KKI-BCI Sp. z o.o. Dział Techniczny Węzła Informatycznego

Kraków

Opinie o KKI-BCI Sp. z o.o. Dział Techniczny Węzła Informatycznego

isak

No dobra, ale siedziba jeszcze o niczym nie świadczy, bowiem wiele wielkich firm zaczynało od malych klit, by sie rozwinąc na wielkie. Powiedzcie mi jak tutaj ostatnio z atmosfera pracy?

wkkajbici

Generalnie firma "krzak" mieszcząca się w zdezelowanym baraku. Na drzwiach żadnego szyldu, żadnych oznaczeń, nie ma nawet dzwonka. Żeby się dostać do środka wg ochroniarzy budynku trzeba "się do nich dodzwonić, być może otworzą". Mało tego, "firma" dzieli "biuro" z jakąś inna firmą (chyba redakcja jakiejś gazety)! Wychodząca stamtąd pani zapytana o "Grupę" KKI BCI, stwierdziła najpierw, iż żadnej takowej tu nie ma, a po chwili namysłu dopytała, czy chodzi o "kibici" i utwiedziwszy się, że tak, poinstruowała, że trzeba do nich dzwonić na komórkę, bo nie otworzą. (usunięte przez administratora)Slogan "Kibici" "Odkryj nas na nowo" jest groteskowo prawdziwy i jak najbardziej aktualny. Musiałem się sporo naszukać i zdrowo popytać, żeby ktoś mi powiedział, jak do nich dotrzeć - a jak już znalazłem i ze zgrozą stwierdziłem, że takiego śmierdzącego przekrętem garażu nie widziałem już od wielu lat - wszelka chęć na jakiekolwiek konszachty z tą prawdopodobnie dwuosobową (o ile) korporacją przeszła mi w mgnieniu oka. Reasumując, strata czasu - odradzam.

x

Musiało się sporo zmienić, kiedyś to był gniot jakich mało. Profesjonalizm na poziomie zerowym. Ciekawe. Może być też taka opcja, że nie napisał tego komentarza żaden procownik...

Zostaw opinię o KKI-BCI Sp. z o.o. Dział Techniczny Węzła Informatycznego - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KKI-BCI Sp. z o.o. Dział Techniczny Węzła Informatycznego