Opinie o Kreator Szkolenia w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kreator Szkolenia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kreator Szkolenia o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreator Szkolenia w Wrocław

Artur Nowy wpis

Widzę, że firma przyjmuje stażystów do pracy. Jak długo trwa ten staż? Czy po jego zakończeniu jest szansa na stałe zatrudnienie? Myślę, ze fajnie byłoby się załapać od razu później do pracy ale czekam na wasza opinie??

W Nowy wpis
@Artur

Tak, firma przyjmuje stażystów. Na początku umowa na 3 miesiące, jeżeli wszystko jest dobrze i współpraca dobrze się układa to umowa jest przedłużana :)

Ewa Nowy wpis
@W

Na rok czy to kwestia indywidualna z tym przedłużaniem? Ogólnie to ktoś się nimi tutaj specjalnie opiekuje czy raczej stawia się na ich samodzielność?

W Nowy wpis
@Ewa

Na początku umowa na 3 miesiące, ale prawie zawsze jest przedłużana :) Jest dużo opieki i pomocy, ale samodzielność też jest ważna po jakimś czasie.

Iza

Pracowałam w Kreatorze za studenckich czasów i do dziś bardzo miło wspominam ten okres. Dzięki wyrozumiałej przełożonej mogłam pogodzić pracę ze studiami dziennymi, co było dla mnie bardzo ważne. Na co dzień w Kreatorze panowała przyjazna i sprzyjająca pracy atmosfera. Zarówno pracownicy, jak i przełożeni chętnie dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naprawdę wiele się tu nauczyłam. Polecam każdemu, kogo interesuje praca w obszarze szkoleń i rozwoju.

P

Ja z całego serca polecam pracę w KREATORZE. Uwielbiam tą pracę i osoby z którymi współpracuję. Pracuje już tu dość długo i nie spotkałam się z sytuacjami opisywanymi poniżej. W 100% polecam pracę.

Klaudia

@poldek a na jakiej umowie pracujesz ?

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poldek

Zawsze można zmienić pracę , nikt nie zmusza. Ja lubię robić to co robię i polecam innym pracę w firmie.

Peppa

Ta "firma" to jedna wielka ściema... Pracowałam tam kilka lat. Benefity żadne - nie ma mowy o ubezpieczeniu, opiece zdrowotnej, multisporcie, ciężko nawet o umowę o pracę. Generalnie firma żeruje na studentach, stażystach itp., bo tylko takie osoby godzą się na pracę za takie grosze. Poziom zarządzania - pozostawia wiele do życzenia... Spółka jedzie na kredycie. Szkolenia od lat prowadzone wg tej samej formuły i przez tych samych trenerów, za tę cenę na rynku można otrzymać usługi o wiele lepsze jakościowo i merytorycznie. Prezesostwo - oderwane od rzeczywistości, jak rzadko. Ludzie tak zapatrzeni w siebie i zgnuśniali, że szok. Udają, że prowadzą wielką firmę, a nie oszukując się - gdyby nie kilku (dosłownie kilku!) stałych klientów - poszli by na (usunięte przez administratora) Nikomu nie życzę pracy tam, wypacza tylko umysł i pojęcie o pracodawcach. Zatrważające jest to, że te osoby chcą uczyć innych w zakresie rozwoju kompetencji, zarządzania i strategii, nie mając o tym pojęcia i nie wprowadzając do własnej firmy NIC z w/w.

Czy pracownicy w Kreator Szkolenia dogadują się między sobą?

J

Tak :)

Renata
@J

Proszę o informację jak w Kreator Szkolenia wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży. Praca stacjonarna/zdalna/w terenie? I jak z zarobkami?

Magda

Jaka jest relacja między pracownikami a kierownictwem w firmie?

Wanda

Opinie zróżnicowane proszę zatem o informację czy warto starać się o posadę?

Zuza

Rzadko korzystacie z forum czy to z powodu dobrej pracy?

farna

:) zabawne komentarze :) możesz pracować na pół etatu, masz wyniki, możesz pracować w domu. Nawet w plotakch nie słyszałam o tych dziwnych historiach poniżej. ALe kto wie, może jeszcze na mnie czekają. Póki coś, ktoś sobienie radził chyba w sprzedaży szkoleń. A dziwne, bo szkolenia oceniam na super! Nie spotkałam takich zachować, a troszkę już pracuję.

Bronisław

@MMm a jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? Czy mogłabyś opisać swoje początki pracy w tej firmie? @rjana to z jakiego powodu zrezygnowałaś z pracy w kreator szkolenia? Czegoś konkretnego zabrakło w ich ofercie, np. możliwości awansu?

rjana
@Bronisław

przeprowadziłam się. Trochę kiepsko mi się układały dojazdy. Chwile wytrzymałam, ale jżdżenie na drugi koniec miasta miejską komunikację zabierało mi dużo czasu. No i doszły inne rodzinne okoliczności.

