Opinie o Kubenz

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@OLaOLabyłaś pracownikiem Kubenz? Co wpłynęło na Twoją opinię na temat firmy?

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Ewel pracujesz długo w firmie? Na jakim stanowisku? Obecnie Kubenz szuka Doradców Klienta w Salonie Firmowym. Możesz opowiedzieć jak wygląda praca doradcy? Na jakie warunki można liczyć?

fghj
użytkownik zarejestrowany

pewnie ze dobrxe..teraz widze ze szukaja na przyklad kierownika operacyjnego sprzedazy w kilku wojewodztwach w Polsce oferuja stabilne zatrudnienie,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,atrakcyjne wynagrodzenie,narzędzia pracy

X

Co rusz otwierają nowe salony. To chyba dobrze.

jazda z syfem!

100% prawdy

Ona28

Pracuję w Warszawie pierwsza umowę dostałam śmieciowa później już umowa o prace. Warunki dobre, jeśli potrafisz sprzedać i robisz to co do Ciebie należny nikt uwagi Ci nie zwraca. Nie napracujesz się a wypłatę godziwą dostaniesz. Jestem zadowolona. Pójdź i się przekonaj. Gdybym czytała opinie to nie poszłabym na rozmowę rekrutacyjną i to błąd. Praca jest Ok. Dyrektor sprzedaży konkret babka ale docenia pracowitych. Jak chcesz stać nic nie robić i dostać kasę to nie ten adres. ;)

Zostaw opinię o Kubenz - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kubenz