Dominik Saternus Tyrolinfo

Kraków

Dominik Saternus Tyrolinfo

Opinie o Dominik Saternus Tyrolinfo

Mirek

Tyrolinfo to firma zajmująca sie turystyka głównie portalami tyrolinfo.pl oraz zillertalinfo.eu ktoś pracuje u nich, chyba nie zatrudniają zbyt wielu ludzi?

Krka
@Mirek 25.06.2014 00:59

Oj zatrudniaja, ludzie pracuja prawie za darmo, i sa wykorzystywani dlatego nie ma juz chetnych.... ta firma to katastrofa!!!!(usunięte przez administratora)!

Zostaw opinię o Dominik Saternus Tyrolinfo - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominik Saternus Tyrolinfo