Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Opinie o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

Naleśnik Nowy wpis

Poczytaj co piszą na DOZ Opole to o całej firmie

Grzegorz Nowy wpis

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nie ma ochotników do napisania kilku zdań na forum?

DOZobaczenia Nowy wpis

Zadowolenie z pracy jest. Zaczynam od stażu - mój pierwszy miesiąc- ale chcę zostać w tej sieci aptek. Sieć ciągle się rozwija. Inwestuje w pracowników, z tego co słyszałem z wywiadu środowiskowego. Do zobaczenia w DOZ!

DOZobaczenia Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji do Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
4ka

myślę że jak najbardziej możesz się tego typu benefitów spodziewać, to naprawdę duża sieć aptek - zobacz sobie nawet w internecie ile mają lokalizacji. ja jednak chciałabym zacząć tutaj drogę kariery normalnie od dołu więc jestem chętna na stanowisko asystenmta działu marketingu

anna

ja znalazłam prace w DOZ z polecenia.pracuje juz 3 lata jak mgr farm i nie odczuwam dyskomfortu z pracy, na który narzekają liczni oponenci DOZ-u.

nowy pracownik

dzięki za rade. Do stronki dotarłem, oferty przejrzałem i CV wysłałem, teraz czekam na zwrot.(usunięte przez administratora)

pracownikDOZu

oferty DOZ-u znajdziesz w wielu miejscach,na humanway na przykład czy pracuj.... ofert jest sporo zależy w jakim województwie szukasz. Nie wiem czy szukasz pracy jako mgr? technik? a może interesują cie inne stanowiska, takie jak manager mikro rynku np??? poprzeglądaj na pewno coś znajdziesz dla siebie.

lik-lik
@pracownikDOZu

UKAZAŁO SIĘ OGŁOSZENIE NA MANAGERA MIKRO RYNKU - CZY MOŻE KTOŚ COŚ NAPISAĆ NA TEMAT TEGO STANOWISKA, ZAROBKÓW, NARZĘDZI, CHARAKTERU PRACY ITD.

nowy pracownik

A jak jest z zatrudnieniem?? bo własnie szukam pracy.A slyszaem ze do sieciówek łatwo się dostać. gdzie mozna znależc oferty DOZ?? A co wymagań to czego czekują?? Dzieki za info.

pracownikDOZu

nie zgadzam sie , firma dała mi stała parce i pewne zarobki. Pracuje juz u nich od kilku lat i nikt w mojej aptece nie został zwolniony. Wymagania sa owszem,ale mozna im sprostac.

nie DO Zobaczenia

Zgadzam się z przedmówcą. Firma nie warta uwagi. Naobiecują gruszek na wierzbie, wykorzystają do cna a później powiedzą Ci : wybacz, ale musimy się rozstać... polityka cenowa licha - każdy emeryt doskonale wie, że DOZowska apteka jest najdroższą na rynku. W tym roku zostało zwolnionych kilkudziesięciu pracowników!!! Managerowie od kosztów nie mają pojęcia o budżetowaniu... Omijajcie szerokim łukiem...

DOZ-ORCA

Rozszyfruje wam skrót DOZ Dbam O Zarząd. Zwalniani są wszyscy pracownicy i nieważne ile maja punktów motywacyjnych ! Kupę kasy władowane w programy i modele zatrudnienia w aptekach to kasa wyrzucana w farmaceutyczne błoto ! Masz wybór -10 procent pensji mniej lub 1/2 etatu. O zielonej trawce nie wspominając. za 2012 rok będzie poprawa wyniku finansowego i z tych 10 procent będzie można sobie wypłacić nagrody !!!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) - Ostrowiec Świętokrzyski

Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)