CommLED Solutions Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o CommLED Solutions Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Rozwijamy się dynamicznie a ubiegły rok to okres intensywnej pracy, niesamowitych przedsięwzięć, osiągnięć i działań naszego zespołu.

1. Rozpoczęliśmy produkcję opraw antywirusowych, biobójczych w technologii LED UVC (jako pierwsza firma w Polsce), które uzyskały certyfikat PZH oraz przeszły badania skuteczności biobójczej.
2. Uruchomiliśmy spółkę CommVOLT, która zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi z najlepszych naświecie komponentów
3. Nawiązaliśmy współpracę z  Polskim Towarzystwem Stomatologicznym, sieciami i ogranizacjami Szpitali
4. Powstał nasz autorski system sterowania oświetleniem, unikatowy na skalę europejską. Lada chwila powołujemy podmiot CommSOFT
5. Naspisali o nas w Forbes’ie

Dlatego zwiększamy nasz zespół rekrutując na stanowiska:
- Przedstawicieli Medycznych, których celem będzie sprzedaż naszych opraw wirusobójczych CareComm , oświetlenia do placówek medycznych, szpitali itd.
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych na rynku administracyjnym, biurowym itd. którego celem będzie sprzedaż oświetlenia, fotowoltaiki, urządzeń medycznych, oświetlenia ulicznego i sportowego
- Telemarketera, który będzie pozyskiwał(-a) „gorące lead-y” dla naszych zespołów
- Dyrektora ds. Budowy Sieci Zewnętrznej, który będzie dbał i poszerzał sieć naszych Partnerów zewnętrznych
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych

Zapraszamy „właściwe” osoby do podążania naszą misją: Save the World and People, use LED (CommLED).

Zobacz nasze filmy:

Zobacz nasze strony:

poprostu ja

Do wszystkich zainteresowanych ;) atmosfera w firmie super, ludzie życzliwi, pomocni, są szkolenia, spotkania informacyjne (oczywiście nie w czasie wirusa;) z jakimikolwiek problemami, pytaniami możesz się bez stresu zgłosić do przełożonego, który na 100% pomoże w jego rozwiązaniu. Jeżeli "pracujesz" a nie tylko "symulujesz", że pracujesz - nie ma się czego obawiać Szefostwo przepełnione empatią i rozumieniem, starają się pomagać jak tylko mogą. polecam Firmę od strony klienta jak i pracownika.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak wygląda kwestia awansu w CommLED Solutions Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska przedstawiciel handlowy?

Pytam Nowy wpis
Kandydat

Jaka stawkę oferuje firma na st.pr.produkcji?

Pytanie Nowy wpis

Jak często w CommLED Solutions Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 13 kwietnia na GoWork.pl, obiecują bogaty rozwój.

Piko Nowy wpis

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Chyba, że ktoś chce pracować w "korporacji" zatrudniającej kilka osób. Za całym arsenałem bezsensownego tracenia czasu na pseudo szkolenia wewnętrzne i zebrania, czyli przepisywanie informacji z internetu, a kto lepiej to zrobi, to dostanie nagrodę. Brak zrozumienia rynku, przez olbrzymie przecenianie wartości swojej oferty, ego wybujałe do granic możliwości. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w CommLED Solutions Sp. z o.o. na stanowisko SPRZĄTACZKA? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w CommLED Solutions Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

ja
@Pytanie

Wszystko zależy od stanowiska. Czasem jest tylko 1 etap. Z tego powodu ciężko też podać informację o czasie oczekiwania na decyzję.

Teresa
@ja

Okej, w porządku, bardzo Ci dziękuję za informację o CommLED Solutions. Czyli najczęściej w firmie jest jeden etap procesu rekrutacyjnego. A czy są na nim jakieś testy itp? Powiedz proszę, jak on mniej więcej wygląda i co dokładnie oferują, pozdrawiam.

Szanowni Państwo,

5. Naspisali o nas w Forbes’ie

Dlatego zwiększamy nasz zespół rekrutując na stanowiska:
- Menedżera ds. Klientów Kluczowych

Zobacz nasze filmy:

Zobacz nasze strony:

Dzień dobry. Nie mogę polecić tej firmy jako dobrego pracodawcę z wielu powodów. Firma ma rozdmuchany PR z w rzeczywistości większość informacji jest nie prawdą. Wystarczy wnikliwie posprawdzać:1. badania czy są wykonane w laboratorium akredytowanym 2. Czy produkcja odbywa się w Polsce? 3. Badania UGR są wykonywane na zasadzie świecenia handlowcom po oczach, jakiś żart.4. (usunięte przez administratora)5. Brak uwzględniania reklamacji w okresie gwarancyjnym to standard. Pracownicy , którzy tam pracują zdecydowanie na plus za to firmy nie polecam.

