Money.pl Sp. z o.o.

Opinie o Money.pl Sp. z o.o.

Zdecydowanie odradzam, niech prestiż GWP nikogo nie zmyli, warunki pracownicze w Money są skandaliczne, z pracownikami rozstają się zupełnie bez klasy, brak profesjonalizmu.

merionoo

Wydaje mi się, że nie można mieć tutaj pretensji do osób prowadzących tą firmę @Cezary, dobrze się spisują ze swoich obowiązków pracownicy przecież mają umowę i szkolenia przede wszystkim.

zenko

Może ktoś wie coś na temat wynagrodzeń w money.pl ? Np jako redaktor ?

manga

to samo można powiedzieć o pracy we Wrocławiu, jak Cię lubią masz dobrze a jak nie to wypad, "menadżerowie" zachowują się jak dzieci, fochy, podniesiony głos, do tego brak wdrożenia i jakichkolwiek szkoleń

były wyrobnik

Napisałeś prawdę tak dokładnie tam jest. Rozstania z tą firmą są koszmarne i nieprofesjonalne. Osoby decyzyjne zachowują się jak dzieci na placu zabaw.

Roberto

Money.nie jest dobrym pracodawcą. Nikt tam nie patrzy na pracownika obiektywnie. To czy jest Ci dobrze czy źle jest zależne tylko i wyłącznie od tego czy osoby decyzyjne Cię lubią czy nie. Prezes nie musi z Tobą rozmawiać On wie lepiej jaki jesteś. Abstrahuję już od faktu, że rotację pracowników mają ogromną.

Zostaw opinię o Money.pl Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Money.pl Sp. z o.o.