Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o.

hey hey hey

Hej! Myślałem, że znajdę tutaj opinie odnośnie zatrudnienia w instytucie, a tutaj kompletna cisza. Szkoda, bo bardzo interesuje mnie oferta pracy recepcjonistki i jestem ciekawa jak wyglądają warunki zatrudnienia, może ktoś wie? Zarobki to 11zł/h więc całkiem rozsądna stawka jak na początek. Dzięki za odpowiedź

Macie informacje odnośnie pracy w firmie Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o. ? Jak wyglądają u nich staże lub praktyki, czy zatrudniają dużo osób? Czekamy na Wasze opinie o pracodawcy!

Zostaw opinię o Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Psychosomatyczny Sp. z o.o.