Akces

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o Akces

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces

pqpqpq

@anonim zadałeś tyle pytań, a nikt nie odpowiedział.. Zastanawiające. Ja ostatnio usłyszałem o Akces i widzę, że szukają konsultanta ds. systemów, chyba się zreflektuję :)

aż złość bierze

Szkoła Akces Benefit to jedna wielka banda, kto może niech ucieka i pracy nie podejmuje!!! [usunięte przez moderatora] totalny, machloje, że aż boli (że PIP ani ZUS się za nich nie weźmie), traktowanie przedmiotowe i jeszcze możnaby tak długo...... Akcesowi w Poznaniu mówimy NIE!!! NIE!!! NIE!!!

windykator

Pracuję w tej firmie od września 2009r. Teraz w dokumentach funkcjonuje pod nazwą Centrum Szkoleniowe Anima (w lutym zmienili nazwę). Do marca nie było żadnych problemów. Dużo grup, dużo godzin i pieniądze były przelewane w terminie. Za marzec szkoła wypłaciła lektorom mniej niż połowę należnego wynagrodzenia. Za kwiecień ani złotówki. Jak na razie nie widać perspektyw na odzyskanie pieniędzy. Niestety przy umowach zlecenie ani PIP ani sąd pracy nie mogą interweniować w związku z czym pozostaje bój na sali rozpraw.

oszukana

niestety, muszę się podpisać pod tymi niechlubnymi opiniami - szef nie płaci pracownikom i oszukuje!!!

akcesowicz

Niesolidni, nieterminowi, niesłowni. Trzy razy NIE dla Akcesu

gość

Tragedia. Szef nie płaci pracownikom, nie oddaje pieniędzy po zamknięciu oddziałów. Nie ma już dawnego Akcesu. Teraz jest tylko miejsce przyjmowania opłat, i nic w zamian.

Zostaw opinię o Akces - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces