Opinie o Suris Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Suris Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Suris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych
Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suris Sp. z o.o. w Warszawa

Firma tragedia, pracownicy z łapanki. Podstawiaja auto w kiepskim stanie technicznym. W dodatku zero kultury osobistej. Auto wydaje gosc w "żonobijce" smierdacy od potu. Spolka niby w centum a trzeba jechac az do Dawidy Bankowe pod Warszawa.

AGNIESZKA
@anonymous

anonymous to bzdury co tu piszesz od 2 lat jestem zwiazana z ta firma mam auto w wynajmie dlugoterminowym. Auta nowe,wszystko robione w razie w na czas w tym czasie drugie auto w zastepstwie.Pana Rafal przewspanialy czlowiek zawsze pomoze,Panie na infolinie rowniez sympatyczne,Nie powiem zlego slowa na ta firme z czystym sumieniem polecam.A ty czlowieku zastanow sie co piszesz bo na kazdych forach bierzesz udzial i wszyscy dla Ciebie sa fatalni tylko nie TY.

Bum Nowy wpis
@AGNIESZKA

To ty piszesz bzdury. (usunięte przez administratora) w tej firmie. Wiem dużo. Nie Polecam. Nie tak ludzi się traktuje każdy ucieka

Sylwia Nowy wpis

Z tego co piszecie wynika że nie ma na co liczyć na normalną umowę o pracę? Piszecie, że biorą ludzi z łapanki, to prawda? Mąż nie ma doświadczenia i to akurat dla nas plus :P Negatywne opinie jakoś mi nie przeszkadzają, ale jestem ciekawa czy zmieniło się coś na lepsze?

Steven Nowy wpis

Wiecie coś w temacie pracy w firmie? Warto aplikować, jak z wynagrodzeniem można wyjść?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Suris Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Były Nowy wpis

Po angielsku to oni tylko potrafią się fochowac

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Suris Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Wiecie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

koordynator

Firma Suris czyli (usunięte przez administratora) zjady umowa śmieciowa praca 24 godziny na dobę za miskę ryżu jeśli nie odpowiada to rozstaje się (bez żalu) ze strony byłego pracownika jakby tego było mało nadmierne zapominanie o przesłaniu zlecenia podstawienia ze strony szefostwa a później łaskawe prośby żeby jakoś udobruchać klienta który czeka na samochód po kilka godzin. Nie wypłacanie pieniędzy na czas . Dzwonienie w nocy, święta, bez stawek ponad godzinowych, jak chce żeby podstawić auto w nocy to bardzo uprzejmie a jak się coś wydarzy to ja śpię dobranoc. Jedno co szefostwo potrafi najlepiej to przeszkadzać, obiecywać i oszukiwać pracowników . Straszenie karami finansowymi wziętymi z sufitu bo pracownik nie jest w stanie wyciągnąć tyle w ciągu miesiąca. Za byle co nawet nieodebrane połączenia są pretekstem do naliczenia kar. Wszystkie rozmowy są nagrywane bez wcześniejszego powiadamiania o tym klientów wymysł szefostwa (zakaz). Rozmowy prywatne między oddziałami oraz biurem nie są mile widziane. Samochody jeżdżące bez ważnych dowodów rejestracyjnych oraz bez potwierdzeń zawarcia OC. Sprzedawane samochody przez tą firmę mają tylko powbijane przeglądy w książki na którym nigdy nie były na oleju przejeżdżały po 30-40 nawet 50 tys km. I najlepsze przydałaby się naprawdę porządna kontrola wszystkich instytucji w tej firmie fałszowanie jest na najwyższym poziomie. Po 26 miesiącach pracy "przyjeżdża łaskawca i stwierdza że podwyżki nie da może tylko zaoferować 3 miesięczny okres próbny.

Dawid
@koordynator

Poruszyłeś bardzo ważny aspekt umowy. Napisałeś, że firma oferuje umowę zlecenie. Rozumiem, że nie byłeś z tego zadowolony. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej zostały Ci przedstawione warunki pracy i forma umowy? Jeżeli tak, dlaczego zdecydowałeś się przyjąć tę ofertę pracy?

