Durau Sp. z o.o.

Kujawsko-pomorskie

Opinie o Durau Sp. z o.o.

kim

Nie jest źle, pracuję drugi rok i powiem tyle: pieniądze niezłe, na czas i jest perspektywa. Atmosfera ok i mają pomysły na rozwój. Wcześniej robiłem w kilku firmach w branży ale tam nie było strategii tylko sekciarskie gadanie. Ogólnie ja jestem zadowolony.

Wróżka

We Wrocławiu nie lepiej, nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tymi Panami, prowadzą swoją firmę a nie mogą decydować praktycznie o niczym bo są w grupie...

kris

Wczesniej widziałem,że szukali wielu Doradców Handlowych czy nawet Regionalnego Managera Sprzedaży, wiem,że oferowali umowy o pracę i liczne szkolenia ,jednka musiales miec dosiwadczenie na tym stanowisku,teraz nikogo nie suzkaja

wróżbita

Nie wróżę tej firmie przyszłości, sami powinni pójść w teren i popracować

abc

Nędza. Własna działalność, własne wszystkie koszty. Zaczyna się od 24% (76% marzy to łapówka) prowizji z marży handlowej od ceny bazowej. Przy przekroczeniu miesięcznego utargu dla nich 25 tys, dostaje się aż 55% marży. Opinia należy do Czytającego. Ja się nie zdecydowałam.

Zostaw opinię o Durau Sp. z o.o. - Kujawsko-pomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Durau Sp. z o.o.