Inwedo

Łódź

Opinie o Inwedo

Joanna

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko Opiekun Klienta - Customer Care.Co jako obecni pracownicy możecie podpowiedzieć kandydatom rozważającym aplikację do Inwedo? Czego mogą oni oczekiwać podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Chętnie dowiemy się też więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie.

igor

na ich stronie brak jest jakichkolwiek informacji o nowych ofertach. Jednak nie trzeba na takie czekać, bo można zgłosić się osobiście. "Prześlij nam swoje CV z krótkim listem motywacyjnym i dołącz do zespołu Inwedo" Dziwne, że list motywacyjny jest potrzebny

Admin

Uprzejmie uprasza się pracodawcę o nie zamieszczanie wypowiedzi na temat własnej firmy z tego samego IP pod dwoma różnymi nickami w odstępie kilku minut.

ricky

Junior .NET Developer zaczyna się 2-3 miesięcznym stażem za stawkę 8zł netto/h. Potem jeśli się sprawdzisz przechodzisz na stanowisko juniora przy czym nie wiem czy zarobki wzrastają, bo zrezygnowałem ze stażu ze względu na wynagrodzenie.

Pozwolę się nie zgodzić z przedmówcą - pracuję w Inwedo od 3 lat, bardzo cenię sobie luźną atmosferę i ludzi w zespole, a nowe biuro jest mega wygodne. Mam umowę o pracę, warunki finansowe na rozsądnym poziomie + elastyczne godziny pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie praktykantów to nie mogę się wypowiedzieć, wiem tylko że wszystkie staże są płatne.

Anonymous

Praca na stanowisku junior .NET za stawkę 8zł/godzina. Do biura ciężko trafić, bo nie ma żadnych oznaczeń, że takowa firma tam funkcjonuje.

Zostaw opinię o Inwedo - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inwedo