Kop-Trans Tomasz Rybak

Wrocław

Kop-Trans Tomasz Rybak

Opinie o Kop-Trans Tomasz Rybak

jurek436

Pracowałem w tej firmie od 27 stycznia do końca kwietnia tego roku jako kierownik budowy.To jedno wielkie oszustwo ubezpieczenie najniższa krajowa pieniądze do ręki ,na raty praca 10 i więcej godzin również w sobotę.Szczerze odradzam właściciel jest tylko słupem prawdziwym szefem jest pan Marcin S.Człowiek nieokrzesany wyrażający się tylko w wulgarny sposób

bury
@jurek436 19.06.2014 05:33

dostawałeś najniższą krajową jako kierownik budowy ? przecież nigdzie nie ma nawet mowy o takich pieniądzach na tym stanowisku

Zostaw opinię o Kop-Trans Tomasz Rybak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kop-Trans Tomasz Rybak