Opinie o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AVEC Pharma Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AVEC Pharma Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AVEC Pharma Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w AVEC Pharma Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

PRACODAWCA

W AVEC Pharma Sp. z o.o wypłata wynagrodzenia jest dokonywana wyłącznie raz w miesiącu w dniu 10-go kolejnego miesiąca na wskazany przez pracownika rachunek bankowy.

Magda

@tribal jeśli tak piszesz to napisz jaki jest powód !

Czarek

A może trzeba być sumiennym pracownikiem i nie byłoby powodu do narzekania?

@Szok

Zdecydowanie przestrzegam przed pracą z tymi ludźmi!!!! Mówię o pożal się Boże wlascicielach...Ich zachowania wykraczają poza jakiekolwiek normy ludzkie i przepisy prawa pracy! Polityka bata ( o marchewce zapomnij) i zastraszania... Zero narzędzi do pracy( poza katalogiem),produkty słabej jakości,kilka telefonów dziennie sprawdzających czy czasem za długo nie sikasz na stacji... Umowa zlecenie w okresie próbnym,ŻADNEGO socjalu przez cały okres zatrudnienia. Rotacja pracowników 70%!!!! Mimo,ze dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna, nie jestem w stanie znaleźć żadnych plusów pracy w tej firmie!

Rozmowę kwalifikacyjną w AVEC Pharma Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel farmaceutyczny?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Była podopieczna

Szkoda gadać, firma Januszy i Grażynbiznesu, nie obrażając Januszy i Grażyn. Właścicielka Grażyna - da sobie ogolić na sucho za złotówkę nie powiem co, Właściciel Janusz to (usunięte przez administratora) do potęgi, (usunięte przez administratora)Prowadzą firmę od kilku lat, która nie ma szans się rozwinąć, bo stopują jej rozwój. Ceny za wątpliwej jakości produkty z kosmosu, ludzie pracujący bo nie mają innej alternatywy. Co chwilę zmiana strategii i cele sprzedażowe z kosmosu, bo Grażynie się wydaje że z danego terenu da się wyciągnąć tyle kasy jak ona sobie wymyśli. Finanse utrzymywane z bierzących wpływów, bez zaplecza, bez budżetu i kasy. Zdecydowanie nie polecam!!!!

Zraniony :)
@Była podopieczna

Właśnie trzeba o takich firmach pisać i przestrzegać ludzi którzy chcą pracować w tym czymś oraz potencjalnych nabywców tych super produktów, które są raczej słabe... a co do właścicieli ,no cóż nie chce tutaj nikogo obrażać bo i po co, nie życzę źle ale z takim podejściem do tematu w obecnych czasach nie wróże dłużej egzystencji na rynku... Aha jak juz ktoś stwierdzi ze chce tam pracować to uważać na pana J tzw donosiciel numer jeden

Była

Hej. Gdzie przedstawiciele z dolnego Śląska i z górnego Śląska i z opolskiego ?

Saba

Odkąd zmienił się kierownik firma tonie.

Kierownik
@Saba

A z kad to wiesz?

Saba
@Saba

to może zmieni się raz jeszcze?

@Kierownik

Czlowieku naucz sie w końcu poprawie pisać. Piszemy skąd. I tacy ludzie są na kierowniczych stanowiskach.

Kantor
@Kierownik

Czy ta pisownia to żart,czy Ty tak naprawdę...(?)

były

Firma słaba, zarobki marne. Teraz mają gps. Szkoda, że za mojej kadencji nie było bo przy moim terenie jaki miałem sporo bym zarobił na nadgodzinach, przy gpsie nadgodziny muszą zapłacić bez marudzenia. A tak zarabiałem grosze więc trzeba było odejść. Teraz przynajmniej innym będzie lepiej bo szarpną kaskę za nadgodziny. :)

@były

Jak długo pracowałeś w firmie AVEC Pharma? Znasz może powody, dla których podjęto decyzję o wprowadzeniu wbudowania GPS? Chciałbym dowiedzieć się również, jak wygląda stawka za ewentualne nadgodziny? Jest ona liczona od jednej przepracowanej godziny, czy może sumowana jest całość z całego miesiąca? Zachęcam do wypowiedzi.

