorz) na temat Waszej współpracy i sprawdzić jej nienaganność! Na publicznym forum, taka negatywna forma wypowiedzi świadczy tylko o kulturze i zaradności osoby komentującej. Nie poradziłeś sobie z pracą i zapewne musiałeś zrobić coś co pokazało jak pracowity i lojalny jesteś. To mógł być jedyny powód zwolnienia. Mam nadzieję, że Twoja wypowiedź tutaj, pociągnie się za Tobą w kolejnych pracach jakich się będziesz podejmował, bo jak dotąd, nie potrafisz utrzymać jednej posady, ale tak.. wiem wiem... to wina innych, bo jakby mogła to być Twoja... Smerfie Pracusiu... Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych udanych dni w kolejnych pracach. Możesz podać swoje prawdziwe imię i nazwisko? Czy ja mogę to zrobić, Twoje i Grzesia mogę podać tu publicznie??

Zostaw opinię o QVikar - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie QVikar