Opinie o Money.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Money.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Money.pl Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Money.pl Sp. z o.o. w Warszawa

kris Nowy wpis

jestem ba minus na portlach w tym serwisue sa zablokowane opinie ???portal pod kontrolą (usunięte przez administratora)??chcą przejąć wladze absolutną

Nika Nowy wpis

Witam, kieruję ten post do wszystkich mend, które działają dla Money pl, zakładają fałszywe konta na Facebooku, nagabują na założenie kont bankowych, a potem nagle znikają z sieci. Jeżeli będę chciała nagłośnię sprawę tak, że będziecie mieli duże problemy. Uważam, że jest to (usunięte przez administratora) w biały dzień, a media społecznościowe Wam ku temu służą. Na tym się nie zakończy na pewno. Przynosicie wstyd i straty moralne.

@Nika

Masz rację, nagłośnij sprawę. To jest skandal!

Magda

Macie umowy zlecenie ?

Zbyszek Nowy wpis
@Magda

Żadnych umów nie mamy.

louise

pracowalam w money jeszcze przed erą wp i do dziś nie wchodzę na ten portal z powodu traumy. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym, ale że byłam młoda jak szłam tam do pracy, to dopiero po latach do mnie dotarło, co tam się właściwie działo. personalne docinki na forum przy wszystkich, bezpłatne nadgodziny, bluzgi w stronę pracowników za drobne błędy... gaslighting na porządku dziennym - mialam obiecaną podwyzke, po miesiacu szef o niej juz nie pamietal, a mi się coś przyśniło. kazdy wniosek o urlop przyplacalam nerwobolami brzucha. raz z mojej szafki pod biurkiem szef mi wywalil na podloge wszystkie rzeczy - rzekomo dlatego, ze bylo planowane sprzatanie, a ja mialam akurat dzien wolny i nie zorganizowalam sobie zastepstwa do owego sprzatania. pomijam, ze wszechobecne bylo haslo, jacy to jestesmy super wazni i ze portal finansowy nr 1, ale pensje takie, jak na kasie w lidlu. z ulgą skladalam wypowiedzenie. wiem, że od tamtej pory niemal cala ekipa sie wymienila, byly zwolnienia po przejeciu. oby teraz bylo normalniej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Money.pl Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Krzysiek

Uwazajcie na moneyo banda (usunięte przez administratora)

Teresa
@Krzysiek

Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Niewiele można się z niej dowiedzieć. Czy jesteś lub byłeś pracownikiem Money.pl? Co spowodowało, że masz taką opinię na temat pracy w tej firmie?

DarO
@Teresa

Wypowiedź Krzyśka jest jasna i czytelna. Po co rozmydlać temat? Jeśli czujecie się pomówieni, to hajda na drogę sądową i nie rozmydlac tematu. Ja wierzę wypowiedzi Krzyśka i żadne rozwinięcia nie są mi potrzebne.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Money.pl Sp. z o.o.?

Ziomek

Jak do każdego korposzczura- ma być sprzedaż.

Michau

takie polskie, od początku do końca maja pracownika za śmiecia

m2m

Nie dość, że rzetelność rozliczeń pozostaje dyskusyjna, to jeszcze mają swoich wydawców za de-bili. "W zawiązku z tym od 10.04.2020 r. podjęliśmy decyzję o zmianie regulaminu w części dotyczącej wynagrodzenia za świadczone przez Was usługi. Chcemy w ten sposób zadbać o prawidłowy przepływ gotówki pomiędzy instytucjami finansowymi, dla których świadczymy usługi, a Wami, którzy realizujecie zlecone kampanie." Ten "prawidłowy przepływ gotówki" polega na tym, że do regulaminu dodano zapis: "Partner nabywa prawo do wynagrodzenia pod warunkiem pełnego rozliczenia kwot należnych Totalmoney.pl od instytucji finansowych, w szczególności otrzymania wynagrodzenia tytułem świadczonych usług. Do tego czasu Partner nie może wystawić rachunku lub faktury i nie przysługują mu jakiekolwiek roszczenia." Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?