Renata
@rjana

Chciałbym się Ciebie również zapytać, jakie możliwości rozwoju Kreator Szkolenia stwarzał swoim pracownikom? Pracodawcy często organizują szkolenia i certyfikowane kursy podnoszące kwalifikacje. Ciekawi mnie, jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy biorąc pod uwagę tę kwestię.

rjana

Pracowałam w firmie Kreator przez pewien okres (nie najkrótszy) i te opinie mnie zadziwiają. Praca, jak praca, po to się pracuje, żeby wykonywać zadania. Ale z powyższymi sytuacjami się nie spotkałam. Atmosfera ok i bez zwariowanej presji na wynik, co mam obecnie! Wydają mi się przesadzone. Chętnie bym opisała obecną moją posadę, właśnie taka, jak opisana wyżej. pzdr

zgadzam sięz opiniami. W firmie jest szefowa,która gardzi ludźmi, ani prowizji dla handlowca, ani umowy o pracę. Drugi prezes prywatnie brat szefowej wylicza pracownikom czas spędzony na przerwach i w toalecie! (To nie żart) A jak jesteś kobietą i zajdziesz w ciążę to zmuszają do podpisania wypowiedzenia. Firma jedzie na kredycie -bo nie ma przychodów, a szefowa nie widzi nic złego w sobie. Pracowałem tam przez chwilę, ale odechciało mi się na wieki. odradzam wszystkim bo niszczą człowieka psychicznie.

MMm

a kiedy pracowałeś? bo ja byłam w ciazy, normalnie wróciłam po urlopie, ale zrezygnowałam, bo sie przeprowadziłam i miałam za daleko

Niestety, muszę się zgodzić z moim przedmówcą... Było dane być mi pracownikiem tej firmy i przyglądać się jak to wszystko wygląda. Poziom zarządzania jest bardzo niski, a sama szefowa uważa, że "motywacja finansowa nie działa", jest urwana z innej rzeczywistości i chwali się, że "ma dwa fakultety", a z ludźmi nie potrafi się jakoś porozumieć! Nie liczcie nawet na umowę o pracę, czy godne zarobki! Każdy odchodzi, bo nie daje rady psychicznie ! Najlepsze jednak jest to, że firma jedzie na jednym, wielkim kredycie i są problemy żeby nawet podatki od pracowników płacić. Nie polecam, chyba że ktoś chce "przezimować" ;)

prawda

HRowiec - 2009-01-22 22:05:00 Duża niekompetencja w zarządzaniu, co zatrważające, bo firma zajmuje się szkoleniami dla biznesu z tego właśnie zakresu. Znam firmę osobiście i mam z nią wiele niemiłych doświadczeń, ale również poruszając się aktywnie w obszarze HR nie raz doszły mnie słuchy (od klientów i pracowników) o bardzo złym traktowaniu ludzi. Wartościami firmy jest partnerstwo i szacunek do innych - mogę powiedzieć obiektywnie, że nic z tego nie znajduje pokrycia w rzeczywistości: klienci traktowani są nierówno, pracownicy nie mogą wyrażać własnego zdania, a zakończenie współpracy z pracownikiem odbywa się bez zachowania JAKICHKOLWIEK STANDARDÓW KULTURY. Zwłaszcza rozbicie firmy na 2 części (kreator i kreator premium) mocno zaburzyło postrzeganie tej pierwszej jako kompetentnej w zarządzaniu personelem, a także relacjami z klientami. Jest niewiarygodna, a to przekreśla ją w oczach wielu klientów pragnących właśnie na wartościach i wiarygodności budować relacje z pracownikami. Wstyd, ale i prawda. Żenujące doświadczenie, nie godne z pewnością polecenia innym. Osobiście znam właścicieli tych dwóch firm i muszę przyznać, że ta opinia była napisana pod wpływem emocji i jest mocno przesadzona. Ja znając ta firmę od początku istnienia nie zauważyłam takich zachowań. Prawdą jest, że od pracowników się wymaga, ale słusznie i każdy dostaje odpowiednie wynagrodzenie za swoja pracę. Po prostu nie tolerujemy [usunięte przez moderatora]się, ale to chyba jest jasne. To jest poważna firma i nie ma tu miejsca na zabawę i zerowe wyniki. Co do rozdzielenia się firmy, oczywiście autor tej opinii nie miał pewnie o tym pojęcia, stało się tak z powodów rodzinnych i że tak powiem wszystkim to wyszło na dobre, to była wspólna decyzja, a pracownicy mogli wybrać z kim chcą pracować. No ale wiadomo, jak się nie wie, to się zmyśla, tak jak autor tego posta. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.

HRowiec

Zostaw merytoryczną opinię o Kreator Szkolenia - Wrocław

• Jak się pracuje w Kreator Szkolenia?

Zobacz opinie na temat firmy Kreator Szkolenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreator Szkolenia?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kreator Szkolenia?

Kandydaci do pracy w Kreator Szkolenia napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kreator Szkolenia