Marmar

Pracowałam . Nie wpisuję w CV, bo to wstyd, ponieważ Firma Avec Jest coraz bardziej rozpoznawalna na rynku przez Przedstawicieli i Kierowników. Niestety - nie z powodu portfolio lecz tego wszystkiego, co poruszane jest na tym Forum. Sama jako były pracownik potwierdzam negatywne wpisy i poruszane kwestie. Kiedy mnie zatrudniano, Kierownik Avec powiedział 'nie czytaj Forum, tam wypowiadają się frustraci'... Jakież było moje zdziwienie, kiedy po kolei potwierdzało się wszystko :) ...

Sebi
@Marmar

A ja pracowalem jakiś czas i już nie pracuje ale co do osoby kierownika to pomimo wszystko nie zgodzę się z tym co o Nim piszesz. Zawsze mogłem na niego liczyć. A tak na marginesie to z tego co wiem jest już inny kierownik. Czytając Twoje wpisy to ewidentnie widać że właśnie jesteś jednym z tych flustratow.

marimar
@Sebi

A gdzie napisałam coś negatywnego o dawnym kierowniku? Napisałam, że odniósł się do wpisów na tym forum, które w moim przypadku się potwierdziły.

@marimar

Jak długo pracowałaś w firmie AVEC Pharma? Mogłabyś napisać, jak wyglądały warunki zatrudnienia, które zaoferował w Twoim przypadku pracodawca? Ciekawi mnie, czy nowo zatrudniony pracownik ma z upływem czasu szanse na ewentualny awans i podwyżkę? Proszę, abyś napisała, jak to wygląda.

Tomasz

Niestety Avec pharma to mała firma i jak to bywa w Polsce z rodzimymi działalnościami to Janusze biznesu. Zarobić, pozyskać, nie zapłacić. Jest wiele firm , w których można zacząć karierę w branży farmacutyczycznej to nie jest jednak dobry wybór. Brak kultury organizacyjnej, brak szacunku do ludzi, praktyki niedozwolone, niskie zarobki.

JAro

Witam. Pracuję w Avec Pharma już rok na województwie małopolskim, gdzie firma w ogóle była nie znana. Wcześniej pracowałem w hurcie na tym terenie przez kilka dobrych lat. Po roku czasu mogę powiedzieć, że jest ok a nawet bardzo dobrze. Dla mnie najważniejsze jest to że nie ma takich nacisków na sprzedaż jak w innych firmach. Ja po trzech miesiącach swojej pracy dostałem umowę o pracę podstawa jest na poziomie a premia zależy od sprzedaży czyli tylko ode mnie. Idzie w firmie zarobić na prawdę niezłe pieniądze. Samochód nowy I30, tankowanie na flotę, tel służbowy. Osobiście polecam i to bardzo. Jeśli ktoś chciałby zamienić słowo co do warunków proszę o kontakt 661997025

Nowa Stara
@JAro

Jaruś, już awansowałeś ? ;) ...

Marmar
@JAro

O boże Jareczku.... Zapomniałeś dodać,że bycie wazeliniarzem i donosicielem jest dodatkowo punktowane

@Marmar

Pracujesz obecnie w firmie AVEC Pharma? Skąd u Ciebie informacje o tym, że tego typu cechy zatrudnionego pracownika są rzekomo "dodatkowo punktowane"? Mógłbyś podzielić się z nami szczegółowo swoją opinią na temat tego miejsca pracy? Zachęcam do wyrażenia dokładniej opinii o tym pracodawcy.

Zaintetesowany pracą

Kto jest teraz kierownikiem w Avec?

@Zaintetesowany pracą

Dlaczego chciałbyś wiedzieć kto jest obecnie kierownikiem w firmie AVEC Pharma? Czy pracowałeś kiedyś w tej firmie i mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat tego miejsca pracy? Chętnie dowiem się, jak się pracuje w tym miejscu. Zachęcam do odpowiedzi.

Dla dobra ludzi

Mała rada - omijajcie tę firmę szerokim łukiem.

@Dla dobra ludzi

Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest bardzo ogólna i nieodnosząca się w żaden sposób do konkretnych powodów, dlaczego tak twierdzisz. Czy mógłbyś napisać, dlaczego tak negatywnie określasz firmę AVEC Pharma? Jesteś byłym bądź obecnym pracownikiem, czy może wypowiadasz się z poziomu osoby, która współpracowała z tym pracodawcą? Chciałbym, abyś precyzyjnie uzasadnił swój wpis w tym wątku.

