Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

Wrocław

Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

Opinie o Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności

Wioletta P.

Z przyjemnością rekomenduję współpracę z Dolnośląskim Konsorcjum Obsługi Wierzytelności w zakresie odszkodowań za wywłaszczone nieruchomości. Dzięki postępowaniu prowadzonemu przez prawników DKOW uzyskałam wyższe odszkodowanie. W toku współpracy zawsze mogłam liczyć na miłą i profesjonalną obsługę. Osoba zajmująca się moją sprawą na bieżąco informowała mnie o podejmowanych czynnościach i tłumaczyła proceduralne zawiłości. Kancelaria DKOW z pewnością pozytywnie wyróżnia się na tle innych Kancelarii a olbrzymie doświadczenie zawodowe oraz wszechstronna wiedza są nie do przecenienia.To specjaliści w swojej dziedzinie , którzy uparcie dążą do wyznaczonego celu. Cieszę się , że miałam zaszczyt i przyjemność dołączyć do grona zadowolonych klientów Kancelarii.

magda.wikt

Absolutnie rewelacyjna atmosfera pracy. Świetny, przede wszystkim ludzki (!) kontkt z szefem. Nigdy nie pomyślałabym, że firma windykacyjna może być środowiskiem, w którym będę w stanie nawiązać tak dobre relacje!

Zostaw opinię o Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności