Opinie o PRESS-METAL w Koziegłowy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie PRESS-METAL. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRESS-METAL o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS-METAL w Koziegłowy

Ola

Dziś wręczyli mi wypowiedzenie. Bez powodu, 3 tygodnie temu proponowali kierownicze stanowisko, ale przez te 3 tygodnie tyle się zmieniło, że postanowili mnie zwolnić. Mnie i 9 innych osób. Nie ma sensu się za bardzo angażować w pracę tam. Możesz zostawać po godzinach, możesz robić rzeczy, których wcale nie musisz, możesz robić za dwie osoby ( bo przecież chwilę temu kogoś zwolnili),(usunięte przez administratora)Nie ma znaczenia jakim jesteś pracownikiem, ma znaczenie kogo znasz i z kim jesteś spokrewniony. Zarobki? Ciut więcej niż na kasie w Biedronce. Atmosfera tragiczna, ale co się dziwić, jak przez pół roku mojej pracy tam, czystki były robione kilka razy. Wszyscy się boją, kablują, ze strachu przed utratą pracy. W zasadzie zrobili mi przysługę tym wypowiedzeniem.(usunięte przez administratora) Nikt nie potrafi w tej firmie zarządzać zasobami ludzkimi. I nikt z zarządzających nie ma najmniejszego szacunku dla ludzi, którzy dla nich pracują.

Niepotrzebnie

Dział kompletnie bez celu. Wg kierownictwa produkt sam się sprzedaje i potrzbuje ew. obsługi klienta. Nie ma targetow, nie ma budżetu. Nie ma opracowanej wydajnosci. Ma być dużo albo wyjazd. Stanowisko zalezne od rynku. Sezonowosci. Doświadczony handlowiec odbije się od ściany bo będzie potraktowany jak mięso armatnie. Dzisiaj jesteś jutro Ciebie nie ma. Tylko podstawa. Koszt produkcji nie ma reguły, jak wyjdzie tak bedzie. koszt produktu nie ma sensu. Spóźnienia, opóźnienia, tłumaczenia, wojewódzkie centrum skad zaczerpnieta nazwa marketingowa bierze siłę z rozpędu promag, handlowcy w temacie łatwiej odnajdą sens. A raczej jego brak. Pokolenie które przejęło prowadzenie firmy nie prowadzi do rozwoju, wręcz jest destrukcyjne z powodu braku kompetencji

Bylo Minelo

Pisze tu jako byly pracownik i zgadzam sie z opinia ze nie znasz dnia ani godziny.Od jakiegos czasu zrobil sie tam jakis dziwny uklad rodzinny.Kazdy wie o co chodzi.Zwalniaja naprwde dobrych fachowcow albo sami odchodza.Nie dziwie sie.Ja juz na szczescie tam nie pracuje.Z zalem ale juz nie polecam tej firmy.Chociaz rok temu nie napisal bym o tej firmie nic zlego.Ten uklad was wykonczy.

Artur
@Bylo Minelo

Dlaczego zwalniani są w firmie dobrze fachowcy? Czy przez to jest duża rotacja pracowników? Jakie są zalety pracy w Press - Metal?

Witam. Zdecydowanie nie polecam tej firmy chyba, że lubisz często zmieniać pracę(usunięte przez administratora)Liderzy są tam spoko i kierownik produkcji i magazynu, zawsze pomocni. Ekipa w biurze też spoko. Jak dostaniesz 2500 na produkcji to będzie sukces. Warunki pracy są na niskim poziomie, gorąco, duże zapylenie, które leci z maszyn no ale możesz chodzić 8h w masce za 5 zł :)(usunięte przez administratora). Miło, że chociaż kawa jest za free. Na koniec stwierdzam, że tu się nie rozwiniesz

Artur

Co ostatecznie wpłynęło na Twoją decyzję o rezygnacji z pracy w PRESS-METAL? A może zostałeś zwolniony właśnie " z dnia na dzień"? Będę wdzięczny za informacje.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRESS-METAL na stanowisko Operator prasy krawędziowej CNC - Ślusarz bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Maciej

Witam chce aplikować na stanowisko spawacz, mam wszystkie niezbędne uprawnienia plus doświadczenie. Czy zarobki są na poziomie i czy polecacie prace w tej firmie ?

