Jarex Sp.z.o.o

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Jarex Sp.z.o.o

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych
i prawdziwych opinii na temat  firmy JAREX. Każda Wasza opinia
jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski,
aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Proszę jednak pamiętać, że kłamstwa i obrażanie kogokolwiek,
czy naruszanie czyjejś godności są pod ochroną prawa. Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Widzę, że poszukują elektromontera w związku z dynamicznym rozwojem. Nie wiecie przy tym jakie zarobki oferują oraz jakiego doświadczenia w praktyce wymagają? Nie jest to określone wprost i zastanawiam się jak jedno wpływa na drugie

Widziałem te opinie, w której ktoś pisał o tym, że dbają tu o każdego niezależnie od działu. A co z maszynami? Jest oferta na operatora koparko – ładowarki, interesuje mnie ocena samych maszyn i opis ogólnych standardów na robocie. Czy mi je opiszecie? Przykładowy dzień z roboty? I czemu szukają skoro chyba warunki są ok?

Krzysiek Nowy wpis

Na maszynach nie pracuję ale większość są nowe lub w okresie gwarancji. Każdy serwis na czas. Jeśli coś nie działa to zgłaszasz do nadzoru i załatwiają na biegu autoryzowany serwis. Maszyny wykonują większość pracy więc nie mogą być tłuczki. Muszą śmigać. Operatorzy to podstawa więc muszą mieć na czym pracować.

Jak wygląda kwestia awansu w Jarex Sp.z.o.o? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Fizyczny?

Dzień Dobry, Proszę o kontakt pod numerem tel 693-320-996 Pozdrawiam

Pracodawca Nowy wpis

Dzień Dobry Nasza firma coraz prężniej się rozwija, tym samym stawiamy na rozwój naszych pracowników. Awans zależy od stanowiska, podejścia do pracy danej osoby i wiedzy , którą zawsze można zdobyć. Wszystko jest kwestią chęci i predyspozycji kandydata, bądź kandydatki:):) Po więcej zapraszam do kontaktu z działem HR pod numerem tel 693-320-996 Pozdrawiam Paulina

Sara

To z tego pracownika fizycznego można tak w sumie awansować czy nie bardzo? mnie także podobna kwestia by interesowała jak poprzednika z tym, że z perspektywy asystentki. :) widziałam ofertę ze strony. Jest tu ktoś kto pracował i mógłby przy tym wstępnie ocenić warunki? widzę, że wymaga się gotowości do podroży służbowych, jakie przykładowe miały ostatnio miejsce?

Krzysiek
@Sara

Sara. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Ja pracuje w Jarexie od września i jedyne co złego mogę powiedzieć to to, że wszystko jest dobrze :) Byłem zdziwiony jak bardzo poukładana jest z pozoru mała firma. Jeśli z HR dogadasz wszystko od razu to lecisz na badania i podpisujesz umowę. Żadne ściemy i kręcenie. Okres próbny i później stalka. Pieniądze niby mają być 10 ale zawsze przed czasem są. Z tego co mówią najstarsi pracownicy Prezes raz spóźnił się z pensją o jeden dzień ale wynagrodził to. Dbają o każdego pracownika. Bez względu czy kierownik czy biurowy czy fizyczny. Ogarniasz robotę to awans. Aż chce się iść do pracy. Pełen szacunek ????

Pracownik Biurowy

Rozmowa kwalifikacyjna zdalna lub w siedzibie firmy Wszystko zależy od miejsca zamieszkania Kandydata. Siedziba Firmy mieści się w Warszawie , a działa na terenie całej Polski

doświadczenie na danym stanowisku , gotowość do delegacji , przedstawienie działalności firmy , przedstawienie warunków zatrudnienia , decyzja

Czy w Jarex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień Dobry, Firma posiada miesięczny system wynagrodzeń.

Ela elcia1987@
@Jarex Sp.z.o.o

Witam czy można prosić nr tel do osoby z która można się skontaktowac w sprawie pracy?i jaka jest stawka godzinowa?

@Ela elcia1987@

Tu w zakładce z kontaktem nie ma przypadkiem numeru i maila wraz z opisem procesu rekrutacyjnego? Na stronie firmowej jest ten sam numer podpisany jako biuro, to z nim się kontaktuje w sprawie pracy, tak? kiedyś jak ktoś pytał o zarobki rzędu 4,4, tys to HR chyba prosił o podanie kontaktu do siebie. Myślicie ze teraz na spokojnie taka kwota netto jest możliwa?

@Ela elcia1987@

Dzień Dobry Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 693-320-996 Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Pani pytania.

@Ela elcia1987@

Dzień dobry, Uprzejmie proszę o kontakt pod numerem telefonu 693 320 996 postaram się odpowiedzieć na wszystkie Pani pytania Pozdrawiam

Duch

Czy w państwa firmie istnieje kontrola pracowników na zawartość alkoholu.Moze warto to wprowadzić..

