Stokki Sp. z o.o.

Rumia

Opinie o Stokki Sp. z o.o.

Konrad

Wysłałem aplikację na ich ogłoszenie (kierownik magazynu w Poznaniu) i pomimo upływu kilku tygodni zero odpowiedzi. Podają tylko jakiegoś niefirmowego maila, bez numeru telefonu, strony internetowej itp. Ogłaszają się jedynie przez urząd pracy i oferują umowę zlecenie (na stanowiskach kierowniczych!). dziwna to firma.

ALA

Byłam na rozmowie o pracę, ogólnie OK - trochę anons się nie pokrywał z tym co oferowali na rozmowie pracy nie dostałam - tylko szkoda że pomimo mojej prośby nikt mnie o tym nie poinformował .... i jak tu poważnie traktować drugą stronę

Asia

Zdecydowanie nie polecam. Wyzyskują ludzi, śmieszna firma i niepoważni ludzie, którzy zarządzają. Chyba nie mieli do czynienia z prawdziwą sieciówką i nie znają podstawowych przepisów prawa pracy. Owszem polecam iść na rozmowę kwalifikacyjną, zobaczyć jak wygląda przedstawiciel firmy, ale nad podjęciem pracy się poważnie zastanówcie.

Nie słuchaj plotek o firmie Stokki Sp. z o.o., cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Stokki Sp. z o.o. - Rumia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokki Sp. z o.o.