Bogdan
Klient

Gdzie Państwa firma produkuje oprawy?

Bogdan
@Bogdan

Dzień dobry Uprzejmie proszę o informacje gdzie Państwa firma ma produkcje?

Aktualność
Jesteśmy polskim producentem opraw antywirusowych w oparciu o technologię LED UVC (265-280nm).
W naszej ofercie znajdziecie Państwo  oprawy ANTYWIRUSOWE tak potrzebne w dzisiejszych czasach.
Promujemy dezynfekcję w sklepach, biurach, gabinetach i miejscach bezpośredniego kontaktu.

Czy w CommLED Solutions Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

pomoc
@Pytanie

Tak

Chciałem złożyć cv do tej firm

Cześć W zeszłym koniec roku chciałem złożyć papiery do tej firmy. Jak wygląda sprawa z autami firmowymi Czy są do dyspozycji po pracy? Jak wygląda ich użytkowanie? Nieukrywam, że nie mam samochodu prywatnego, Chciałbym rzetelnie pracować ale przy okazji mieć auto na dojazdy do siedzimy i ewentualny limit km prywatnie do wykorzystania Jak to wygląda w tej firmie

pomoc
@Chciałem złożyć cv do tej firm

Cześć, W takim razie złóż CV. Na rozmowie na pewno wszystkiego się dowiesz :-)

@Chciałem złożyć cv do tej firm

Dzień dobry, Zachęcam do wysłania cv: marketing@commled.eu Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Potencjalny klient

Jestem zainteresowany współpracą,ale intryguje mnie informacja z działu technicznego firmy: Szanowni Państwo, w odpowiedzi informujemy, że: 1. Firma CommLED wykazuje marginalny poziom zgłoszeń gwarancyjno-serwisowych wyróżniający firmę na tle konkurencji. Na jakiej podstawie ,badaniach, statystykach oparta jest ta wypowiedz? Proszę o przedstawienie konkretów,odesłanie do strony , która potwierdzi Państwa marginalny poziom zgłoszeń.

@Potencjalny klient

Dzień dobry, Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu: handlowy@commled.eu

Marion

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje teraz pracowników?

@Marion

Dzień dobry, Cv można przesyłać na marketing@commled.eu

poprostu ja

@poprostu ja

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Wszyscy jesteśmy drużyną grającą do jednej bramki :) Udało nam się stworzyć świetny zespół i będziemy pracować na to, żeby każdy czuł się u nas komfortowo.

Krystyna

@Zielony, ogłoszenia dla kandydatów w zakładce 'kariera' na stronie CommLED, są nieaktualne? Z opisu wynika, że aplikacje można stale przesyłać na podany tam adres. Daj znać jak faktycznie jest.

Niepodamimienia

Ja pracuje i uważam, że nie ma na co narzekać. Fakt, trzeba się napracować ale się opłaca zarówno pod względem finansowym jak i satysfakcji i z tego co się robi. Wsparcie mamy produktowe i handlowe. Osoby, które tu narzekają chyba nie pracowały nigdzie wcześniej... Plany sprzedażowe jak wszędzie- wysokie ale do zrobienia po czasie. Dodatkowo konkursy kwartalne. Kasa zawsze na czas. Ja polecam!!!

Zainteresowany pracą

A jak tam z wynagrodzeniem ok? Czy najniższa krajowa

Adam
@Zainteresowany pracą

Wynagrodzenie zapewne zależy od stanowiska, na które chcesz aplikować. Na stronie pracodawcy jest kilka ofert, a pracodawca prócz podstawy pensji oferuje pakiet dodatkowych korzyści to znaczy benefitów. Daj znać jeśli będziesz składać CV.

Filipek

Jest to dobry pracodawca i wystarczy spojrzeć na pustki na tym forum!

PH

Jako PH pracuję w Commled od kilku miesięcy i nie dostrzegam niczego złego, na dzień dobry dostaliśmy nowe auta, wsparcie merytoryczne, handlowe, są szkolenia itp... Wg mnie atmosfera też jest w porządku. Na forach łatwiej znaleźć złe opinie i żale, a punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia, konflikty zawsze są wynikiem wielu czynników i nigdy temat nie jest czarny lub biały, ale w to już nie wnikam.

Sądzicie, że firma CommLED Solutions Sp. z o.o. dobrze działa i spełnia oczekiwania pracowników oraz klientów? Napiszcie swoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o CommLED Solutions Sp. z o.o. - Gliwice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w CommLED Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CommLED Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CommLED Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie CommLED Solutions Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy CommLED Solutions Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CommLED Solutions Sp. z o.o.