Project Energy Sp. z o.o.

Opinie o Project Energy Sp. z o.o.

what

Ważne dla mnie są odpowiednie zarobki, bo premia się pewnie zdarza.

M

Można złapać spore doświadczenie oze, kogeneracja. Ja byłem zadowolony. Teraz inna firma i inne problemy.

były

z tego co wiem to niezły kołchoz, napodpisywali umów i teraz zarzynają ludzi robotą

mlody

a jak szefostwo? zarząd żenski? finanse i pensje? maja jakies dobre kontrakty? opinie na forach o (usunięte przez administratora) nie sa najlepsze...

okot1

ja tam nie narzekam ;) tylko nie wiem czy już kogoś nie przyjeli

mlody

znalazłem ogłoszenie na specjalistę ds zamówień publicznych i zastanawiam sie czy aplikowac. ma ktos jakies opinie o tej firmie, pracował tam ktoś lub pracuje? proszę o info

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Project Energy Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Project Energy Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Project Energy Sp. z o.o.