BMZ Agencja Lewandowska

Mława

Opinie o BMZ Agencja Lewandowska

Agata

Jezeli ktos bedzie posiadal informacje o Nihat Albayrak (gdzie przebywa, gdzie byl widziany itd) prosze o niezwloczny kontakt. Oszukal kolejnych ludzi.

uwaga

Janina teraz prowadzi top group... kolejna odnoga ! uważajcie wszyscy

Monika
@uwaga 27.07.2017 12:30
Janina teraz prowadzi top group... kolejna odnoga ! uważajcie wszyscy

To są pomówienia. Za takie pomówienia można konkretnie beknąć. Na jakiej podstawie postawione są te oszczerstwa? Ze miasto to samo? Prosze o wycofanie tego komentarza, albo pchne sprawe dalej.

hallow

max ale w jakim kontekście ci konkretnie chodzi o bezpieczeństwo? zastanawiam się w ogóle skoro mają tyle aż mnóstwo ogłoszeń o pracę to dlaczego nie ma taka gencja swojej stroony internetowej w ogóle w sieci

bum -bum

napisz mi swój numer lub e-mail

Zniecierpliwiony anonim

Ja też marze o pracy u nich,tak bardzo,że nie mogę spać w nocy. Ale podobno liczba oczekujących jest bardzo duża.A wolne terminy dopiero na przyszły rok :(((.Pozdro dla pracownika "agencj".

Konrad

Witam wszystkich a najbardziej tych oszukanych! Oszukanych proszę o kontakt. Nihat Albayrak to osoba podszywająca się pod pana Banaszka a to jego nastepna agencja. Proszę omijać z daleka (usunięte przez administratora)

pimpaf
@maro 22.06.2016 18:26
Możesz więcej coś powiedzieć o firmie neuropa i Nihat Albayrak ?

tez czekam na opinie w sprawie osoby NIHAT ALBAYRAK.Piszcie jesli cos wiecie,bo ten koles otworzyl agencje w Niemczech i zatrudnia ludzi.Agencja istnieje miesiac dopiero.... Piszcie jak coś wiecie.Dodam,że nikt jeszcze nie zobaczył pieniędzy.

Janina
@maro 22.06.2016 18:26
Możesz więcej coś powiedzieć o firmie neuropa i Nihat Albayrak ?

Pan Nihat prowadzi nast firme ataska. Poczytajcie w internecie ile jest pieknych ogloszen o prace . oszusci i nic wiecej . Pozdrowienia dla naiwnych ludzi pracujacych za darmo. A smiesznej firmy jak najbardziej nie polecam.

james

Najlepiej załatwic sobie osobne mieszkanie, hotel i wachać swoje smrody, nie polecam wynajmować z nikim obcym, później jest tak jak piszecie. Żal patrzeć a pośmiać jest się z czego...

polska

Do Robert.W Holandi za syf na kwaterze dostaje się kartki jak na meczu piłkarskim,a później kary finansowe i tak sie zmusza brudasow do robienia porządków a jak nie pasuje to koniec pracy....niestety rzeczy dnia powszedniego jak higiena osobista itp.to dla niektórych nowosc

Uuuu

Nie jestem pewien czy ta agencja to nie sciema! Czytając opinie to nic dobrego nie wyczytałem. Praca zapieprz warunki finansowe nie ciekawe a do tego oszukiwanie i niewypłacanie. Warunki mieszkaniowe tragedia !!! Ludzie czy wy jesteście naiwni i ślepo wierzycieli że agencja nie wie w jakich warunkach pracujecie i żyjecie oni tez mają z was kasę. Wy robicie za darmo mieszkacie z robakami jesteście białymi parobkami u turasów. Gdzie podziała się nasza godność RODACY.

Robert G.

Do tego dodam .... Ciagle obrabianie dupy na ludzi i nagadywanie jednej osoby na druga,.....Nawet nie bylo z kim wyjsc na piwo.....Polka patologia w Niemczech

Robert G.

Do agencji nic nie mam,prace zalatwila ok.Co dalej....Zycie z brudasami,alkoholikami Polskimi,gdzie po 1 miesiacu 13 osob bylo wyrzucone z hotelu przez pijanstwo.Nastepnie wynajete wspolnie mieszkanie na ktorym nie bylo sprzatane od 1,5 miesiaca (sranie na malysza itp) w lato wychodzace robaki z reklamwki po smieciach,az niemilo zjesc.Nastepnie kierownik polski ktory stara zarobic sobie na innych(prawdziwa wsza),na stolowce wyzywanie ludzii ublizanie.Praca....Na noce w DPD w Krostitz...Nie wyplacacane nadgodziny za godziny nocne w soboty,oszukal mnie na 300Euro nie wyplacajac zaleglego za 3 dni urlopu oraz kaucji za mieszkanie....I to tyle :-) Wiec nie narzekajcie na agencje bo ona zalatwia tylko prace,umowy podpisujecie z Niemcami i tam pracujecie (co ma agencja do tego....) Pozdro dla fanow socjalu i zapierdalania w DPD,ja sobie LEZE Kocham kocham kocham

Martyna

Oni sie chyba zapadli pod ziemie bo telefony maja powylączane

Damian

Ja też straciłem przez nich prace i pieniądze obiecywali gruszki na wierzbie ,to co mowią to bzdura Lewandowska żdzira i szmata ,Odradzam wszystkim

Adam

Potwierdzam firma najgorsza oszuści ,obiecują prace a jak dojdzie do wyjazdu to okazuje się ze pracy niema,Zenona Lewandowska żona Banaszka powinna się leczyć u psychiatry ,głupoty mowi i obiecuje prace na lepszych warunkach ,to bajka wymyslona przez Zenone. Unikajcie ich z daleka

eeeeeeeeee

odradzam tych ludzi

Rafael
@eeeeeeeeee 02.03.2015 20:20
odradzam tych ludzi

HYMMMMM....Dlaczego pisze KTOŚ bzdety i nieprawidłowe informacje o TEJ AGENCJI.Ja zawsze będę korzystał z usług Tej Agencji,wedlug Mnie To szczera,Świetnie prosperująca na polskim rynku Firma oby było takich więcej.Polecam Ją innym osobom,którzy szukają pracy poza Polską.

crown7

Jestem zainteresowana pracą w Waszej agencji. Jakie są warunki i wymagania?

KS

Rafael
@KS 08.02.2015 15:42
Najgorsza firma. Oszuści i naciągacze. Straciłem przez nich pracę i pieniądze. Odradzam z korzystania z ich usług...

Zaraz chwilkę ,czemu rezygnowałeś z pracy ,sorry Ktoś Ci kazał,widocznie Miałeś niepewną pracę no i grunt Ci się palił pod nogami i szukałeś pomocy w Tej Agencji...HAHAAAA,nie wierzę Takim Osobom co wypisują głupoty na Tą Agencję ...Przepraszam,ale to Agencja powinna wystawić opinie Takim Osobom,którzy piszą Tu brednie na Tej stronie i powinni ujawnić się a nie pisać pod pseudonimem?

Zostaw opinię o BMZ Agencja Lewandowska - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMZ Agencja Lewandowska