@anonymous, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy poziomu organizacyjnego firmy Suris. Czy jesteś jej pracownikiem czy kontrahentem? Czy przed podjęciem pracy w tym miejscu, zostały Ci przedstawione warunki pracy? Każda firma miewa gorszy lub lepszy okres, może warto uzbroić się w cierpliwość i dać szansę firmie na rozwój?

A czy firma aktualnie rekrutuje, nie widziałam nic na stronie Suris? Może Wy macie jakieś informacje na ten temat? Jak wygląda sam proces rekrutacji nowego pracownika? Jest jeden etap? Podzielcie się proszę opinią. Czekamy na nie.

karl

znalazlem ciekawy watek na temat tej firmy na www.se.pl

byly

Nie polecam pracy w firmie SURIS Umowa zlecenie za SMIESZNA Stawke - a w zamian za to pracodawca mySli ze ma niewolnika 24/7. Telefony i zlecenia w Srodku nocy. ZamiaSt zatrudnic 5 pracowników w SyStemie zmianowym, to 2 obSluguje caly oddział i oczywiScie kazde zlecenie WAZNE, a zadnych dodatkowych bonuSow za wykazywanie Sie i dbanie o dobre imie firmy

Szymon

Umowa śmieciowa jak zawsze obiecanki cacanki sratatatatatatta itp teraz firma zatrudnia ukrainców bo jak polak pracuje u nich to jest w desperacji bo za dyspozycyjność 24h brać 2 czy 3 tyś tk pracują głupki w desperacji

Pan L

Byłem pracownikiem w ww. firmie. Praca tu to czysty wysyk pracowałem tu kilka lat i nie polecam nikomu pracy. Począwszy od pracownika biurowego, przez osobę podstawiającą samochody do klienta. Praca praktycznie 24h na dobę, zarobić niby można ok. 3 tyś, jednak za dyspozycyjność we wszystkie święta, dni wolę od pracy 24/7, to kipna. Umowa oczywiście smieciowa lub jej brak. Już lepiej iść na ubera, lepiej się na tym wyjdzie czasowo jak i finansowo.

mkkm

jak dla mnie współpraca z oddziałem w Warszawie to kompletna porażka. Podczas formalności na początku mówiłem o tym, że samochód będzie wykorzystywany w celach zarobkowych i że będzie eksploatowany non-stop. Natomiast firma ma dziwny system wykupowania ubezpieczenia samochodu tylko na miesiąc. Więc pod koniec każdego miesiąca musiałem się użerać o to, żeby mi przysłali nową polisę. Doszło do tego, że dostałem mandat za brak dokumentu ubezpieczenia, a firma umywa ręce i powiedzieli mi, że nie przewidują zwrotu pieniędzy za mandat, który wynikł z ich winy. Dodatkowo zanim otrzymałem nową polisę na listopad samochód był 'uziemiony' 16h. Był to 31 października więc wiadomo ile jest załatwiania i jeżdżenia przed świętem. Firma się na mnie kolokwialnie mówiąc wypięła, a dodatkowo za ten dzień, kiedy nie mogłem korzystać z samochodu z ich winy i tak naliczyli mi opłatę. Więc jak dla mnie ta firma to dno i zerwałem umowę z nimi przed czasem. Chodzi im tylko o pieniądze, a samochód, który mi dali i niby sprawdzali miał przepaloną żarówkę, wycieraczka samochodowa od strony kierowcy była do wymiany i to sam wymieniłem żeby móc się poruszać w ogóle samochodem. Dodatkowo sprzęgło w samochodzie jest do wymiany i synchronizator 3 biegu oraz filtr kabinowy, przez co w samochodzie jeździ się jak w iglo, bo przy włączaniu ogrzewania szyby są zaparowane do tego stopnia, że woda się skrapla. Jest to Hyundai i30 '12.

Majx

No są porządni tak jak piszesz @Olgierd. Mi się u nich podoba to, że można wypożyczyć samochód nie tylko krótkoterminowo, ale także długoterminowo. To jest dobra opcja dla firm. Super mają też opcje dodatkowe np. fotelik dla dzieci czy wifi.

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Suris Sp. ZOO na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Suris Sp. z o.o. - Warszawa

Suris Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Bohaterów Września 9 lok. 108
    02-389 Warszawa