Hodowla Soi AgroYoumis Polska

Poznań

Opinie o Hodowla Soi AgroYoumis Polska

To ja!

UWAGA !!!! Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą!!! Firma ma niezliczone ilości długów , niewywiązuje się z umów i kontraktów!!!!

Lewandowski

Złodzieje , oszuści i czysty wyzysk. FIRMA KRZAK!!!! OMIJAĆ Z DALEKA.

fffffff
@Lewandowski 21.04.2016 11:18
Złodzieje , oszuści i czysty wyzysk. FIRMA KRZAK!!!! OMIJAĆ Z DALEKA.

popieram jak najdalej od tej firmy

buuu

Ja miałam tak samo! z tym,że do mnie przesłali ankietę personalną do wypełnienia. Podejrzewam,że oni tak się reklamują... Niby firma się rozwija i potrzebuje pracowników. A ogłoszenia są 4 bardzo podobne ale na te same stanowiska...

Ilona

Wysylalam ja i kilka znajomych osob do tej firmy cv, zero odzewu. Ciekawe gdyz ogloszenie cyklicznie sie pojawia a ciezko znalezc chocby jedna opinie pracownika!

Zostaw opinię o Hodowla Soi AgroYoumis Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hodowla Soi AgroYoumis Polska