kreator szkolenia

Wrocław

Opinie o kreator szkolenia

rjana

Pracowałam w firmie Kreator przez pewien okres (nie najkrótszy) i te opinie mnie zadziwiają. Praca, jak praca, po to się pracuje, żeby wykonywać zadania. Ale z powyższymi sytuacjami się nie spotkałam. Atmosfera ok i bez zwariowanej presji na wynik, co mam obecnie! Wydają mi się przesadzone. Chętnie bym opisała obecną moją posadę, właśnie taka, jak opisana wyżej. pzdr

zgadzam sięz opiniami. W firmie jest szefowa,która gardzi ludźmi, ani prowizji dla handlowca, ani umowy o pracę. Drugi prezes prywatnie brat szefowej wylicza pracownikom czas spędzony na przerwach i w toalecie! (To nie żart) A jak jesteś kobietą i zajdziesz w ciążę to zmuszają do podpisania wypowiedzenia. Firma jedzie na kredycie -bo nie ma przychodów, a szefowa nie widzi nic złego w sobie. Pracowałem tam przez chwilę, ale odechciało mi się na wieki. odradzam wszystkim bo niszczą człowieka psychicznie.

MMm
@Były pracownik 10.05.2016 08:15

a kiedy pracowałeś? bo ja byłam w ciazy, normalnie wróciłam po urlopie, ale zrezygnowałam, bo sie przeprowadziłam i miałam za daleko

były pracownik

Niestety, muszę się zgodzić z moim przedmówcą... Było dane być mi pracownikiem tej firmy i przyglądać się jak to wszystko wygląda. Poziom zarządzania jest bardzo niski, a sama szefowa uważa, że "motywacja finansowa nie działa", jest urwana z innej rzeczywistości i chwali się, że "ma dwa fakultety", a z ludźmi nie potrafi się jakoś porozumieć! Nie liczcie nawet na umowę o pracę, czy godne zarobki! Każdy odchodzi, bo nie daje rady psychicznie ! Najlepsze jednak jest to, że firma jedzie na jednym, wielkim kredycie i są problemy żeby nawet podatki od pracowników płacić. Nie polecam, chyba że ktoś chce "przezimować" ;)

prawda

HRowiec - 2009-01-22 22:05:00 Duża niekompetencja w zarządzaniu, co zatrważające, bo firma zajmuje się szkoleniami dla biznesu z tego właśnie zakresu. Znam firmę osobiście i mam z nią wiele niemiłych doświadczeń, ale również poruszając się aktywnie w obszarze HR nie raz doszły mnie słuchy (od klientów i pracowników) o bardzo złym traktowaniu ludzi. Wartościami firmy jest partnerstwo i szacunek do innych - mogę powiedzieć obiektywnie, że nic z tego nie znajduje pokrycia w rzeczywistości: klienci traktowani są nierówno, pracownicy nie mogą wyrażać własnego zdania, a zakończenie współpracy z pracownikiem odbywa się bez zachowania JAKICHKOLWIEK STANDARDÓW KULTURY. Zwłaszcza rozbicie firmy na 2 części (kreator i kreator premium) mocno zaburzyło postrzeganie tej pierwszej jako kompetentnej w zarządzaniu personelem, a także relacjami z klientami. Jest niewiarygodna, a to przekreśla ją w oczach wielu klientów pragnących właśnie na wartościach i wiarygodności budować relacje z pracownikami. Wstyd, ale i prawda. Żenujące doświadczenie, nie godne z pewnością polecenia innym. Osobiście znam właścicieli tych dwóch firm i muszę przyznać, że ta opinia była napisana pod wpływem emocji i jest mocno przesadzona. Ja znając ta firmę od początku istnienia nie zauważyłam takich zachowań. Prawdą jest, że od pracowników się wymaga, ale słusznie i każdy dostaje odpowiednie wynagrodzenie za swoja pracę. Po prostu nie tolerujemy [usunięte przez moderatora]się, ale to chyba jest jasne. To jest poważna firma i nie ma tu miejsca na zabawę i zerowe wyniki. Co do rozdzielenia się firmy, oczywiście autor tej opinii nie miał pewnie o tym pojęcia, stało się tak z powodów rodzinnych i że tak powiem wszystkim to wyszło na dobre, to była wspólna decyzja, a pracownicy mogli wybrać z kim chcą pracować. No ale wiadomo, jak się nie wie, to się zmyśla, tak jak autor tego posta. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

HRowiec

Zostaw opinię o kreator szkolenia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kreator szkolenia