Jarex Sp.z.o.o

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jarex Sp.z.o.o

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych
i prawdziwych opinii na temat  firmy JAREX. Każda Wasza opinia
jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski,
aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Proszę jednak pamiętać, że kłamstwa i obrażanie kogokolwiek,
czy naruszanie czyjejś godności są pod ochroną prawa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Paweł Nowy wpis

Czy umowa o pracę na podstawie której zatrudniacie zawierana jest od pierwszego dnia pracy?

@Paweł

Witam, Panie Pawle oczywiście , że tak . Firma działa zgodnie z kodeksem pracy.

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów
na stanowisko  Kierownika Projektu (PM).

Wybrany kandydat będzie pełnił funkcję Dyrektora Kontraktu na rozpoczynającej się inwestycji  w branży Infrastruktura Kolejowa.
Napędza Cię   i spełniasz poniższe oczekiwania ?
Dołącz do nas !
Główne zadania Dyrektora Kontraktu / PM:
·       Planowanie zasobów związanych z realizacją projektów;
·       Kierowanie realizacją projektu zgodnie z ustalonym zakresem, budżetem
i harmonogramem;
·       Koordynowanie negocjacji umów z dostawcami oraz podwykonawcami;
·       Koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami.
Wymagania:
·       co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Dyrektora Kontraktu,  z-cy Dyrektora Kontraktu, Kierownika Budowy lub Inżyniera Projektu;
·       doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w minimum dwóch inwestycjach w branżach infrastruktury kolejowej lub drogowej przez okres co najmniej 12 miesięcy;
·       wysokie umiejętności interpersonalne;
·       ukończone studia kierunkowe;
·       posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych;
·       gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
·       samodzielność i umiejętność dostosowywania planów do zmieniających się warunków zewnętrznych;
·       biegłość w posługiwaniu się narzędziami MS Office;
·       prawo jazdy kat. B;
·       znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana.

Oferujemy:

·       praca w młodym, dynamicznym zespole;
·       stabilne zatrudnienie;
·       kontrakt B2B lub umowa o pracę;
·       atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
·       niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
·       możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
·       uczestnictwo w ciekawych projektach.
Prześlij swoje CV na adres praca@pujarex.plz dopiskiem Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Ewa

Z tego, co widzę, to piszecie, że lepszej firmy nie ma. Ale w czym ta konkretnie jest lepsza od innych?

@Ewa

Witam Pani Ewo , jak każda firma staramy się być najlepsi:) Nasza firma jest stabilna , posiadamy umowy o pracę i jasny system rozliczania. Nie mamy przestojów i co najważniejsze jest ciągłość pracy. Zapraszam do zakładki " dołącz do nas" może i Pani znajdzie odpowiednie stanowisko dla siebie . Zapraszamy.

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej dotyczącej Pracownik Fizyczny w Jarex Sp.z.o.o? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Rozmowa kwalifikacyjna
Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jarex Sp.z.o.o na stanowisko Pracownik Biurowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Szukam pracy w mieście Zalesie. Zainteresowała mnie oferta firmy Jarex Sp.z.o.o. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4400 PLN?

Cezary Wachowski JAREX
@Administrator

Dział HR odpowie na wszystkie pytania w poniedziałek. Proszę podać swój nr telefonu. Udanego weekendu.

Czy w Jarex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

@Pytanie

Dzień Dobry, Firma posiada miesięczny system wynagrodzeń.

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych
i prawdziwych opinii na temat  firmy JAREX. Każda Wasza opinia
jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski,
aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Proszę jednak pamiętać, że kłamstwa i obrażanie kogokolwiek,

Ja

Lebszej firmy niema a zaliczylem ich duzo

Czy Twoim zdaniem firma Jarex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarex Sp.z.o.o - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jarex Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Jarex Sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jarex Sp.z.o.o