Kubenz

Opinie o Kubenz

Wojtek Nowy wpis

To prawda ze są tylko „śmieciowe umowy”?

Alicja Nowy wpis

Kubenz Piła. Śmieciowe umowy, brak profesjonalizmu, co miesiąca nowa ! Pracownik przychodzi gotowy do pracy, przebiera się w odpowiedni strój po czym dostaje informacje o zakończeniu „współpracy” od Pani „kierownik”. Wcześniej nawet nikt o tym nie wspomniał! Kazali przyjść normalnie do pracy. To (usunięte przez administratora) i brak szacunku do człowieka !!

Jerzy Nowy wpis

Mam informacje, że firma jest dobrym pracodawcą a ponieważ interesuje mnie praca to mam pytanie jakie zarobki można wyciągnąć?

123 Nowy wpis

Firma nie płaci wynagrodzenia w terminie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kubenz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Lilka

Nie dostaliśmy wypracowanej premi.ta firma to jakaś porażka.po co się starać..

Kacper

Kubenz ciągle zmiany żeby tylko pracownik nie zarobił za dużo.a panie w kadrach niemiluchy.wszystko robią za nie pracownicy w salonach. Nawet nie chce im się zajrzeć w maila tylko wypisują na salony że ciągle coś do poprawy

Zuza
@Kacper

Zgadzam się

Tomasz

Myślę, że pisanie na forum skarg nic nie da. Może trzeba zgłosić pewne problemy szefowi?

Balerina

Tak dobrze jest w firmie, że nikomu nie chce się pisać ?

Iwona

@OLaOLabyłaś pracownikiem Kubenz? Co wpłynęło na Twoją opinię na temat firmy?

Iwona

@Ewel pracujesz długo w firmie? Na jakim stanowisku? Obecnie Kubenz szuka Doradców Klienta w Salonie Firmowym. Możesz opowiedzieć jak wygląda praca doradcy? Na jakie warunki można liczyć?

fghj

pewnie ze dobrxe..teraz widze ze szukaja na przyklad kierownika operacyjnego sprzedazy w kilku wojewodztwach w Polsce oferuja stabilne zatrudnienie,pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,atrakcyjne wynagrodzenie,narzędzia pracy

X

Co rusz otwierają nowe salony. To chyba dobrze.

jazda z syfem!

100% prawdy

Ona28

Pracuję w Warszawie pierwsza umowę dostałam śmieciowa później już umowa o prace. Warunki dobre, jeśli potrafisz sprzedać i robisz to co do Ciebie należny nikt uwagi Ci nie zwraca. Nie napracujesz się a wypłatę godziwą dostaniesz. Jestem zadowolona. Pójdź i się przekonaj. Gdybym czytała opinie to nie poszłabym na rozmowę rekrutacyjną i to błąd. Praca jest Ok. Dyrektor sprzedaży konkret babka ale docenia pracowitych. Jak chcesz stać nic nie robić i dostać kasę to nie ten adres. ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Kubenz - Kalisz

Kubenz