Jack

Firma mała. Niestety system premiowy i podstawa żałosna, nie da rady zarobić, pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie, brak narzędzi pracy np. Komputera, raporty i zamówienia oraz inne piszesz na wlasnym sprzęcie. Pani Prezes ma problemy emocjonalne, wiec musicie uważać! Postanowiła produkować suple kilka lat temu jak większość z kilkudziesieciu firm na rynku farmaceutycznym- NIC SPECJALNEGO! Jako firmę pracodawcę- Nie polecam!

@Jack

Jak dokładnie wygląda system premiowania pracownika zatrudnionego w firmie AVEC Pharma? Po pierwszych 3 miesiącach próbnych pracodawca oferuje umowę o pracę? Wtedy po tych pierwszych miesiącach są szansę, aby otrzymać niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tej firmie? Zachęcam, abyś rozwinął swoją wypowiedź.

Rowerzystka

Do nowa- stara podobno awansował tylko za co. ? Podobno we Wrocku brak wazeliny

Witam, Jaka podstawa? Premie ? Inne benefity, Jakie auta służbowe, jakie wyposażenie ? Ile wizyt? Z góry dziękuję za informacje

@Zainteresowany

Jakie konkretnie stanowisko pracy zainteresowało Cie, jeżeli chodzi o ewentualną pracę w firmie AVEC Pharma? Masz jakieś doświadczenie zawodowe w tym kierunku, aby móc przekonać pracodawcę do zatrudnienia akurat Twojej osoby?

@Wojciech

Witam, Przedstawiciel farmaceutyczny. Szanuje czas swój i innych. Te informacje jak wysokość wynagrodzenia oraz narzędzia potrzebne do wykonywania skutecznej pracy to kluczowe dane dla mnie by wysłać lub nie swoją aplikację

@Bolek i Lolek, skoro masz informację o tym, jak wygląda praca w firmie AVEC Pharma to chętnie poznamy Twoją opinię o tym miejscu pracy. Szczególnie ciekawi mnie, jak oceniasz atmosferę, która panuje w tym miejscu pracy? Czy kadra pracownicza dobrze ze sobą współpracuje? Możesz napisać, co wiesz na ten temat?

Artur Zygmuntowicz

Droga Lolu (a może Lolku?) Tu "wisienka na torcie" czyli pan A.., a dokładnie Artur Zygmuntowicz, którego ego jest na tyle wystarczające, aby podpisać się z imienia i nazwiska w przeciwieństwie do Pani (Pana? Kto to wie-skoro to pseudonim jedynie..?) Grzecznie wyjaśniam. Pan A. (na marginesie- warto jednak pisać z wielkiej litery zwroty takie jak "Pan", "Pani") nigdy nie był przekonany o swojej "za*ebistości", a to z tego powodu, że Pan A. nie używa takich określeń w stosunku do siebie, ani w stosunku do innych. Pan A. może być intrygujący, ciekawy, inteligenty, wyjątkowy czy zajmujący lub według innych nudny, głupi, nieciekawy, pospolity i nijaki. Pozostawiam Pani (Panu?) prawo do oceny- nie mam z tym żadnego problemu. Szkoda tylko, że brakuje Pani (Panu?) odwagi, aby podpisać się imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam Artur Zygmuntowicz

Bolek i Lolek
@Artur Zygmuntowicz

Wszystko fajnie, ale odnośnie używania określeń typu "za*ebistość" - sam jestem świadkiem ich przez Pana używania, a nawet innych, bardziej dopitnych i niecenzuralnych , już aż tak się nie wybielaj Arturku :)

@Saba, jakie konkretnie zmiany nastąpiły po zmianie kierownika w firmie AVEC Pharma? Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami, które masz na ten temat? To co napisałeś jest niepokojące dla pracowników, którzy obecnie pracują w firmie, dlatego chciałabym żebyś uzasadnił swoje słowa w tym wątku.

Podróżnicza

Ciekawy kierownik który to nie zna poprawnej polszczyzny. Piszemy skąd!! Proponuję do szkoły.

Zostaw merytoryczną opinię o AVEC Pharma Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AVEC Pharma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AVEC Pharma Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AVEC Pharma Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Beżowa 2
    54-046 Wrocław