Polka

Portal stronniczy, redagują artykuły mogące mieć negatywne skutki wpływające na straty finansowe Skarbu Państwa. Stosują hejt wobec zaufanych polskich instytucji finansowych, manipulują odbiorcami czytajacymi ich artykuły, wprowadzają w błąd. Podpowiadają źłe rozwiązania finansowe.

Regina

Słyszał ktoś żeby firma potrzebowała nowych ludzi do pracy? Może coś podpowiecie?

@Regina

podpowiem, za nic w świecie tam nie idź jak nie chcesz stracić szacunku do siebie samego

Jan
@Robert

Oczywiście masz prawo do swojego zdania jednak mógłbyś przedstawić warunki zatrudnienia i wynagrodzenia w firmie, żeby osoby zainteresowane pracą mogły same zdecydować, czy chcą składać CV. Szczególnie interesuje mnie wysokość pensji i sposób premiowania. Czekam na Twój komentarz.

Ulka

Może ktoś ma wiedzę czy aktualnie warto aplikować? Potrzebujecie ludzi?

@Ulka

warto, tak samo warto jak głosować na pis i kibicować lechowi

Czy Money.pl Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Robert

zapewnia i owoce czasem są. Znajdziesz też mobbing i brak szacunku ze strony przełożonych. Polecam hahhahaha

Shykudum

Mam pytanie kiedy mój pracodawca zawiesza firmę ja nadal pracuje i rodzina robi zakupy na firmę ? Czy jest to normalne zachowanie mojego pracodawcy ?

Kinia

Waluty się zacięły , od kilku dni kursy się nie zmieniają na stronie Money.pl

Cinkciarz
@Kinia

Zmieniacz tabliczek ma urlop tacierzyński.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Money.pl Sp. z o.o.?

Sekretarz

Wypłacają. Zarządowi.

merionoo

Wydaje mi się, że nie można mieć tutaj pretensji do osób prowadzących tą firmę @Cezary, dobrze się spisują ze swoich obowiązków pracownicy przecież mają umowę i szkolenia przede wszystkim.

autentico
@merionoo

pracownicy w Totalmoney mają szkolenia? ktoś tu chyba sobie stroi żarty. Tam nie było, nie ma i nie będzie szkoleń dla pracowników. Rozwój osobisty w tej spółce nigdy nie miał miejsca i mieć nie będzie..

Jan

@Grzybiarz, rozumiem, że jesteś wciąż pracownikiem Money.pl tak? Czy w firmie są jakieś dodatkowe benefity socjalne dla pracowników typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna? Dawno nie pisaliście na temat pracy w Money.pl. Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki?

Grzybiarz

Money.pl zmieniła nazwę na Totalmoney.pl. Teraz liczy się tylko kasa. Ja "współpracuję" w ramach money2money od 2006 roku. Od przejęcia Money.pl przez "Grupę Wirtualna Polska" rzetelność i uczciwość rozliczeń tego podmiotu zanurkowała dwa metry pod muł. Nie wnikając w szczegóły radzę omijać szerokim łukiem tę ferajnę- szkoda czasu i nerwów na tych amatorów cudzych pieniędzy.

Zdecydowanie odradzam, niech prestiż GWP nikogo nie zmyli, warunki pracownicze w Money są skandaliczne, z pracownikami rozstają się zupełnie bez klasy, brak profesjonalizmu.

zenko

Może ktoś wie coś na temat wynagrodzeń w money.pl ? Np jako redaktor ?

manga

to samo można powiedzieć o pracy we Wrocławiu, jak Cię lubią masz dobrze a jak nie to wypad, "menadżerowie" zachowują się jak dzieci, fochy, podniesiony głos, do tego brak wdrożenia i jakichkolwiek szkoleń

Zostaw merytoryczną opinię o Money.pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Money.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Money.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Money.pl Sp. z o.o.?

Money.pl Sp. z o.o.