Eurosearch Consultants

zachodniopomorskie

Opinie o Eurosearch Consultants

Marek

Czy może ktoś dodać coś od siebie o firmie? Chciałbym tu pracować a takie info od pracowników to zupełnie coś innego niż oficjalne!!

Julita

Jak wygląda praca jako Manager ds. Planowania Produkcji? Czy są jakieś premie? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

witaaam

@łukasz no prestiż jest, to prawda, tak jak i to, że doświadczenie można zdobyć. No i teraz szukają kierownika kontraktu. Wymagają wykształcenia wyższego technicznego, najlepiej budownictwo drogowe i do tego dochodzi min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy lub Dyrektora Kontraktu na kontraktach drogowych klasy GP.

Zostaw opinię o Eurosearch Consultants - zachodniopomorskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurosearch Consultants