Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy

Arłamów

Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy

Opinie o Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy

Aleksandra

@nikt, świetnie, że starasz się rozwijać swoją pasję poetycką, jednak jest to forum publiczne i to nie miejsce na takie komentarze. Napisz proszę rzeczowo i na temat swoją opinię dotyczącą Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy. Dlaczego sądzisz, że nie jest dobrym pracodawcą? Jakie dostrzegasz wady i zalety pracy w tym miejscu?

MIKI

SUPER PRACODAWCA WARUNKI PRACY GENIALNE

nikt
@MIKI 05.02.2018 20:44

musiał byc po 5 piwie albo nacpany arłamów arłamów z wieszchu politura w srodku dziura z banda kabanów

Macie informacje na temat zatrudnienia i warunków pracy? Coś zmieniło się w firmie przez ostatni rok? Napisz nam co nowego dzieje się w firmie Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy!

Zostaw opinię o Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy - Arłamów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arłamów S.A. Ośrodek Wypoczynkowy