D. K.

Odradzam firmie. Nikt nie wie, co będzie jutro. Najpierw zatrudnij ludzi, średnie po roku zwolnienia, d. fluktuacji. (usunięte przez administratora)

Radek

Jeśli ktoś sądzi, że w innym miejscu będzie tylko dobrze to bardzo się myli. Oby tylko spotkał lepszą pracę!

Janusz
@Radek

Wypowiadasz się jako pracownik firmy PRESS-METAL? Mógłbyś napisać, czy pracodawca dba o rozwój pracownika i oferuje mu udział w kursach i szkoleniach branżowych? To ważna informacja dla osób, które chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i myślą o rozwoju kariery. Pojawiły się dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska: główny technolog i operator pracy krawędziowej CNC/ślusarz. Jeśli wybierzecie się na rozmowę kwalifikacyjną podzielcie się swoimi odczuciami.

Edi
@Janusz

Odpowiem Tobie jako były pracownik PM. Firma nie oszczedzała nigdy na pracownikach. Jeżeli będziesz zaangażowany, możesz być spokojny o swojej rozwój i pieniądze. Firma naprawdę godna polecenia.

Jasiek

Słyszałem wiele dobrego o firmie i mam zamiar aplikować, podpowiecie jakie są szanse?

Aktualność
Zapraszamy do obejrzenia filmu korporacyjnego:
Zleceniodawca

Witam i nie mnie oceniać jak wyglada sytuacja pracownikow w tej firmie, ponieważ tam nie pracuje ale moge podzielić sie opinią odnosnie wytwarzanych tam produktów i współpracy.Jakosc wytwarzanych produktów opracowana do prefekcji,zadnych uwag i reklamacji a co najważniejsze ze wszystko zrobione na czas .Pozdrawiam i dziękuję za współpracę.

P.P

Bardzo miła atmosfera pomiędzy pracownikami do tego wszyscy bez wyjątku są zaangażowani w dobro produkcji. Nikt nie odmówi pomocy. Niestety niektóre rzeczy robione są na pokaz tak aby (usunięte przez administratora) był zadowolony nawet jesli niekiedy firma nic na tym nie zarabia a w większości takich przypadków traci czas maszynowy gdzie przelicza się to na pieniądze. Na szczęście wszyscy biorą udział w tym teatrze i czasami jest kupe smiechu co tylko wzmacnia nasze pracownicze więzi.

Pracownik1

Powiem tak firma nie warta uwagi, jesli chcecie do niej isc to tylko w celu wyuczenia sie obslugi maszyn a pozniej szukania innej pracy.(usunięte przez administratora) Firma dziala bo dziala ale nie wroze jej dlugiej przyszlosci. Pieniadze srednie produkcja (usunięte przez administratora) Nie Polecam szkoda nerwow.

Paulina

@Kuba pracujesz w PRESS-METAL? Jeśli tak to może chciałbyś napisać coś o firmie pomijając temat zarobków? Jak ogólnie oceniasz warunki pracy i zatrudnienia? Warto aplikować tam do pracy? @pracownik dlaczego uważasz, że wymagania są za duże i jakie stanowisko masz na myśli?

Kuba

Wysokość zarobków to bardzo indywidualna część umowy i na forum nikt nie poda!

KatarzynaW

Ponowię pytanie: jakie zarobki na produkcji i w dziale handlowym?

elektroda

witam jakie zarobki w firmie netto??

@elektroda

Daj sobie spokuj z ta firma...placą marne grosze jak na te wymagania..

hania

Kamil_Priv

Współpracujemy z Press-metal od ponad roku super firma , współpraca układa się wzorowo zawsze dotrzymany termin , świetna cena i jakość.

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS-METAL - Koziegłowy

• Jak się pracuje w PRESS-METAL?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS-METAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS-METAL?

PRESS-METAL