Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk

Łodygowice

Opinie o Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk

NOMERCY

Syf kiła i mogiła.Za zlotówkę by Cię zabili, rozcienczany beton , cement z przesypki i poł Czwy ktore wie ze szef- wsiok i burak zawyza ceny dirabia się na ludzkiej krzywdzie.Bez zasad , kregoslupa moralnego.Patrzą tylko jak Cię wykolegować.Nigdy więcej wojny , a uprzedzali mnie co to za firma i co to za rodzinka.

STOLARZ

Uważajcie właściciel wulgarny (usunięte przez administratora) Omijaj z daleka tą firmą , pracowałem tam kilka lat , straconych lat .

nick

kolego nie polecam robie tam juz 2 lata na rozmowie to zachwalaja prace stawka wysoka delegacje a tak na prawde to kasa mala jak za taka robote jak policzysz w sezonie to miesiecznie 300h w robocie z wyjazdami i dostaniesz 2500 a szef to stary [usunięte przez moderatora] nie wspomne o synu ktory uwaza sie za technologa jak nawet nie wie co to drewno poprostu smiech jak ci zycie nie mile to zapraszam

nick2

a dokładnie? właśnie wybieram się tam na rozmowę? jaka płaca? jakie warunki pracy?

nick

haha śmiech na sali żałosne i tragiczne nie polecam

Zostaw opinię o Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk - Łodygowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom-Hurt Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wiesław Włodarczyk