TPF Sp. z o.o.

Mazowieckie

Opinie o TPF Sp. z o.o.

Ziemna

Firma dobrze płaci małe faktury. Jak zleca większą robotę, i dostaje wysoką fakturę, nagle kontakt się urywa...

Ziemna

rduo

Jeśli chcesz się dowiedzieć ogólnych rzeczy na temat firmy @Rafał to wejdź na ich stronę internetową, co do samej pracy czy też atmosfery to jest bardzo spoko, Są robione szkolenia więc nie można narzekać na brak rozwoju

Temat przycichł, ale może ktoś ma nowe informacje na temat firmy TPF Sp. z o.o.? Czekamy na Wasze opinie, napiszcie co sądzicie o pracodawcy.

Zostaw opinię o TPF Sp. z o.o. - Mazowieckie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPF Sp. z o.o.