Trend & Fashion Group Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Trend & Fashion Group Sp. z o.o.

studentka

cześć. jakie są wasze opinie o pracy w Butiku w Krakowie? (np. w galeriach) była taka sytuacja że rozmawiałam z kierowniczą sklepu o pracy na stanowisku sprzedawcy i wspomniała mi o tym że czasami są zmiany po 12 godzin, nawet 2-3 dni pod rząd. co o tym myśleć? czy to w ogóle dopuszczalne wg. kodeksu pracy???

bargiel
@studentka 19.06.2014 10:40

to pewnie zależy od tego w jakiej formie jesteś zatrudniony, na jakiej umowie i czy zgodzisz się na to oczywiście

Zostaw opinię o Trend & Fashion Group Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trend & Fashion Group Sp. z o.o.