Vipharm S.A.

Opinie o Vipharm S.A.

Jizus

Słuchajcie coś jest nie tak , bo kasują opinie o tej firmie, które nie pasują do schematu. Uważajcie szybko można tam stracić pracę

adik

Pozdrawiam, oto klasyczny wyścig szczurów.Pozdrawiam raz jeszcze.

CNS

dokładnie tak!

onko

Nie pracuje, bo był brak zgodności z szefem co do zadań tabelkowych, które dla mnie były nie do przyjęcia. Są firmy które przestrzegają zasad równej konkurencji i Compliance. Więc jak firma pokazała swoją taktykę i metodologię to był czas na rozstanie. I to była dobra decyzja. A żeby pracować w spokoju nie ma to jak firma oryginalna. Tu się promuje a nie sprzedaje.

/_ŁAGODNY_\\\\

a ty buldogu co jedziesz po koledze z firmy? Ładnie to tak? I co za tekst:\" Dam Ci rade\" po 1. to kolega może być sfrustrowany, skoro jego koleżanka z CNS awansowała a od 2 lat jej pracy, neuroleptyki, które promuje leżą i kwiczą ale awans ma. Po 2. Kolega może pisać o 11 i być w pracy ponieważ firma Vipharm wyposaża swoich pracowników w urządzenie do odbioru internetu poza domem a po za tym jestem przekonany, że kolega, który pisał post o 11 był właśnie na przerwie bo pracuje już od 7 rano, więc po 4 godzinach ciężkiej pracy miał chyba prawo do przerwy a co kto robi podczas przerwy to jego sprawa. A ty kolego zamiast spać o 23:40, bo ciężko pracujesz to szukasz w necie opinii na temat innych firm farmaceutycznych do których aplikujesz bo chcesz się wyrwać z firmy, która przegrywa w sądzie rozprawę z byłym pracownikiem o niezapłacone nadgodziny. Możesz mieć własne zdanie nt firmy w jakiej pracujesz i wygłaszać je na tutejszym forum a i daj się wypowiedzieć innym.

Już były pracownik !!

jeszcze pracownik Vipharm - 2012-08-24 11:07:33 Chciałbym podzielić się z wami opinią na temat firmy Vipharm . Jestem Obecnym pracownikiem w dziale onkologicznym . a)Prezes nie ma tu nic do powiedzenia , firmą rządzi [usunięte przez moderatora] i tylko ona otrzymuje premie za wzrosty sprzedaży , Przedstawiciele i Kierownicy nie otrzymują premii od jakiś 2 lat . (Nie realne cele oczywiście nie negocjowane) b)Awans w firmie : Tak ale pod warunkiem , że jesteś [usunięte przez moderatora] . – Najlepszym przykładem , jest ostatni awans w CNS – gdzie okazało się , że wynik to nie wszystko . Dodatkowo [usunięte przez moderatora] obstawia się „swoimi” ludźmi za duże pieniądze , np. [usunięte przez moderatora] ze śląska, czy nowa kierowniczka w naszym dziale. [usunięte przez moderatora] woli zatrudniać „swoich ludzi” niż awansować przedstawicieli. c)Samochody – stare Skody Octavie . d)Dodatkowe zadanie : Wcześniej wspominana [usunięte przez moderatora] uwielbia tabelki zestawienia itp, które nie zwiększają sprzedaży . e)Kierownicy regionalni = „[usunięte przez moderatora]” f)Polityka firmy : Zatrudnić , 3 miesiące na wyniki bez pomocy , zwolnić . /div>Ok, mały błąd faktycznie Octavie II dla lepszych PN - co do reszty nie zmieniam zdania! Jeżeli chodzi o konkursy to nigdy nie startowałem , A forma podziękowania za pracę pokazała klasę firmy Vipharm .

brednie!!!

Sądząc po Twoim złym nastawieniu i mało realistycznych komentarzach sądzę, że nie jesteś z działu onkologia tylko CNS! Dam Ci rade!!!! Jeśli o godzinie 11 w południe masz czas wypisywać takie głupoty to chyba do pracy nie wychodzisz. Aby realizować cele trzeba odpalić Skode Octavie II i ruszyć tyłek w teren. Zapewne masz żal ,że Ciebie nie awansowali na Regionalnego....... Co do premii to chyba jesteś cienki bolek skoro od 2 lat masz pusto. pozdrawiam i zastanów się co piszesz i na kogo!!!!!!!!!

jeszcze pracownik Vipharm

Zostaw opinię o Vipharm S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vipharm S.A.