Champion Gym Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Champion Gym Sp. z o.o.

Dominika

Czy Champion Gym planuje otwierać nowe lokalizacje? To zazwyczaj najlepszy moment na próbę znalezienia pracy w tym konkretnym miejscu. W lokalach tego typu bardzo rzadko zdarza się rotacja pracowników - tu jak przypuszczam jest w tej kwestii bardzo podobnie?

Dominika

@champion każdy tutaj ma prawo do wyrażenia swojej opinii na temat miejsca pracy czy pracodawcy - jeśli jakieś komentarze są niezgodne z regulaminem serwisu wtedy mogą zostać usunięte. Zamieszczone tutaj wpisy mieszczą się w tych wymaganiach.

Zuza

Klub godny polecenia, fajny klimat, sympatyczni ludzie, byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko pracownika recepcji, wynagrodzenie podstawowe 13 zł/h plus atrakcyjne premie sprzedażowe, dodatkowo karnet pracowniczy, czekam na decyzje

Champion Gym

Szanowna Pani MMMM, zwolnienie dyscyplinarne to najniższy wymiar kary jakie los zaoferował... Zamieszczanie nieprawdziwych opinii będzie zgłoszone odpowiednim organom.

Paula 17.11

Miła atmosfera , profesjonalna obsługa , siłownia ma swój klimat , świetny sprzęt HOIST ! Rozwój Profesjonalny . Bardzo polecam wszystkim, którzy zaczynają przygodę z siłoownią jak i tym zaawansowanym z wieloletnim stażem ; DD

KMS

Jako pracownik firmy mogę potwierdzić rzetelność oraz profesjonalność pracowników i pracodawców Champion Gym. Przyjazna atmosfera, mili i otwarci klienci firmy oraz zaangażowany w jak najlepsze funkcjonowanie firmy sztab ludzi "od kuchni" powodują, że za każdym razem z przyjemnością wracam do Champion Gym. Wypłata jest zawsze na czas, grafik ułożony pod pracownika, możliwość negocjacji oraz dyskusji z pracodawcą na temat warunków oraz okresu zatrudnienia. Pracodawca jest zawsze otwarty na pomysły pracowników i z chęcią je realizuje. Polecam z czystym sumieniem.

lolek

Witam, Niedawno przeprowadziłem się do Wrocławia. Uwielbiam siłownię ,a do niedawna pracowałem jako trener personalny. Mam pracę ale chciałbym dorobić. Wie ktoś może na temat Champion Gym? jakie są warunki itp. i czy zatrudniają np na 1/4 etatu. Z góry dziękuję za pomoc.

Zostaw opinię o Champion Gym Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Champion Gym Sp. z o.o.