Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy

Katowice

Opinie o Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy

atysz

proszę @bylemtam daj znać co masz na myśli, to trochę niepokojąca opinia, ale nieuargumentowana, co budzi wątpliwość jej prawdziwości, moim zdaniem firma całkiem profesjonalna

bylemtam

firma dno.

anonim32

nie polecam pracy w tej firmie. szefostwo ma miedzy soba jakies nie załatwione sprawy rodzinne, które z domu przechodza do pracy co odbija sie na pracownikach. Atmosfera bardzo nerwowa i sztywna, źle to wpływa na pracowników i prace w tej firmie. Nie polecam!

toshiba

wyzysk!!! wyzysk!!! wyzysk!!! Nie poleciłbym największemu wrogowi.

Drogi Wojtasie Wiesz dobrze, że lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości... Życzę powodzenia w szukaniu pracy, takiej gdzie za głupotę dobrze płacą! Pamiętaj, że oszczerstwo jest przestępstwem!!!

Wojtas

Prawda jest zupełnie inna, opinię chyba napisał właściciel firmy. Duża rotacja pracowników, złe traktowanie, wypłacenie jak najmniejszej płacy. Po prostu mała rodzinna firma nastawiona tylko na zysk i wykorzystywanie pracowników...

Zostaw opinię o Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coma-Systemy Cyfrowe Sp.j. Janina Łakomy i Andrzej Łakomy