@Duch

Szanowny użytkowniku, trzeźwość w pracy jest normą i wymogiem w każdym miejscu zatrudnienia, a co za tym idzie w naszej firmie również. Jeśli ma Pan/ Pani pytania bądź wątpliwości proszę napisać do nas maila na adres praca@pujarex.pl .

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Jarex Sp.z.o.o na stanowisku Pracownik Budowlany? 15 czerwca pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Mariusz

Aplikowałem 2-3 krotnie na wakat w Olsztynku. Posiadam kurs zawodowy montera sieci teletechnicznych. Dzwoniłem również do biura przy czym miałem powiedziane że na drugi dzień osoba odpowiedzialna za rekrutację na to stanowisko się do mnie odezwie. Było to jakiś miesiąc temu i do tej pory cisza

@Mariusz

Dzień Dobry, uprzejmie proszę o podanie numeru kontaktowego do Pana. W dniu dzisiejszym wyjaśnimy zaistniałą sytuację. Pozdrawiam i czekam na informację zwrotną.

Grzegorz

Dobry wieczór jestem zainteresowany waszą ofertę ale nie mogę wstawić cv mój numer to500 448176

Grażyna
@Grzegorz

Czym był spowodowany problem z wysłaniem cv? Coś na mailu blokowało czy o co chodziło? Po jakim czasie tak właściwie się skontaktowali odkąd wrzuciłeś swój numer? Pracujesz już tak właściwie?

admin

Czy Twoim zdaniem firma Jarex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowe to dobre miejsca na rozpoczęcie drogi zawodowej? Skomentuj na naszym forum.

pl
@admin

Jakby mnie napędzała energia itd to na pewno nie do kładzenia kabli w ziemi. Proszę pogratulować tej wesołej twórczości autorowi ogłoszenia.

@pl

Czy umowa o pracę na podstawie której zatrudniacie zawierana jest od pierwszego dnia pracy?

@Paweł

Witam, Panie Pawle oczywiście , że tak . Firma działa zgodnie z kodeksem pracy.

Aktualność
W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów
na stanowisko  Kierownika Projektu (PM).

Wybrany kandydat będzie pełnił funkcję Dyrektora Kontraktu na rozpoczynającej się inwestycji  w branży Infrastruktura Kolejowa.
Napędza Cię   i spełniasz poniższe oczekiwania ?
Dołącz do nas !
Główne zadania Dyrektora Kontraktu / PM:
·       Planowanie zasobów związanych z realizacją projektów;
·       Kierowanie realizacją projektu zgodnie z ustalonym zakresem, budżetem
i harmonogramem;
·       Koordynowanie negocjacji umów z dostawcami oraz podwykonawcami;
·       Koordynowanie robót zgodnie z wymogami obowiązującego prawa oraz wyznaczonymi standardami.
Wymagania:
·       co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji Dyrektora Kontraktu,  z-cy Dyrektora Kontraktu, Kierownika Budowy lub Inżyniera Projektu;
·       doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w minimum dwóch inwestycjach w branżach infrastruktury kolejowej lub drogowej przez okres co najmniej 12 miesięcy;
·       wysokie umiejętności interpersonalne;
·       ukończone studia kierunkowe;
·       posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych;
·       gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
·       samodzielność i umiejętność dostosowywania planów do zmieniających się warunków zewnętrznych;
·       biegłość w posługiwaniu się narzędziami MS Office;
·       prawo jazdy kat. B;
·       znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie mile widziana.

Oferujemy:

·       praca w młodym, dynamicznym zespole;
·       stabilne zatrudnienie;
·       kontrakt B2B lub umowa o pracę;
·       atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
·       niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy);
·       możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji;
·       uczestnictwo w ciekawych projektach.
Prześlij swoje CV na adres praca@pujarex.plz dopiskiem Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych
(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Z tego, co widzę, to piszecie, że lepszej firmy nie ma. Ale w czym ta konkretnie jest lepsza od innych?

@Ewa

Witam Pani Ewo , jak każda firma staramy się być najlepsi:) Nasza firma jest stabilna , posiadamy umowy o pracę i jasny system rozliczania. Nie mamy przestojów i co najważniejsze jest ciągłość pracy. Zapraszam do zakładki " dołącz do nas" może i Pani znajdzie odpowiednie stanowisko dla siebie . Zapraszamy.

Szukam pracy w mieście Zalesie. Zainteresowała mnie oferta firmy Jarex Sp.z.o.o. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 4400 PLN?

Cezary Wachowski JAREX

Dział HR odpowie na wszystkie pytania w poniedziałek. Proszę podać swój nr telefonu. Udanego weekendu.

Szanowni Państwo,

Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych
i prawdziwych opinii na temat  firmy JAREX. Każda Wasza opinia
jest dla nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski,
aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Proszę jednak pamiętać, że kłamstwa i obrażanie kogokolwiek,

Lebszej firmy niema a zaliczylem ich duzo

Zostaw merytoryczną opinię o Jarex Sp.z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Jarex Sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Jarex Sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jarex Sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Jarex Sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jarex Sp.z.o.o